ערכה ספר וקורסים בהנחה

קלף שלושה מטות

קלף שלושה מטות – הכרה ושיתוף פעולה

סיימנו את מסע הגילוי העצמי, קיבלנו כלים ואת הכרת הסביבה בפוטנציאל שלנו. כל הדרכים פתוחות בפנינו.

קלף 3 מטות מייצג את התוצאה של התהליך של קלף 2 מטות, בו התחלנו לממש את הפוטנציאל שלנו. בקלף משמח זה אנו מקבלים תעודה או אישור המעידים על הכישרון והיכולות שלנו. הסביבה מכירה בכישורינו וביכולותינו, מקבלת אותנו לתוכה ואף משתפת איתנו פעולה כדי שנוכל להמשיך לשגשג.

סיימנו את הכשרתנו הראשונית וכעת אנו נעים בכוחות מחודשים לעבר מטרתנו. עלינו לזכור כי כמו במצבים רבים בהם מסיימים שלב ומקבלים הסמכה (עו"ד, רופא וכו'), אנו עדיין בתחילת הדרך ועבודה רבה עוד לפנינו. ההצלחה בקלף זה היא רק אבן הדרך הראשונה במסע גדול יותר לקראת יעד ארוך טווח בחיינו.

במערכת יחסים זהו קלף מבורך מפני שיש כאן הבנה והכרה בין שני הצדדים שבן הזוג הוא אכן ה"אחד" או ה"אחת" ושני בני הזוג מרגישים כך וגם מראים זאת.

יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

לימודים והעצמה אישית
בקלף זה אנו ניגשים ללמידה מנקודת מבט רחבה ומתוך מחשבה על הישגים עתידיים ועבודה משותפת. המוטיבציה שלנו היא הרצון לזכות בהערכה ובהכרה מצד הסביבה. ייתכן שנבחר במקצועות שבהם המוקד הוא שיתוף פעולה ועבודה בצוות: ניהול צוותים ומחלקות, ייעוץ ארגוני או תעסוקתי, ניהול מערכות מידע, הכשרת עובדים וייתכן שנתמקד בהגשמת מטרות מכל סוג. גם אם אנו נמשכים אל מקצועות שאינם עוסקים במישרין בשיתופי פעולה, ייתכן שזה הזמן לטפח את האספקט המסוים בעבודתנו – ולא משנה באיזה מקצוע אנו עוסקים.

כשמדובר בהתפתחות אישית נרצה להתמקד בשיתופי פעולה. אולי קורס שבו נלמד שיטה טיפולית מסוימת לצד תלמידים נוספים יעניק לנו מסגרת נכונה, אולי עבודה אישית עם בעל מקצוע נוסף או בקבוצת תמיכה תעניק לנו עוגן. נרצה לשקול עבודה משותפת ואולי אפילו טיפול זוגי או משפחתי. לחילופין, ייתכן שנושא העבודה הפנימית שלנו יהיה – הגשמת מטרות.

 זוגיות
תומךהצלחה, הצהרה על כוונות רציניות כלפי הצד השני, התקדמות לשלב הבא
חוסםהתלהבות יתר
 קריירה
 תומךבחירה נכונה של עובד או שותף, סיום מוצלח של שלב והתקדמות לשלב הבא, שותפויות טובות ומפרות
 חוסםעודף אגו

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

הסמכה, קבלת תעודה, כניסה לחוג מקצועי.

לקריאה על פירוש קלף 3 מטות בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף שלושה מטות. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *