קלף ארבעה גביעים

קלף ארבעה גביעים – ספקות

ארבעה גביעים
מסר

אנו חווים ספק ותהיות שלא מאפשרות לנו לראות את המציאות באור חיובי. אנו חייבים לחקור את מקור הספקות ולהתעמת עם העובדות.

בקלף זה אנו "מורעלים" וחווים ספק ופחד. איבדנו אמון בתהליך ונראה לנו שהחגיגה אותה סימל הקלף הקודם, שלושה גביעים, הסתיימה.

אך חשוב להבין כי בפועל התחושות שלנו אינן בהכרח נכונות כי תפיסת המציאות שלנו היא מעוותת ולא אמיתית. אנו לא רואים את האמת, דואגים לחינם, וכלואים בתוך ראיית עולם מוטעית.

בשביל להתקדם אנו חייבים לרדת לעומקו של עניין, לחקור את מקור הספקות שלנו ולהתעמת עם הפחד. אם נשתחרר מהספק ולא נכנע לרכלנות, שמועות, ופחדים נוכל לגלות את האמת ונחווה את המציאות כפי שהיא – טובה יותר ממה שנראה לנו.

לימודים והעצמה אישית
הקלף מתייחס למקצועות אשר חושפים את המציאות ושופכים אור על תקריות וחוויות ומוציאים אל האור את האמת. מקצועות כמו קרימינולוגיה, חקירה, בידוק ביטחוני, QA, הכשרת חוקרים וצוותי מחקר, מחקר אקדמי, בדיקות שטח, ניהול משאבי אנוש מתייחסים לקלף זה.

כשמדובר בהתפתחות אישית קלף טארוט זה מעודד אותנו לחקור את הבסיס לחשדותינו או לחשדנותנו. הוא מעודד אותנו להבין מדוע אנו פועלים בדרכים מסוימות, כיצד הגענו למסקנות חותכות בנוגע לאנשים בחיינו או למערכות יחסים, עם איזה מטען אנו יוצאים אל העולם והאם אנו פתוחים או מתגוננים. התהליך שלנו דורש בדיקה אישית ו"פנס" פנימי שיאיר על דפוסים נושנים, נטיות טבעיות והשלכות שאנו מבצעים מבלי משים. כך נוכל לפתוח דף חדש ולבחור אחרת.

 זוגיות
תומךלמרות שנראה אחרת -בפועל שני הצדדים מחפשים יציבות רגשית ואהבה.
חוסםאנו מלאים בספקות וחוסר אמון, קשה לנו להתלהב וליהנות כמו בעבר, פסימיות ודאגה.
 קריירה
תומךיש אפשרות לעבור לשלב הבא אך עלינו קודם להתגבר על הספק והפחד.
חוסםקושי לראות את המציאות כפי שהיא, עובדים ויועצים לא יעילים, שעמום, אנו מונעים על ידי פחד וחששות.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

פחד נטישה, שעמום וחוסר מעש, עצות לא נכונות, רכילות ארסית, בדידות, דיכאון, צורך בטיפול נפשי/רגשי

לקריאה על פירוש קלף 4 גביעים בהרחבה – לחצו כאן!

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *