קלף הנאהבים

מה חדש באתר


מסר

קלף הנאהבים - לא לשבת על הגדר

חוקי היקום קובעים שלא נוכל להתקדם בתחום הנשאל כי אנו עמוסים מדי בחיינו. עלינו לנקות את מה שמיותר, מכביד או מעכב אותנו, ואחר כך לפעול באופן טוטאלי לקידום הנושא.

אחת הסיבות לכך שאנו מתקשים להקשיב לעצמנו, היא העובדה שנתיב החיים שלנו עמוס מדי, לכן אנו חייבים להוציא את כל מה שלא "יושב נכון" בחיים שלנו החוצה. גם עניינים שנראים בלתי קשורים לנושא השאלה, עלולים להיות אלמנטים חוסמים שעלינו לשחרר ולהוציא מהמערכת.

רק כאשר שאר הנושאים בחיינו יתאזנו נוכל לעשות את הבחירה הנכונה בנוגע להחלטה העומדת לפנינו.
פעמים רבות קלף הנאהבים מראה כי אנו עומדים בפני החלטה קשה או דילמה, כמו 'האם להיכנס לקשר'. אולי נדמה כי אנו מבולבלים ואיננו יודעים מה נכון עבורנו, אולם בדיוק כמו בקלף 2 מטבעות, עמוק בפנים אנו יודעים את התשובה. עלינו להתעלם מכל הדעות והחששות ולהקשיב לקול הפנימי שלנו.

 

לימודים והעצמה אישית

הנאהבים מלמדים אותנו שההתפתחות האישית שלנו תלויה כרגע יותר מכול ביכולת לשחרר דפוסים ישנים מתוך מודעות עצמית ויכולת ניטור וניתוח. כל תהליך כרגע מיועד לעזור לנו לגדול ולהחליט מה להסיר מהנתיב כדי שנוכל באמת להתקדם בחיינו ביתר קלות. הנאהבים מעודדים אותנו לעשות סדר רגשי, להבין מה עדיין מפעיל אותנו או משבש את יכולת הזרימה בנתיב. ואם יש תהליך ליווי, טיפול או למידה שתומך בזה? עוד יותר טוב. מבחינת לימודים הנאהבים מבקשים מאיתנו להחליט בין כמה אפשרויות מתוך מחשבה על העתיד שלנו ועל הפוטנציאל האמיתי והריאליסטי של כל בחירה. כיצד כל אפשרות תעצב את חיינו? מה באמת מושך אותנו ללמוד? אלה השאלות שהנאהבים מעלים בפנינו.

  זוגיות
תומך אם נקשיב ללבנו נמצא את האהבה.
חוסם הססנות, פחד להיכנס לקשר ולהתחייב, לשבת על הגדר.

 

  קריירה
תומך אין
חוסם עומס יתר, קושי להשלים את המשימות, התפשרות בעבודה.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

לצאת עם כמה בני זוג במקביל, התלבטויות, קושי בבחירת בני זוג.