קלף הכוהנת הגדולה

מה חדש באתר


קלף הכוהנת הגדולה - ללכת אחרי המסתורין

חוקי היקום קובעים כי בחיים לא ניתן ללכת על בטוח ולא ההצלחה חשובה אלא השיעור שנעבור. אסור לנו לפחד מן הלא ידוע, עלינו לקפוץ למים ולתת לזרם החיים להוביל. 

קלף הכוהנת הגדולה, כמו קלף השוטה, אינו יכול לתת תשובה, ובטח לא תשובה סופית. זהו קלף של המסר הקורא לנו להיכנס לעומק וללמוד להכיר את כל החלקים האפלים שלנו, חלקים שאנו נוטים להדחיק או להכחיש עקב חשש, הרגל ותחושת נוחות. ההתמודדות לא תהיה קלה אבל בסיום התהליך נלמד שיעור משמעותי.

כשהקלף מופיע בקריאה, הוא מדבר על חוסר ודאות ומסתורין. ישנם דברים רבים לא ברורים בחיינו ותחושתנו היא שאנו הולכים על קצה של תהום, שדבר לא בטוח. עם זאת בחיים לא תמיד צריכים "ללכת על בטוח", והקלף קורא לנו להעז ליטול סיכונים מחושבים ולתת לחיים להוביל אותנו אל הלא ידוע למען הגדילה וההתפתחות הרוחנית שלנו.

לימודים והעצמה אישית

הכוהנת הגדולה מראה לנו שיש לנו כישרון לכל מה שחבוי ונסתר, לנושאים של מחקר, גילוי וחשיפה. ייתכן שהיא שולחת אותנו למסלול מחקרי באוניברסיטה, אולי יש לנו כישרון לבלשנות או לבילוש של ממש, וכמעט תמיד היא מעידה על כישרון מיסטי עמוק ועל יכולות לראות מה טמון מתחת לפני השטח, היא פסיכולוגית מעולה ומאבחנת מצוינת של מצבים ואנשים.

כשמדובר בהעצמה אישית יש לנו אינטואיציות יוצאות דופן, אבל מסגרת של למידה והעצמה מאוד עשויה לעזור לנו מכיוון שאנו יכולים להיסחף בקלות למעמקים וזקוקה לפעמים למבנה ברור.

זוגיות
תומך אין.
חוסם מפחד להתחיל קשר, מצבי רוח, עליות וירידות חדות, משדר מסרים כפולים, נעלם
קריירה
תומך אין.
חוסם חוסר יציבות בעבודה, פעם אקטיבי ופעם פאסיבי

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

מיסטיקה, פסיכולוגיה, סודות