קלף שש חרבות

קלף שש חרבות – חופשה

שש חרבות
מסר

אנו זקוקים לחופשה כדי להתנקות מהיום-יום ולחזור בכוחות מחודשים. מצד שני אם אנו נמצאים במצב זמני עלינו להיזהר לא להיתקע בו מתוך נוחות אלא לסיים אותו כשהוא מפסיק לשרת אותנו.

פירושו של הקלף תלוי באופן ישיר במצב שבו אנו נמצאים לגבי נושא השאלה. אם אנו נמצאים במצב מעיק ששואב מאיתנו אנרגיה ולוקח מזמננו אז הקלף קורא לנו לקחת חופש כדי שנוכל לנוח, ליהנות ולנקות את הראש.

אך אם אנו מתעכבים במצב זמני, ייתכן שהתמכרנו לרעיון החופשה ואין לנו שום מוטיבציה לחזור למציאות. במקרה כזה הקלף קורא לנו להתעורר, לחזור למציאות שלנו ולהתמודד עם הקשיים באשר הם.

בזוגיות קלף טארוט זה יכול לייצג סטוץ שהוא סוג של חופשה. סטוץ אמנם יכול להתאים לשלב מסוים בחיים אבל עלינו להתבונן במציאות ולבדוק אם לקשר יש בסיס עתידי או שאנו שרויים בפנטזיה. עלינו לנפץ את הבועה בה נלכדנו, לעצור את הנטייה להתמכר לסטוץ ולהבין כי לא ניתן לבנות על כל קשר לטווח ארוך.

לימודים והעצמה אישית
הקלף עוסק בחופשה, אגירת כוחות, טיולים, מסעות, יציאה מהשגרה, הנאה ומנוחה והפוגה מנטלית. תחומים כמו מלונאות, הדרכת טיולים, ייעוץ נסיעות, הוראת דרך, הפקת אירועים, יצירת מתנות ועיסוק בפנאי, הוראת מדיטציה, דמיון מודרך ושיטות שחרור רגשי, כל אלו קשורים לקלף זה. ייתכן גם שהוא רומז לנו שהגיע הזמן לנוח מעט מלמידה אינטנסיבית, או ללמוד תחום שלא חשבנו עליו עד כה.

כשמדובר בהתפתחות אישית, שש חרבות מזמין אותנו לקחת הפוגה מטרדות היום, ללכת לספא, לריטריט, לסדנא או לצאת לטבע. לבחור בנקודת מבט שונה, ביציאה מהשגרה המנטלית והפיזית, בשינוי דפוסי חשיבה ובהתאווררות כללית. לפעמים דווקא מתוך מנוחה ורגיעה מגיעה תובנות חדשות ונכונות יותר, ואפשר להתקדם ביתר קלות.

 זוגיות
תומךיציאה לחופשה כדי לחדש את מערכת היחסים
חוסםנטיה להכנס לרומנים ולמערכות יחסים קצרות מועד
 קריירה
תומךחופשה תעזור לנו לחזור לעבודה עם כוחות מחודשים
חוסםעבודות זמניות, נטייה לעבוד בסביבת עבודה לא נכונה ולהשקיע זמן בפרוייקטים לא נכונים על חשבון התעסקות במשימות הנכונות.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

נסיעות לחו"ל, סטוצים, להישאר בעבר, מצבים זמניים, ילדים, חיפוש אחר עזרה

לקריאה על פירוש קלף שש חרבות בהרחבה – לחצו כאן!

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף שש חרבות”

  1. מעניין. בפרשנות שלי זה גם וגם: שהיה ממושכת מדי באזור הנוחות בו יש יציבות אבל אין מעוף מובילה לשחיקה ומייצרת צורך בחופש, עניין ומשמעות. במקרה כזה יציאה לחופשה קצרה תטפל בתסמין אך לא בשורש הבעיה. בעצם יש כאן קריאה לסינרגיה בין העולמות: לבחור בדבר שמשחרר אותנו לחופשי, בכל יום מחדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *