ערכה ספר וקורסים בהנחה

קלף שישה מטות

קלף שישה מטות – ניצחון

הצלחנו! לאחר מאמץ ועבודה קשה הגענו אל המטרה. חשוב שלא נפסיק להשקיע אחרת ההישגים יאבדו.

זהו קלף של ניצחון והצלחה. עבדנו קשה והתאמצנו ולכן אנו מקבלים את כל מה שייחלנו לו.

הבעיה היא שברגע שנזכה בניצחון שלנו נפתח נטייה לנוח על זרי הדפנה. נהיה שאננים ונתרכז ביוקרה במקום בעבודה עצמה, ואז אנו עלולים לאבד את הכול.

לא ניצחנו סתם. ההצלחה הגיעה כי עבדנו קשה, פיתחנו מיומנות מרשימה והוכחנו את עצמנו. אך אם לא נחזור לבסיס ונמשיך לעבוד ולהשקיע, התמורה תלך ותתמעט בהתאם.

לימודים והעצמה אישית
קלף שישה מטות מקושר להצלחה או לפרסום. בהשראתו נרצה ללמוד יחסי ציבור, צילום, משחק, ניהול ובכלל – כל מקצוע שלדעתנו יביא לנו יוקרה, סטטוס ובעיקר פרסום. בהשראת שישה מטות אנחנו מחפשים מסלול לימוד מתוך תחושה שזה (המקצוע שבחרנו) התחום שיפתח אותנו לעולם, שנחווה בו הצלחה אמיתית ונמצא את עצמנו, את קולנו האמיתי, את הקהל שלנו ובתקווה גם את ההכרה הציבורית. כשמדובר בהתפתחות אישית הקלף ממקד אותנו ברצון ובנכונות להרגיש שאנו "ווינרים", לראות את עצמנו פורצים גבולות, מנצלים הזדמנויות, מאפשרים לעצמנו פריחה, גדילה ושפע ומתחברים לפן האסרטיבי שבנו מתוך אישור וקבלה של מי שאנו וטיפוח היכולת לחגוג את כל גוונינו.

יש שאלה בנושא קלף שישה מטות או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךהתאהבות, השגת בן/בת הזוג, התגברות על התנגדויות וקשיים, הצלחה והכרה.
חוסםמיניות בשלב מוקדם פוגעת ברצינות הקשר, חוסר התמדה והשקעה לאחר ההצלחה הראשונית.
 קריירה
תומךניצחונות והשגת מטרות כתוצאה מעבודה קשה.
חוסםנטייה להפסיק להתאמץ לאחר שמשיגים הצלחה, בזבזנות.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

ניצחונות, מיניות, השגת מטרה עבור חוויית ההישג

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף שישה מטות. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *