קלף שש חרבות

מה חדש באתר


מסר

קלף שש חרבות - חופשה

אנו זקוקים לחופשה כדי להתנקות מהיום-יום ולחזור בכוחות מחודשים. מצד שני אם אנו נמצאים במצב זמני עלינו להיזהר לא להיתקע בו מתוך נוחות אלא לסיים אותו כשהוא מפסיק לשרת אותנו. 

פירושו של הקלף תלוי באופן ישיר במצב שבו אנו נמצאים לגבי נושא השאלה. אם אנו נמצאים במצב מעיק ששואב מאיתנו אנרגיה ולוקח מזמננו אז הקלף קורא לנו לקחת חופש כדי שנוכל לנוח, ליהנות ולנקות את הראש.

אך אם אנו מתעכבים במצב זמני, ייתכן שהתמכרנו לרעיון החופשה ואין לנו שום מוטיבציה לחזור למציאות. במקרה כזה הקלף קורא לנו להתעורר, לחזור למציאות שלנו ולהתמודד עם הקשיים באשר הם.

בזוגיות הקלף יכול לייצג סטוץ שהוא סוג של חופשה. סטוץ אמנם יכול להתאים לשלב מסוים בחיים אבל עלינו להתבונן במציאות ולבדוק אם לקשר יש בסיס עתידי או שאנו שרויים בפנטזיה. עלינו לנפץ את הבועה בה נלכדנו, לעצור את הנטייה להתמכר לסטוץ ולהבין כי לא ניתן לבנות על כל קשר לטווח ארוך.

לימודים והעצמה אישית

הקלף עוסק בחופשה, אגירת כוחות, טיולים, מסעות, יציאה מהשגרה, הנאה ומנוחה והפוגה מנטלית. תחומים כמו מלונאות, הדרכת טיולים, ייעוץ נסיעות, הוראת דרך, הפקת אירועים, יצירת מתנות ועיסוק בפנאי, הוראת מדיטציה, דמיון מודרך ושיטות שחרור רגשי, כל אלו קשורים לקלף זה. ייתכן גם שהוא רומז לנו שהגיע הזמן לנוח מעט מלמידה אינטנסיבית, או ללמוד תחום שלא חשבנו עליו עד כה.

כשמדובר בהתפתחות אישית, שש חרבות מזמין אותנו לקחת הפוגה מטרדות היום, ללכת לספא, לריטריט, לסדנא או לצאת לטבע. לבחור בנקודת מבט שונה, ביציאה מהשגרה המנטלית והפיזית, בשינוי דפוסי חשיבה ובהתאווררות כללית. לפעמים דווקא מתוך מנוחה ורגיעה מגיעה תובנות חדשות ונכונות יותר, ואפשר להתקדם ביתר קלות.

זוגיות
תומך יציאה לחופשה כדי לחדש את מערכת היחסים
חוסם נטיה להכנס לרומנים ולמערכות יחסים קצרות מועד
קריירה
תומך חופשה תעזור לנו לחזור לעבודה עם כוחות מחודשים
חוסם עבודות זמניות, נטייה לעבוד בסביבת עבודה לא נכונה ולהשקיע זמן בפרוייקטים לא נכונים על חשבון התעסקות במשימות הנכונות.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

נסיעות לחו``ל, סטוצים, להישאר בעבר, מצבים זמניים, ילדים, חיפוש אחר עזרה