קבוצת וואטסאפ

הי מה שלומך?

גם היום מקבלים ממני מתנה כפולה?  

גם מסר לסוף השבוע מעמיק של יותר מקלף אחד, וגם ללמוד את העקרונות של הקלפים על הדרך!!

פריסת האס.או.אס היא מאוד מיוחדת, משום שהיא לא נותנת לנו רק מסר, אלא גם מראה לנו תמונה רחבה יותר, כך המסר שלך לשבוע שלך יכול להיות מעניין, כיפי ומשמעותי.

הפריסה תראה לך לא רק מה המסר לסוף השבוע שלך – ועל מה הוא מתבסס, אלא גם מה יעזור לך בדרך למימושו – ומה יפריע לך. ככה נוכל לדעת מה לעשות, אילו מכשולים לעקוף ואיך להתקדם באמת בסוף השבוע!

מובן שההסברים גם יגלו לך המון על הקלפים עצמם ולאט לאט יתאפשר לך ללמוד טארוט. אז גם נקבל מסר ונלמד קצת קלפים – בקטנה (:

מלך החרבות

חוסם/ תומך

שמונה גביעים
8 גביעים

כיוון ומסר

אביר המטבעות

חוסם/ תומך

קלף התשובה – כיוון ומסר לסוף השבוע שלך: שמונה גביעים!

קלף התשובה – כיוון ומסר לסוף השבוע שלך: שמונה גביעים!

לפני שנגלה את המסר, נבין קצת את הקלף ונלמד את הסוד של שמונה גביעים:

הקלף מספר לנו על פסיכה שהתאהבה בקופדיון אך חשדה בו, איבדה אמון, איבדה אותו, ואז יצאה למסע כדי להרוויח שוב את אמונו. בשלב של שמונה גביעים אימו של קופידון החולה, מבקשת מפסיכה משימה בלתי אפשרית – לרדת אל השאול ולהביא לה את הפודרה של פרספונה – המולכת בשאול. פסיכה מסכימה, נכנעת למשימה ו"הולכת על זה".

לפיכך יש כאן שני ארכיטיפים בולטים:

האחד הוא הצורך להיכנע למציאות ולמשימות שלפנינו, לשחרר ולתת ליקום להחליט. והשני הוא הנכונות להסתכן בכאב או אי ודאות תוך כדי השחרור. כי "שחרור" למרות שזאת נשמעת כמו מילה קסומה של פרפרים וחופש, הוא למעשה מושג שדורש מאיתנו ויתור לא קל ונכונות אמיתית להתמודד עם הדברים כפי שהם, בין אם הם לטעמנו או לא. הרווח בתהליך הוא הידיעה שאנחנו במקום הנכון ויכולים להמשיך או לשקם את מסלולנו.

מה המסר לסוף השבוע?

עלינו לעשות דבר מה שלא בהכרח קל לנו – לשחרר. אם אנחנו ידועים שעשינו כל שאפשר כדי לקדם את הנושא, עלינו במידת מה, להפקיד את הדברים בידי היקום. לתת למלאכים ליטול את ההגה. זה לא אומר שאנחנו לא צריכים לעשות שום דבר, אולי יש לנו משימה ועלינו פשוט לעשות אותה, בלי יותר מדי מלחמות לבטים, אולי עלינו לתת לקשר שנמוג – להסתיים סופית. אולי יש נסיעה שעלינו פשוט לעשות אותה ולזרום עם התנאים בשטח, או פרויקט שעלינו פשוט לבצע ולסמן וי. הרעיון הוא שנעשה את זה עם מינימום מאבקים, וננסה לזרום עם הגל מבלי להתנגד. למעשה ההתנגדות לפעמים מכאיבה לנו יותר מכול ואם נרכוב על הגל – של הסיטואציה, הרגש או המצב וניכנע לה במידת מה – נגיע מהר יותר למחוז חפצנו.

שמונה גביעים

קלף תומך – מה יכול לעזור לך לממש את המסר? מלך החרבות!

קלף תומך/חוסם – מה עוזר/מפריע לך לממש את המסר? מלך החרבות!

מלך החרבות יכול גם לעזור וגם להפריע. וזה תלוי בסיטואציה האישית שלנו. הייתרונות של המלך הזה – הן דיפלומטיות. יכולת ניסוח עדינה יכולה מאוד לעזור השבוע גם בסיטואציות לא קלות. אסרטיביות עדינה יכולה לעזור לנו לקדם אינטרסים, ואם נכפה עלינו "לשחרר" משהו עדיף שנעשה זאת בנועם. מצד שני המלך הזה חוסם את הביטוי האישי שלנו לא מעט, כך שעלינו לבדוק השבוע אם יש משהו שחשוב לנו לבטא כדי לא להשאיר את האנרגיה תקועה בתוכנו.

קלף חוסם/תומך – מה עוזר/מפריע לי בדרך למטרה? אביר המטבעות

קלף חוסם/תומך – מה עוזר/מפריע לי בדרך למטרה? אביר המטבעות

האביר שלנו מאוד רוצה לממש מטרות בעולם החומר, אבל הוא מהסס ומחפש אישורים, שלרוב לא מגיעים. אביר המטבעות הוא תזכורת לכך שבסוף השבוע, צריך לעשות פעולות והחלטות באופן בלתי תלוי בסביבה במידה רבה. ההכרעות והכיוון שאנחנו לוקחים צריכות להגיע מהסמכות הפנימית שלנו, וכן מתוך קלף הכיוון שלנו – שמורה לנו לשחרר ולהתקדם בדרכנו. כל מה שיעזור לנו לשחרר ולהתקדם הוא טוב וכדאי ולכן בין אם ייעצו לנו כך או אחרת, עלינו לעשות את מה שמקדם אותנו לשלב הבא לטוב ולרע.

אהבת את הקריאה לסוף השבוע שלך? איזה כיף!

הקריאה נותנת לנו הכוונה ברורה ומדויקת, אבל אולי יתחשק לך להבין יותר את הקריאה הזו ואיך היא עובדת? הנה קישור לסדנת המתנה על פריסת האס.או.אס:

רוצה לדעת איך לקרוא בקלפים באמת? איך לתת לעצמך ולאחרים קריאות מדויקות שפותרות בעיות, מעניקות מידע כמוס ומשמעותי? רוצה שינוי ממשי בנתיבי החיים הכי חשובים שיש (קריירה, זוגיות, התפתחות אישית ומשפחה)? אני בטוח שכן…

אז אני מחכה לך בקישור הזה לעוד מידע על קורס הטארוט הקרוב.

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *