שיעור מעשי בקלפי טארוט

מפגש קלפי טארוט עם שגיא מנדלבויםהזמנה למפגש מרתק בנושא קלפי טארוט העוסק בלימוד שפת הקלפים. המפגש הנו שיעור שני, מתוך 16 מפגשים בני שלוש שעות וחצי, המרכיבים את קורס הטארוט. במפגש נלמד שניים עשר קלפים מהסדרה המשנית, וקלף אחד מהסדרה המרכזית, נערוך חזרה קצרה על ארבעת היסודות, נתרגל את הקלפים שלמדנו ונסיים בטקס חניכות עם הקלפים.

המפגש אינו עוסק בהסברים כללים על קלפי הטארוט, ומתאים במיוחד לאלו הרוצים ללמוד את סודות קלפי הטארוט ולחוות שיעור מעשי.

מתי נפגשים?

21/11/12, יום רביעי בשעה 18:30. תל-אביב.

טל: 03-5298840. הכניסה למפגש חינם לנרשמים דרך האתר.
מספר המקומות מוגבל ל-10 איש, לכן יש להרשם מראש.

"ללמוד טארוט, זה אולי לא בשביל כולם, אך בטח שלא רק עבור אנשים מיוחדים. כדי ללמוד טארוט, לא צריך ידע או רקע, לא צריך תואר, אלא פשוט צריך רצון עמוק להבין מה זה אומר "לחיות". צריך לרצות להתנסות ולהכיר את הרעיונות הגדולים הקיימים מאחורי אותם קלפים המשקפים את מי שאנו".
(פרפראזה על דברי סוזן סרנדון בהקדמה לסדרת ההרצאות של ג'וזף קמפל).

ומה נלמד?

  • היכרות עם ארבעת הסיפורים המיתולוגיים המלווים את ארבעת היסודות, והקבלתם של הסיפורים לארכיטיפים המייצגים את המצב בו נמצא השואל.
  • כיצד מתמודדים עם העצירה הפתאומית המאפיינת את ארבעת קלפי השניים, ואיך מכינים את עצמנו למעבר הטראומטי מהריצה קדימה המיוצג על ידי המספר אחד למצב של המתנה והבשלה של המספר שניים.
  • מהם קלפי מסר והאם לקלפי טארוט אלו יש את הכוח לשנות את העתיד?
  • התוצאות אותם מייצגים ארבעת קלפי השלוש, כסימנים לכך שאנו בדרך הנכונה, ומדוע הקלף שלוש חרבות אינו נבדל מהאחרים ושייך לאותה קטגוריה.
  • מדוע, למרות ההצלחה של המספר שלוש, עלינו שוב לעצור. מדוע צריך לבנות במספר ארבע את היסודות, ומה יקרה אם נרוץ קדימה מבלי לתכנן ולבנות בסיס איתן.
  • ציר המספרים: המספרים בקלפי טארוט כמייצגים תהליך התפתחות, ציר זמן דרכו ניתן להבין באיזה שלב השואל נמצא, ומהם השלבים הבאים שעליו לעבור כדי להגיע לסיום ושלמות.
  • קלף השוטה: – תפקידו בתהליך ההתפתחות הרוחנית שלנו ומשמעותו בקריאה.

 נא להביא כלי כתיבה ומצב רוח…

איך נרשמים?

ממלאים את הטופס כאן למטה ונחזור אלייכם למספר הטלפון שהשארתם.

[si-contact-form form='5']

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *