קלף ארבעה מטות

קלף ארבעה מטות – יציאה למסע ניצחון שתוצאותיו לא ידועות מראש

אנו במסלול הנכון להצלחה אך יש לנו נטייה לרוץ קדימה, להתמקד במטרה ולא ללמוד איך ליהנות מן הדרך. הנאה מן הדרך תבטיח את התוצאה המושלמת. 

בקלף ארבעה מטות אנו יוצאים למסע להשגת המטרה ארוכת הטווח שלנו. היציאה למסע מתבצעת עם תשוקה ואמונה בעצמנו, בדרך שלנו ובהצלחה שנשיג.

אולם לא תמיד התוצאה היא העיקר: אנו כל כך משולהבים ונעולים על המטרה שאיננו משכילים להבין כי הדרך חשובה לא פחות. מיקוד עיוור במטרות כמו תואר, חתונה או עסק יגרום לנו לפספס את החוויות והלימוד שאנו אוספים בדרכנו: את תהליך ההתאהבות בזוגיות, את ההתנסות בפתיחת העסק. בקלף זה אנו עומדים לפספס את התהליך עצמו שהוא חיוני להתפתחות האישית שלנו. המסר בקלף הוא לחיות כל יום במלואו כשאנו חווים, לומדים ונהנים מן הדרך למטרה.

לימודים והעצמה אישית
קלף זה קשור לתהליכים מכל סוג והוא מתייחס לתחומים כמו טיפול זוגי, מציאת עבודה, התפתחות אישית וטיפוח יחסים בין אישיים, מסעות, נטיעת בסיס יציב לעתיד, עבודה בצוות, וכן נושאים הקשורים בבנייה מכל סוג: מיזוגים ורכישות, השקעות ועוד.
ארבעה מטות מעודד למידה מתוך התלהבות, יכולת לדמיין שגשוג עתידי, חשיבה לטווח ארוך משולבת בהנאה אותנטית.
כשמדובר בהתפתחות אישית הקלף מזכיר לנו שהעצמה אישית היא מסע של מימוש פוטנציאל, ושכל צעד במסע הוא חוויה. הוא מעודד אותנו לעצור ולהריח את הוורדים בדרך לשלמות הפנימית שלנו, וליהנות בדרך אל המטרה במקום לרדוף אחריה. הזיקה של קלף היא לטיפול זוגי וליצירת דרך זוגית בריאה ומחזקת או לחילופין לעבודה פנימית משותפת עם פרטנר, מטפל או בקבוצה.

 זוגיות
תומךיציבות, מציאות בן זוג מושלם, מעבר לשלב הבא.
חוסםנטייה להתקדם מהר מדי ולא ליהנות מן התהליך.
 קריירה
תומךעליה על הדרך הנכונה להצלחה, בחירת תפקידים ופרויקטים שיובילו להצלחה.
חוסםנטייה לרוץ קדימה ולא לשים לב לפרטים, עבודה קשה מדי בלי ליהנות מן החיים.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

חתונה, אירוסין, יציאה להרפתקאות, הקרבה למען מטרה, הקרבת ההווה למען העתיד

לקריאה על פירוש קלף ארבעה מטות בהרחבה – לחצו כאן!

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף ארבעה מטות”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *