אס הגביעים

מה חדש באתר


קלף אס הגביעים - זרימה והתחדשות בעולם החומר

באופן שנראה לנו פתאומי, המכשולים נעלמים ואנו משיגים את מה שאנו רוצים. למעשה עברנו תהליך ארוך עד לרגע הפתאומי הזה, והרווחנו אותו ביושר.

כשאס הגביעים מופיע בקריאה אנו יכולים לנשום לרווחה. הקלף מראה כי כל המכשולים, הקשיים והחסימות שהפריעו לנו הוסרו וכעת אנו יכולים להמשיך בדרכו ללא הפרעות.

הקלף עוסק באמונה, קבלה, השלמה ופתיחות לשינויים. נוכחותו של אס הגביעים בקריאה מעידה כי חווינו תקיעות בנושא מסוים שלא אפשרה התפתחות או המשכיות אך כעת מגיעה אנרגיה חדשה שתגרום לתקיעות להשתחרר.

לכאורה נראה כי בקלף זה אנו פסיביים, אולם שינוי גדול התחולל בחיינו. אנו מתחילים להאמין ולראות אחרת את העולם הקיים סביבנו. עד להופעת הקלף היינו פסימיים אך נקודת מפנה מתחוללת לפעמים ברגעים שבהם אנו "בקרקעית". והקלף מעניק סיבה טובה להתעודד.

כוח האמונה הוא זה שיחולל את השינוי החשוב בחיינו. למרות שנראה אחרת, עכשיו הכול עומד להסתדר. ככל שנאמין באפשרות של "גאולה כהרף עין" כך התוצאות להן אנו מייחלים יגיעו מהר יותר ובעוצמה גדולה יותר. אנו צריכים לפתוח את ליבנו ולתת לחיים להוביל אותנו למקום הנכון תוך השארת העבר מאחור. אין לנו מה לחשוש כי הכול יהיה בסדר.

לימודים והעצמה אישית

אס הגביעים מחבר אותנו לרגש, לשפע ולהתחלות חדשות ומרגשות. מקצועות הקשורים בטיפול רגשי מפסיכולוגיה מערבית ועד עבודת גוף ונפש הוליסטית או פסיכותרפיה גופנית ירתקו אותנו. קורסים שיעזרו לנו לפרוץ דרך בתחומנו עשויים להיות רלוונטיים ובפרט השתלמויות שיקדמו אותנו במקצוע שלנו. שינויי קריירה חדים שמקרבים אותנו לאהבה המקצועית האמיתית שלנו עשויים להיות על הפרק. גם קורסים יקדמו אותנו אל רמת השתכרות חדשה וירחיבו את מעגל הלקוחות שלנו או את ההשפעה השיווקית שלנו חשובים כעת.

כשמדובר בהתפתחות אישית אס הגביעים הוא קלף מדהים. הוא מראה שאנחנו מוכנים לחוות פריצת דרך רגשית ממשית, לשנות דפוס מהותי בתוכנו, להיפתח לאהבה או לשלב הבא בהתבגרות שלנו. הוא מעיד על כך שאנחנו מסורים במאת האחוזים לשינוי.

נחפש לעצמנו מסגרת שתוביל אותנו לשינוי המיוחל, להגשמת חלום ולמימוש החזון האישי שלנו.

זוגיות
תומך מוכנות לקשר, בגרות נפשית ויכולת להעניק ולקבל אהבה, התחלות חדשות, חידוש קשר או מעבר לשלב הבא בקשר, אמונה כי אנו זכאים לאהוב ולהיות נאהבים.
חוסם ___
קריירה
תומך הזדמנויות חדשות, הצלחות בלתי צפויות, שביעות רצון מהעבודה, עושר והצלחה, שפע.
חוסם ___

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

חזרה בתשובה, שפע, בעיות שנפתרות מעצמן, מציאת אהבה. פתרונות מפתיעים או בלתי רגילים.

שאלתם שאלה ויצא לכם קלף אס הגביעים?.. כדאי לכם להקשיב לעצה של הקלף
(מתוך קורס הטארוט של שגיא מנדלבוים)