קלף הקוסם – ליצור יש מאין

מסר עם נטייה לכן

האינטואיציה, התכניות והרעיונות שלנו מצוינים. חוקי היקום מצווים עלינו לפעול ולהוציאם אל הפועל! עלינו להתגבר על עכבות וחשש ולמצוא את מקור הכוח שבנו, אחרת הדברים יישמטו מבין ידינו.

קלף הקוסם מראה שאנו יודעים מה אנו רוצים ויש לנו את הפוטנציאל, הידע והיכולת להשיג זאת. אנו קשובים לאינטואיציה שלנו, בעלי הבנה פנימית, מחוברים לכאן ועכשיו, דרוכים וערניים.

אנו יודעים להשתמש במשאבים שלנו כדי ליצור יש מאין, לברוא מציאות.

יחד עם זאת זהו קלף מייג'ור, כלומר קלף של תובנות ותיאוריות בלבד. בקריאת קלפי טארוט הקוסם מזכיר לנו שכדי שהדברים יתממשו עלינו להוריד את הרעיונות שלנו לקרקע. אם לא נפעל דבר לא יקרה.

אנו לא צריכים לחשוש להשתמש בכוח שלנו או לעשות את מה שאנו רוצים. תחושות כמו "לא נעים לי", "מה יקרה אם…" אינן רלוונטיות  ופעמים רבות הן בדיוק הבעיה. אנו יכולים וצריכים להיות קוסמים!

לימודים והעצמה אישית
הקוסם מראה לנו שבידינו הכוח לא רק ללמוד אלא גם ללמד אחרים. הקוסם הוא סטודנט ממולח ומלא יכולות ולרוב יהיו לו משאבים ומיומנויות שלאנשים "רגילים" פשוט אין. הוא מעודד אותנו לצאת מהקופסא ולגלות את האשף המומחה שבנו, זה שמוצא מקורות למידה יוצאי דופן, שיטות מגניבות, מקבל השראה מטורפת והופך לחדשן בתחום שהוא אפילו לא ידע שקיים.

הקוסם הופך לימון ללימונדה ומלמד את כולנו איך להתגבר על כל בעיה. אם הוא ייתקל בקושי בלימודים כנראה הוא בסוף ייצור איזה הדרכה אונליין למתקשים ואפילו ימצא איך להרוויח ממנה כסף. כשהקוסם רוצה להתפתח הוא נעזר במדיטציות ובחיבור להשראה שלו או אפילו לתקשור ומוצא את הדרך.

 זוגיות
תומךכובש, מקסים, מחזר מצוין, קל להתאהב בו.
חוסםהפכפך, נוטה לחשוב על עצמו, נוטה להעלם.
 קריירה
תומךעובד חרוץ, בעל רעיונות טובים, יודע להביא תוצאות.
חוסםאינטרסנט, יכול להיות אגרסיבי מדי, נוטה לקדם דברים שהוא לא מאמין בהם, מנוסה מדי לתפקיד

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

תקשורת עם אנשים, מכירות, מניפולציות

קלף הקוסם – הגרסה המלאה
(מתוך קורס הטארוט של שגיא מנדלבוים)

לקריאה על פירוש קלף הקוסם בהרחבה – לחצו כאן!

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף הקוסם”

  1. סרטון נפלא. הנחיל לי היבטים לגבי הקלף שלא הובהרו לי מהכתוב וכעת ברורים לי בצורה מעמיקה יותר, פרקטית, ואפילו די מרגשת.
    אני מודה מאוד לשגיא מנדלבוים, היקר, שגם את ספרו הנפלא רכשתי, על האדם שהוא ועל האור שהוא מפיץ לעולם בכלל, ועל אותו חלק שהוא הוריד מבלי דעת לעולם שלי בפרט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *