ערכה ספר וקורסים בהנחה

העצמה נשית מינית

מאמר שלישי בסדרה על העצמה נשית.
המאמר הראשון העצמה נשית – מה בעצם אנחנו מעצימים »
המאמר השני העצמה נשית – מושגים בסיסיים מעולם האנרגיות »

איך עושים את זה

לפני כמה שנים באחת הקבוצות שאני מלמד הגיעה אחת המשתתפות לשיעור נסערת ומרוגזת., שוב, היא אמרה לחברותיה בקבוצה ביום שישי האחרון משה (שם בדוי) הגיע אלינו הביתה ושוב הוא ובעלי משעה 17:00 ועד הלילה ראו כדורגל ובפעם המי-יודע כמה הלך השישי.

הניחומים של הקבוצה לא עזרו והבחורה במשיכה וסיפרה שהיא כבר ניסתה הכול: אולטימטומים, שיחות נפש, שום דבר לא עוזר. כשאדון משה מגיע אלינו, כל ההבטחות ההתחנפויות של הבעל, הכול יורד לטמיון.
ואז, מבין כל נותנות העצות, המנחמות והמקשיבות הנפלאות שהיו בקבוצה הרימה קולה אישה צנועה, אך חזקה ומיוחדת ואמרה (ואני מנסה לשמור על האותנטיות).
"אין לך מה לעשות"?! שאלה בקול גוער, "ובכן… תני לי ללמד אותך מה את צריכה לעשות!"

העצמה נשית

דבר ראשון כשמשה מגיע תני לבעל לפתוח את הדלת ואת מייד תכנסי להתקלח לפחות לחצי שעה. שם את מתאפרת, לובשת שמלה סקסית, עושה פן, ציפורניים, רגליים בקיצור דופקת הופעה. ואז כשאת מוכנה את יוצאת ומבלי אפילו למצמץ לכיוון של הבעל פונה למשה ואומרת לו.
"היי משה, איזה כיף שבאת לשמור על בעלי בזמן שאני הולכת לבלות".

העברת האנרגיה יוצרת קשר בין בני הזוג, וכמו כישוף, בנקודה זו הגבר והאישה הופכים להיות קשורים יותר, הם רוצים אחד את השני יותר, ובמילים אחרות בנות: אם תעשו את זה נכון הוא יתאהב בכן (וגם אתן) בכל פעם מחדש.

וכך את עוזבת אותם מביטים בגופך המדהים שעוזב, ואם בא לך, תזרקי כדרך אגב לבעל שאת קופצת לבילוי קטן. "עכשיו", היא אומרת לה, "תשבי אצל אמא שלך, תלכי לחברה, זה לא משנה איפה את תהיי. מה שחשוב הוא שהבעל כבר לא יחשוב על כדורגל. איפה יהיה הראש שלו? בשמלה המדהימה שלך ובעובדה שאת אינך בבית".
"אז את חושבת שאין לך מה לעשות???" סיימה בתרועת ניצחון! "לנו הנשים תמיד יש מה לעשות!"

ואני חייב להסכים אתה.

אנו נחזור לדוגמא הזו יותר מאוחר, אולם בינתיים אני רוצה להזכיר שבמאמר הקודם סיימנו עם חדשות רעות: הנשים מתחזקות אנרגטית את הגברים שלהם. הטבע נתן לנשים יותר אנרגיה לבנה מאשר לגברים, אולם כחלק מעסקת חבילה זו, למעט בתולות ששומרות את כל האנרגיה לעצמן, הנשים נותנות כ-20% מהאנרגיה לגבר שלהם.
ואכן, כפי שעניתי לכמה אימיילים בעקבות המאמר הקודם, כמות האנרגיה שהאישה מעבירה הוא קבוע, מה שישתנה הוא למי. וכך אם במהלך שבע השנים אחרונות אישה ידעה שלושה גברים כשהאחרון הוא החבר הנוכחי שלה, השניים האחרים ממשיכים ליהנות מבונוס מיוחד שהטבע נותן להם והם ימשיכו לקבל אנרגיה עד לסיום שבע השנים.
כמה כל אחד מהגברים יקבל? זה תלוי בעצמת המיניות שהייתה ביניהם, במספר הפעמים שהיו ביחד במיטה, כך שהחלוקה אינה חייבת להיות שליש-שליש-שליש, והיא בהחלט תשתנה, וככל שאותה אישה תחזק את הקשר המיני שלה עם בן הזוג הנוכחי, כך באופן יחסי האחרים יקבלו פחות.

נותנת ומקבלת

אך הטבע דאג שלא רק האישה תיתן אנרגיה לגבר. הוא דאג שהיא תקבל בחזרה, שהגבר ייתן בחזרה אנרגיה לאישה. ליתר דיוק, כפי שתגלו בקרוב חילופי האנרגיות האלו הן חיוניות למערכות היחסים. אך מי שקרא את המאמר הקודם בוודאי ישאל, איזה אנרגיה? הרי סיכמנו שהגברים דלים מבחינה אנרגטית. ובכן, זה לא מדויק. כאשר הגבר מקבל אנרגיה מהאישה, הוא יכול להמיר את האנרגיה הלבנה שהוא מקבל לאנרגיה של החיים כאוות נפשו, וכך להסתובב כשהוא מלא באנרגיה וכובש כרצונו.
אך האנרגיה שהוא מייצר היא זמנית, ותיעלם בתוך שלושה ימים. לאן היא תלך? ובכן כמובן.. לאישה.

הטבע דאג שלא רק האשה תיתן אנרגיה לגבר. הוא דאג שהיא תקבל בחזרה, שהגבר ייתן בחזרה אנרגיה לאשה. ליתר דיוק חילופי האנרגיות האלו הן חיוניות למערכות היחסים.

האנרגיה שהגבר מעביר באופן טבעי לאישה היא לא האנרגיה הלבנה. הוא מעביר אליה את אנרגיית החיים והאישה, אם תדע איך תוכל ליהנות מפידבק של אנרגיה נחוצה זו, תוכל להעצים את עצמה, למרות שזו אנרגיה "נחותה" בהרבה מהאנרגיה שהיא נותנת. כאן אני רוצה לחדד נקודה זו ולענות על שאלה חשובה: מדוע צריכה האישה אנרגיה של חיים, מדוע לטרוח לקבל אנרגיה זו כשהיא המקור? התשובה נמצאת במאמר הקודם בו הזכרתי שאנרגיית החיים זה כמו כסף. כולם צריכים את זה, וכשיש מזה נוכל לעשות כמעט הכול. אולם יש דבר חשוב נוסף, כשיש לאישה אנרגיה של חיים היא איננה צריכה לבזבז אנרגיה לבנה, היא מתעצמת ובסופו של דבר כולם נהנים מכך, כולל הגבר שמקבל יותר אנרגיה.

אז… איך האנרגיה עוברת לאישה

העצמה נשיתאנרגיה היא חומר זורם, המחפשת כל הזמן להיות בתנועה וכאשר אנרגיה זכרית, פורצת, אנרגיה של חיים נמצאת בקרבת אישה היא שואפת באופן טבעי להגיע לאישה, או לייתר דיוק לרחם שלה. כל שצריך לעשות הוא לאפשר לאותה האנרגיה לזרום. כיצד? אם נתבונן על התהליכים האנרגטיים המתרחשים בזמן יחסי מין, נוכל להבין.

המשחק המקדים

נתחיל במשחק המקדים. המשחק המקדים האמיתי מתחיל בראש, כשהגבר מתבונן על בת הזוג שלו ומחשבות מיניות מתחילות לעלות. אז הוא מתחיל להתעצם אנרגטית, להטען.
ככל שהמשחק המקדים יהיה יותר חזק ועצמתי, ככל שהגבר יהיה יותר מגורה, כך הוא יהיה טעון יותר, אנרגטי יותר ויותר אנרגיה תעבור בין המינים. כולם אומרים שהמשחק המקדים הוא בשביל האישה, שהגבר לכאורה אינו זקוק לזה. זה אולי נכון, אך לא מדויק, בכל אופן לא כפי שחושבים. האישה היא זו ששולטת על המשחק המקדים ו"תפקידה" של האישה הוא לעצים את המשחק המקדים. למשוך אותו כמה שיותר, לגרות ולהעצים את הציפייה. ברור שגם הגבר יכול לתרום, אך זה כבר תלוי בתקשורת ובפתיחות הקיימת בין הצדדים.
ואז כשהגבר טעון (מאד) אנרגטית אפשר לגשת לעניינים. האנרגיה העצורה אצל הגבר מחכה להתפרץ ולעבור לצד השני.

המשחק המקדים האמיתי מתחיל בראש, כשהגבר מתבונן על בת הזוג שלו ומחשבות מיניות מתחילות לעלות. אז הוא מתחיל להתעצם אנרגטית, להטען. ככל שהמשחק המקדים יהיה יותר חזק ועצמתי, ככל שהגבר יהיה יותר מגורה, כך הוא יהיה טעון יותר, אנרגטי יותר ויותר אנרגיה תעבור בין המינים.

Input – Output

הגבר והאישה מצוידים בשתי מערכות תואמות להעברה אנרגטית. הגבר מצויד באיבר (מין) היודע לתת אנרגיה ואילו האישה מצוידת באיבר (רחם) היודע לקחת אנרגיה.
בזמן המשגל עוברות לסירוגין אנרגיות מהגבר לאישה, אך בזמן האורגזמה הגבר נותן, בבת אחת, את רוב האנרגיה שלו. כל המערכות שלו נדרכות לקראת האירוע ובבת אחת בתוך כמה שניות הוא מעביר אנרגיה עצומה לצד השני.
האישה אמנם מקבלת את האנרגיה, אולם כשמדובר מהעצמה מינית אפשר לעשות יותר. זה השלב בו אם האישה תלמד לפתח מספיק רגישות היא תוכל להעצים את האנרגיה העוברת אליה. כל שהיא צריכה לעשות הוא לתת לה לזרום אליה. המודעות עצמה היא המפתח, ולהיות מודעת לזרימה האנרגטית היא המאפשרת לאנרגיה לזרום טוב יותר.

ואז כשהגבר מרוקן לגמרי והאישה מלאה נוצר משהו מיוחד, מעיין כישוף. האישה והגבר מתחברים. כאן הגבר והאישה מממשים את השאיפה הגדולה שלנו בזוגיות – להתחבר, והמיניות, היא זו המאפשרת לחיבור האנרגטי להתרחש. העברת האנרגיה יוצרת קשר בין בני הזוג, וכמו כישוף בנקודה זו הגבר והאישה הופכים להיות קשורים יותר, הם רוצים אחד את השני יותר, ובמילים אחרות בנות: אם תעשו את זה נכון הוא יתאהב בכן (וגם אתן) בכל פעם מחדש.
כשאישה הולכת, כמו במקרה של הדוגמא מתחילת המאמר, היא מחזיקה אצלה משהו מהגבר שלה, משהו אינטימי, מיני ששייך רק לשניהם. לכן בכל פעם כשהיא עוזבת הוא מרגיש מחסור. וכך אם נכנסים נכון למיטה, תיווצר בין הגבר והאישה חלופת אנרגיה בריאה שתתרום להעצים את הזוגיות.

כשהגבר מרוקן לגמרי והאישה מלאה נוצר משהו מיוחד, מעיין כישוף. האישה והגבר מתחברים. כאן הגבר והאישה מממשים את השאיפה הגדולה שלנו בזוגיות – להתחבר, והמיניות, היא זו המאפשרת לחיבור האנרגטי להתרחש.

כשגבר פוגש אישה

אך תהליך זה אינו חל רק במקרה של גבר ואישה הנמצאים במערכת יחסים מינית. גם כשגבר פוגש אישה ברחוב, כשהקליק מתחיל, מתחיל משחק מקדים מסוג אחר. הגבר, שרוצה את האישה מתלהב ובתהליך זה ממיר אנרגיה לבנה לאנרגיית חיים. כשהוא פונה לאישה במטרה להתחיל אתה, וכן, גם כשהוא מצפצף לה ברחוב. הוא טעון אנרגיה והדבר הראשון שאישה צריכה לדעת זה לא להתנגד באופן אינסטינקטיבי. קודם כל לא להתנגד למחמאה. גם אם אתן מקבלות עשרות מחמאות ביום, תנו לעצמכן ליהנות מהן. שנית לא להתנגד לאנרגיה המתלווה אליה. כשתוכלו להסיר את המחסום תוכלו לחוות את האנרגיה הזורמת, גם כאן, מהגבר לאישה ולראות כיצד אתן, מבלי לרצות אוספות אותה.

Let's Kiss

הגבר והאישה מצוידים בעוד כלים היכולים להעביר אנרגיות. אחד מהם זה איבר לא פחות חשוב – הפה והשפתיים. הגבר נותן אנרגיה דרך הפה (נשיקה) והאישה יודעת לקבל אנרגיה משם. נשיקה היא אירוע המזכיר מבחינה אנרגטית את תהליך קיום יחסי המין. בזמן הנשיקה, אם עושים אותה כמו שצריך נוצר חילוף אנרגיה. הגבר שטעון אנרגטית, נותן את האנרגיה שלו והאישה מצידה מקבלת אותה. גם כאן אם האישה תהיה מודעת ותאפשר לאנרגיה לזרום לרחם, כשהיא תלך לדרכה, משהו ממנו יישאר אצלה, משהו שלהם. וגם אם מדובר בדייט שני, לאחר נשיקה כזו הוא לא יפסיק לחשוב עלייך.

נכתב בשיתוף עם זוהרית רובין רקדנית, יוצרת ומורה ותיקה לריקוד מהבטן והעצמה נשית, המפגישה בין תבונתו העתיקה של המחול המזרחי לקסם הרוח.

רוצים ללמוד לקרוא בקלפים? – קיראו על טארוט

Save

Save

Save

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

2 thoughts on “העצמה נשית מינית”

  1. מהמם ויפה הסברתם בצורה כל כך יפה.
    איך אפשר להגיע לקורסים להעצמה מינית?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *