קלף שני גביעים

קלף שני גביעים – להיות המחזר ולא המחוזר

שני גביעים
מסר עם נטייה לכן

עלינו להפסיק להיות פאסיבים, לחקור את הנושא לעומק וליזום פעולה שתביא תוצאות.

גם כאן, כמו בכל קלפי השניים, אנו די "תקועים" וצריכים להבין איך לעבור לשלב הבא. בשני גביעים הפיתרון הוא להפוך אקטיביים וליזום. למעשה הקלף קורא לנו לחקור לעומק את נושא השאלה ולהיות תמיד כמה צעדים לפני הצד השני כך שיהיה לנו יתרון בכל צעד שנעשה. במצב אידיאלי נמצא עצמנו בסיטואציה בה נהפוך למחזר אקטיבי של הצד השני שהוא פאסיבי כאשר היוזמה והיתרון יהיו לצידנו. מחזר הוא, לדוגמה, מחפש עבודה המגיע לראיון והופך למראיין של מקום העבודה כדי לבדוק האם מקום העבודה בכלל מתאים לו.

קלף טארוט זה מדגיש שכדי שנשיג משהו עלינו לחזר אחר הרעיון, להביע את רגשותינו ורצונותינו ולפעול בנושא. יש לזכור כי הנטייה הטבעית שלנו היא לחכות שדברים יקרו לבד אולם בכדי להצליח אנו חייבים לפעול תוך שאנו מאמינים ביכולתנו לשווק עצמנו בכדי לגרום לשינוי במצב הקיים .

אמנם הקלף זורם יותר ממספרי שניים האחרים אולם המעבר למספר שלוש, לשלב הבא,  יכול להיות טוב יותר. הקלף עוסק במצב של רומן ובו יש מחזר ומחוזר, כאשר המחזר נמצא תמיד כמה צעדים לפני המחוזר. הקלף קורא לנו להיות המחזרים. לא רק ברומן, אלא בכל תחומי החיים. המחזר יודע יותר ותמיד יהיה לו יתרון מול הצד השני.

לימודים והעצמה אישית
גם בלימודים קיים אספקט של חיזור. אולי זה הזמן "לחזר" אחר תחום לימודים חדש, פרויקט מרגש ומסלול לימוד שירתק אותנו ויעניק לנו את הסיפוק והשגשוג שחיפשנו.

הקלף מתייחס לכל מקצוע שכרוך בשיחה, משא ומתן ומיקוח: שיווק ומכירות, בורסה, מדיה חברתית, ניהול תוכן ועמודי פייסבוק לעסקים, פיתוח עסקים קטנים, שיפור מיומנויות החיזור והמכירה, מיומנות של דיון ודיבייט, גישור ופתרון סכסוכים ועוד.

כשמדובר בהתפתחות אישית, זה הזמן לחזר ביתר שאת אחרי המטרות שלנו, להבין בדיוק כיצד אנחנו מקרבים אל המרחב שלנו את האובייקטים והחוויות הרצויות, לרקום תכנית מסודרת שתעזור לנו לממש את המטרות הגדולות שלנו, בין אם מדובר בזוגיות, בעבודה חדשה או ברמת אושר גבוהה יותר. הקלף קורא לנו לצאת מהסטגנציה ולחפש את האמצעים הרצויים לנו, לצאת ולהגשים.

יש שאלה בנושא קלף שני גביעים או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךקלף המייצג אהבה ותומך בכל הקשור לאהבה –ככל שניזום יותר נצליח יותר.
חוסםנטייה לחכות שהצד השני יפעל, פאסיביות וחוסר אמביציה.
 קריירה
תומךקלף הקורא לפעולה -אם השואל יפעל הוא יצליח, אמון הדדי, שותפות מוצלחות.
חוסםשאננות, חוסר אמביציה, נטייה לפאסיביות.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

זוגיות, אהבה, מפגשים בלתי צפויים (בכל תחום), אהבה במקום העבודה, סיטואציה בה בוחנים אותנו

לקריאה על פירוש קלף 2 גביעים בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף שני גביעים. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף שני גביעים”

  1. מירלה לב לוקץ

    הבעיה שלי אני עובדת במקום שאני לא רואה עצמי ממשיכה שנים בו.העבודה המשרדי שאליה אני שואפת לחזור אני לא יודעת אם זו לא אילוזיה..? לכן אני במצב שמחפש אופציה זו המון זמן לא מתקדמת בכיוון בדיעבד יש לי עוד פחות מעשור עד הפנסיה אני לא מעונינת לשנות כיוון בהקצנה אלה למשהו שאני בקיאה בו השאלה האם באמת אחזור למשרד הזה שאני מקווה?בגלל הקורונה יש צמצום אבל הבוס אמר שיתכן ואחזור להאמין או לא?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *