קלף ארבע חרבות

קלף ארבע חרבות – להחליט שלא להחליט

מסר

עכשיו אינו הזמן לפעול או להחליט. למרות הרצון העז עלינו להתאפק ולחכות לזמן טוב יותר.

ארבע חרבות מציין שעכשיו, ההווה המיידי, איננו זמן טוב לתגובה או פעולה בנושא השאלה. גם אנחנו וגם המצב עצמו אינם בשלים עדיין וכל החלטה או תוצאה יהיו טובות יותר אם נמתין מעט.

חשוב להבין כי הסיטואציה מעיקה עלינו ולכן, למרות שאנו לא בטוחים, הנטייה הטבעית שלנו היא להגיב כאן ועכשיו ולסגור עניין. פעולה כזאת כאמור איננה מומלצת ובקלף זה עלינו להתאפק ולהמתין לזמן נכון יותר.

לימודים והעצמה אישית
הקלף ארבע חרבות מתקשר למנוחה, הפוגה, התאוששות, חופשה, עיבוד נתונים והכנה לפעולה. תחומים הקשורים בנופש ובמלונאות קשורים בקלף זה, כמו גם מחקר שינה, ייעוץ שינה, עיבוד data, מחשבים, אדריכלות (תכנון לפני פעולה), עיצוב פנים, תכנון אירועים ואסטרטגיה. בנוסף כל מה שקשור בהרגעת הגוף והנפש: מדיטציה, דמיון מודרך, יוגה, פילאטיס ועוד.

בכל הקשור להתפתחות אישית, אנחנו במקום של הפוגה, או שמא אנחנו פשוט זקוקים לה מאוד. ייתכן שהתאמצנו יתר על המידה, חיפשנו ללא הרף פתרונות, אנחנו רוצים כבר לקדם ולהתקדם, אבל ייתכן שיש עוד שלב של התבשלות והכנה לפנינו ואנו צריכים להיאזר בסבלנות, להיכנס פנימה, ולבדוק את הקולות הרוחשים מתחת לפני השטח, בנפשנו, לעשות סדר פנימי ורק אז לצאת שוב בכוחות מחודשים.

 זוגיות
תומךכניסה פנימה וטיפול עצמי כחלק מזוגיות או הכנה לזוגיות.
חוסםהחלטות פזיזות יובילו לקשיים, צורך בבדידות וחוסר רצון לקשר זוגי
 קריירה
תומךזמן טוב לארגון מחדש.
חוסםהחלטות ופעולות עסקיות שיעשו עכשיו יתגלו כלא מוצלחות, ללא שינוי וארגון מחדש בעיות העבר ימשיכו להפריע לנו.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

מחלה, רצון להפוגה ממציאות קשה, נסיגה, בידוד, לחשוב לעומק על הסיטואציה, צורך ללכת לפסיכולוג

לקריאה על פירוש קלף ארבע חרבות בהרחבה – לחצו כאן!

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף ארבע חרבות”

  1. כרמל גנים

    למדתי מקלף 4 חרבות על עצמי.
    תודה ופורים שמח.
    שבת שלום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *