ערכה ספר וקורסים בהנחה

קלף שלוש חרבות

קלף שלוש חרבות – הרס וכישלון ידוע מראש

לא התמודדנו עם המציאות, לא טיפלנו בבעיות שצצו, ולכן אנו חווים כישלון ידוע מראש

קלף שלוש חרבות הוא התוצאה הישירה של ההתעלמות וההתנתקות מהמציאות שבקלף 2 חרבות. זהו קלף של כאב וצער אמיתיים ועוסק באובדן, קשיים וסבל. אנו סובלים כיוון שהתעלמנו מדגלים אדומים וסימני אזהרה. זהו אינו המקרה בו אנו מפוטרים במפתיע. בקלף זה אנו יודעים שהמשרה שלנו בסכנה, מתעלמים מכך, ולבסוף מפוטרים באופן די צפוי.

כקלף עתיד הוא עשוי להעיד על עתיד קודר במקצת, אך יש לזכור כי בזמן הקריאה אנו עדיין במצב של שתי חרבות. העתיד עוד לא נגזר וביכולתנו להסיר את כיסוי העיניים ולהתמודד נכון יותר עם המציאות. שלוש חרבות הינן תוצאה של התעלמות מתמשכת מהמציאות ואי נכונות להכיר בקושי, ואת זה ניתן למנוע.

חשוב להבין כי למרות כל הכאב והסבל, התהליך שאנו עוברים חיוני להתפתחות שלנו, והוא יוביל בסופו של דבר לצמיחה ולהתפתחות שישנו את מהלך חיינו. הכאב לא לחינם ומי הגשם, כמו גם מי דמעותינו, תמיד מנקים את השטח לשמש שתזרח בהמשך.

לימודים והעצמה אישית
הקלף שלוש חרבות משויך לנושאים כמו התפכחות, התמודדות עם קושי, פתיחה של דף חדש, ניהול משברים וסיומים. מקצועות כמו דיפלומטיה ושגרירות, ניהול חוזים והוצאה לפועל, עריכת דין, ביטוח לסוגיו, ליווי רגשי, ליווי בשינויי חיים, עבודה סוציאלית, פיזיותרפיה ושיקום, שיקום רהיטים וחפצים ועוד. ייתכן שהקלף גם רומז לנו שהגיע הזמן פשוט לשנות תחום תעסוקה או עניין ולפתוח דף חדש.

כשמדובר בהתפתחות אישית הקלף מדבר בעיקר על אספקטים של השתקמות ובנייה מחדש, סיומים של פרקים ישנים ופתיחה של פרק חדש, "חילופי עונות" רגשיים, ותהליכים של שינוי, ועוד. הקלף קורא לנו לנקות את השולחן עבור העתיד לבוא, להפיק לקחים ולהבין כיצד מתקדמים בכוחות מחודשים, והוא מהווה תזכורת שתמיד מגיע אביב חדש.

 זוגיות
תומךאין.
חוסםזוגיות במשבר, קשיים, צער, אכזבה, שברון לב, התעלמות מבעיות ומכשולים תוביל לכישלון ופרידה.
 קריירה
תומךאין.
חוסםטעויות עסקיות וכישלונות הנובעות מהתעלמות מהעובדות, קושי להתמודד עם המציאות, קשיים כלכליים, לקחת דברים באופן אישי, התחשבנויות מיותרות.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

שברון לב, נטייה להרס עצמי, התעלמות מאזהרות, חוסר יכולת לסיים דברים

לקריאה על פירוש קלף שלוש חרבות בהרחבה – לחצו כאן!

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *