קלף אס הגביעים

קלף אס הגביעים – זרימה והתחדשות בעולם החומר

אס הגביעים

באופן שנראה לנו פתאומי, המכשולים נעלמים ואנו משיגים את מה שאנו רוצים. למעשה עברנו תהליך ארוך עד לרגע הפתאומי הזה, והרווחנו אותו ביושר.

כשאס הגביעים מופיע בקריאת טארוט אנו יכולים לנשום לרווחה. הקלף מראה כי כל המכשולים, הקשיים והחסימות שהפריעו לנו הוסרו וכעת אנו יכולים להמשיך בדרכו ללא הפרעות.

הקלף עוסק באמונה, קבלה, השלמה ופתיחות לשינויים. נוכחותו של אס הגביעים בקריאה מעידה כי חווינו תקיעות בנושא מסוים שלא אפשרה התפתחות או המשכיות אך כעת מגיעה אנרגיה חדשה שתגרום לתקיעות להשתחרר.

לכאורה נראה כי בקלף זה אנו פסיביים, אולם שינוי גדול התחולל בחיינו. אנו מתחילים להאמין ולראות אחרת את העולם הקיים סביבנו. עד להופעת הקלף היינו פסימיים אך נקודת מפנה מתחוללת לפעמים ברגעים שבהם אנו "בקרקעית". והקלף מעניק סיבה טובה להתעודד.

כוח האמונה הוא זה שיחולל את השינוי החשוב בחיינו. למרות שנראה אחרת, עכשיו הכול עומד להסתדר. ככל שנאמין באפשרות של "גאולה כהרף עין" כך התוצאות להן אנו מייחלים יגיעו מהר יותר ובעוצמה גדולה יותר. אנו צריכים לפתוח את ליבנו ולתת לחיים להוביל אותנו למקום הנכון תוך השארת העבר מאחור. אין לנו מה לחשוש כי הכול יהיה בסדר.

לימודים והעצמה אישית
אס הגביעים מחבר אותנו לרגש, לשפע ולהתחלות חדשות ומרגשות. מקצועות הקשורים בטיפול רגשי מפסיכולוגיה מערבית ועד עבודת גוף ונפש הוליסטית או פסיכותרפיה גופנית ירתקו אותנו. קורסים שיעזרו לנו לפרוץ דרך בתחומנו עשויים להיות רלוונטיים ובפרט השתלמויות שיקדמו אותנו במקצוע שלנו. שינויי קריירה חדים שמקרבים אותנו לאהבה המקצועית האמיתית שלנו עשויים להיות על הפרק. גם קורסים יקדמו אותנו אל רמת השתכרות חדשה וירחיבו את מעגל הלקוחות שלנו או את ההשפעה השיווקית שלנו חשובים כעת.

כשמדובר בהתפתחות אישית אס הגביעים הוא קלף מדהים. הוא מראה שאנחנו מוכנים לחוות פריצת דרך רגשית ממשית, לשנות דפוס מהותי בתוכנו, להיפתח לאהבה או לשלב הבא בהתבגרות שלנו. הוא מעיד על כך שאנחנו מסורים במאת האחוזים לשינוי.

נחפש לעצמנו מסגרת שתוביל אותנו לשינוי המיוחל, להגשמת חלום ולמימוש החזון האישי שלנו.

יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךמוכנות לקשר, בגרות נפשית ויכולת להעניק ולקבל אהבה, התחלות חדשות, חידוש קשר או מעבר לשלב הבא בקשר, אמונה כי אנו זכאים לאהוב ולהיות נאהבים.
חוסם___
 קריירה
תומךהזדמנויות חדשות, הצלחות בלתי צפויות, שביעות רצון מהעבודה, עושר והצלחה, שפע.
חוסם___

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

חזרה בתשובה, שפע, בעיות שנפתרות מעצמן, מציאת אהבה. פתרונות מפתיעים או בלתי רגילים.

שאלתם שאלה ויצא לכם קלף אס הגביעים?.. כדאי לכם להקשיב לעצה של הקלף
(מתוך קורס הטארוט של שגיא מנדלבוים)

לקריאה על פירוש קלף אס הגביעים בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף אס הגביעים. יש שאלה בנושא או משהו  רציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *