ערכה ספר וקורסים בהנחה

קלף הנאהבים

קלף הנאהבים – לא לשבת על הגדר

מסר

חוקי היקום קובעים שלא נוכל להתקדם בתחום הנשאל כי אנו עמוסים מדי בחיינו. עלינו לנקות את מה שמיותר, מכביד או מעכב אותנו, ואחר כך לפעול באופן טוטאלי לקידום הנושא.

אחת הסיבות לכך שאנו מתקשים להקשיב לעצמנו, היא העובדה שנתיב החיים שלנו עמוס מדי, לכן אנו חייבים להוציא את כל מה שלא "יושב נכון" בחיים שלנו החוצה. גם עניינים שנראים בלתי קשורים לנושא השאלה, עלולים להיות אלמנטים חוסמים שעלינו לשחרר ולהוציא מהמערכת.

רק כאשר שאר הנושאים בחיינו יתאזנו נוכל לעשות את הבחירה הנכונה בנוגע להחלטה העומדת לפנינו.

פעמים רבות קלף הנאהבים בקריאת קלפי טארוט מראה כי אנו עומדים בפני החלטה קשה או דילמה, כמו 'האם להיכנס לקשר'. אולי נדמה כי אנו מבולבלים ואיננו יודעים מה נכון עבורנו, אולם בדיוק כמו בקלף 2 מטבעות, עמוק בפנים אנו יודעים את התשובה. עלינו להתעלם מכל הדעות והחששות ולהקשיב לקול הפנימי שלנו.

לימודים והעצמה אישית

הנאהבים מלמדים אותנו שההתפתחות האישית שלנו תלויה כרגע יותר מכול ביכולת לשחרר דפוסים ישנים מתוך מודעות עצמית ויכולת ניטור וניתוח. כל תהליך כרגע מיועד לעזור לנו לגדול ולהחליט מה להסיר מהנתיב כדי שנוכל באמת להתקדם בחיינו ביתר קלות.
הנאהבים מעודדים אותנו לעשות סדר רגשי, להבין מה עדיין מפעיל אותנו או משבש את יכולת הזרימה בנתיב. ואם יש תהליך ליווי, טיפול או למידה שתומך בזה? עוד יותר טוב.
מבחינת לימודים הנאהבים מבקשים מאיתנו להחליט בין כמה אפשרויות מתוך מחשבה על העתיד שלנו ועל הפוטנציאל האמיתי והריאליסטי של כל בחירה.
כיצד כל אפשרות תעצב את חיינו? מה באמת מושך אותנו ללמוד? אלה השאלות שהנאהבים מעלים בפנינו.

יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

זוגיות
תומךאם נקשיב ללבנו נמצא את האהבה.
חוסםהססנות, פחד להיכנס לקשר ולהתחייב, לשבת על הגדר.
קריירה
תומךאין
חוסםעומס יתר, קושי להשלים את המשימות, התפשרות בעבודה.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

לצאת עם כמה בני זוג במקביל, התלבטויות, קושי בבחירת בני זוג.

לקריאה על פירוש קלף הנאהבים בהרחבה ולמאמר "כיצד לחזק את האינטואיציה" – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף הנאהבים. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *