ערכה ספר וקורסים בהנחה

קלף שלושה גביעים

קלף שלושה גביעים – שמחה וחגיגה

שלושה גביעים

פעלנו והצלחנו ועכשיו חובה לחגוג ולשמוח כדי לקדם את בואו של השפע. אל לנו לחשוש מהפגנת שמחה.

לאחר שעברנו תהליך, עמלנו או חיזרנו באדיקות אחרי רעיון, האמונה שלנו השתלמה והגענו לציון דרך של הצלחה, קיבלנו אישור שהכול בסדר, והצלחנו להתחבר אל השפע. בקלף טארוט זה משתחררת שוב הזרימה ומרמזת על החוסר שהרגשנו לפני כן. אנו יכולים לנשום לרווחה ולהתחיל לחגוג את הצלחתנו. למרות שעדיין יש לפנינו עבודה זוהי נקודת ציון חשובה שיש לחגוג וליהנות ממנה.

הקלף מדגיש את הצורך לשמוח. השמחה היא חלק ממערכת היחסים שלנו עם היקום: אם לא נחגוג נפסיק לקבל את השפע לו אנו מצפים. לעיתים כאשר אנו מוצאים עבודה, בני זוג או מקבלים בשורות טובות אנו חוששים לפרסם את הדבר שלא לקלקל, עקב פחד מעין הרע. אך זוהי גישה מוטעית! הקלף קורא לנו לחגוג, להוציא, להחצין ולפרוק, וזה שלב חשוב בחיבור אל צינור השפע ובהעצמתו.

איזה סוד את צריכה לדעת עליו?

לא פעם אנחנו רוצים "לפצח" את הסוד ללבו של האדם שמולנו, איך עושים את זה? מתחברים לצד "הצל" של האדם – הצד הסמוי מהעין. הקלף 3 גביעים יראה לנו איך:

שלושה גביעים הוא קלף של חגיגה, ושל יכולת לקבל שפע מהעולם.
אז מה צד הצל שלו? ואיך "להשתמש" במידע לטובת הקשר?

קודם כל, יש סיכוי גבוה שהוא פוחד משפע… אבל מה זה אומר? זה אומר שאולי בתוכו הוא חושש שאם הוא באמת יהנה, יצליח, יגיע למטרות ולאושר- משהו רע יקרה.
אם כן, נוכל להעיר לתשומת לבו שזאת רק אמונה חוסמת, נוכל להראות לו שאנחנו בעניין. נעודד אותו דווקא כן לדבר על השפע בחייו, להודות על השפע שיש לו, ולא לפחד לאבד.

אינסטגרם יש עוד… ואת ההמשך (עוד טיפים חשובים), אני מזמין אותך לגלות כאן בפוסט האינסטה שלי »

למקרה ואנחנו עדיין לא חברים, אני מזמין אותך להצטרף כבר עכשיו לעמוד, ולקבל טיפים, מסרים והרבה תוכן מעניין: https://www.instagram.com/sagie_tarot_and_dreams/

לימודים והעצמה אישית
שלושה גביעים מרמז על מקצוע שיש בו שמחה, חגיגה או איחוד של כמה אנשים יחד: תכנון מסיבות ואירועים, הפעלות, תיאטרון-סיפור, הוראת מחול, לימודי מוזיקה ושירה, הנחיית קבוצות, גישור, אימון כושר, יחסים בין לאומיים או קורסים בין לאומיים, לימודי תרבויות ודתות ועוד – כל אלו מתקשרים לתמה של שלושה גביעים.

כשמדובר בהתפתחות אישית הקלף מזכיר לנו ששמחה היא הריפוי האולטימטיבי וחגיגה היא דרך מיידית לרומם את רוחנו. מוזיקה היא זרז אנרגטי רב עוצמה וכשאנחנו בתנועה פוטנציאל הריפוי בשיאו.

עלינו לחפש לעצמנו שיטה או מסגרת שמשמחות אותנו, שמחברות אותנו לשמחה שבנו ושמכירות בה ככוח ריפוי שלא יסולא בפז.

 זוגיות
תומךשמחה, הנאות, אהבה, להיות נאהבים על ידי מישהו.
חוסםחוסר אמון למרות שבפועל הכול בסדר.
 קריירה
תומך

יזמות עסקית מוצלחות, שותפות מוצלחות, שפע והצלחה המושכים אליהם עוד שפע, קידום עצמי מוצלח

חוסםנטייה להסתנוור מהצלחה, נטייה לפעול בחופזה.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

חגיגות, בילויים, תענוגות החיים, סטוצים, קידום –בעיקר במקומות ממוסדים, תוספת ילד למשפחה

שאלתם שאלה ויצא לכם קלף 3 גביעים?.. כדאי לכם להקשיב לעצה של הקלף
(מתוך קורס הטארוט של שגיא מנדלבוים)

לקריאה על פירוש קלף 3 גביעים בהרחבה – לחצו כאן!

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף שלושה גביעים”

  1. שלום שגיא יש לי בעיה גדולה בתקופה האחרונה עבדתי בסופר וקרה שם משהו האשימו אותי בהטרדה מינית וזה לא נכון ואני מיולי אוגוסט מפוטר לאומת זו היא עדיין עובדת שם אני מנסה כבר תקופה לחפש עבודה אבל לא מצליח דלת נסגרת לי בכל מקום והבנתי שאין לי ברירה שכנראה אני צריך לחזור לשם לכן אני חייב דחוף את עזרתך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *