קלף שבעה גביעים

מה חדש באתר


מסר עם נטייה לכן

קלף שבעה גביעים - חלום שיכול וצריך להפוך למציאות

הגיע הזמן להפסיק לפנטז. החלום אפשרי – עלינו ליישם אותו ולהופכו למציאות.

קלף 7 גביעים מייצג את החלום שיכול להפוך למציאות. אולם כדי שזה יקרה אנו צריכים להפסיק לחלום, להתפקח מהנטייה שלנו לבנות מגדלים באוויר ולבדוק מה אפשרי וישים בעולם הקונקרטי.

אמנם יש לנו שאיפות רבות אולם יש פער גדול בין הדמיון והתכנונים שלנו לבין העבודה שאנו עושים בפועל. יישום החלום שלנו הוא בהחלט אפשרי אולם ייתכן שעלינו להתאים אותו למציאות ולעובדות בשטח. חשוב לתכנן את העתיד באופן ריאליסטי, לפעול בהתאם ולעמוד במשימות שהקצנו לעצמנו.

לימודים והעצמה אישית

הקלף מתייחס אל מרחב הדמיון שלנו ואל חלומות שאנחנו פשוט חייבים להגשים. כל מקצוע או תחום לימוד שנחשב ל"חלום" עבורנו מתייחס לקלף זה. האם אנחנו רוצים ללמוד מקצוע יצירתי? או אולי דווקא תואר מסודר מושך אותנו בשלב זה בחיינו? אולי עבודת הדוקטורט נראית לנו זוהרת מאי פעם? הקלף מעודד אותנו גם לטעום מתחומים שונים, לנסות קורסים וסדנאות קצרות כדי להבין מה באמת מושך אותנו, ולהיכן אנו עוד יכולים להתפתח.

כשמדובר בהתפתחות אישית, עלינו להיות מסוגלים להיחשף קודם כל מול עצמנו, לראות את כל הצדדים שבנו, ולבחור שיטות ומדריכים שמכריחים אותנו (בעדינות) להתעמת עם השדים שלנו, עם הנופים והצדדים הנסתרים בנו, ועלינו לשאוף לממש חלומות.

זוגיות
תומך מערכת היחסים הנכספת אפשרית אך נצטרך לעבוד קשה להשיגה, זה הזמן להיות רומנטיים כדי לקדם את הזוגיות.
חוסם נטייה להישאר בעבר, לפנטז ולא לעשות, חוסר פעולה תוביל לכישלון, צריך להיזהר מאופטימיות ותקוות שווא.
קריירה
תומך זה הזמן ליזמות עסקית ולהגשמה של חלומות, רתימה יעילה של הדמיון לקידום עסקי.
חוסם הליכה אחרי פיתויים, רדיפת בצע, הונאות, נטייה להיתקע בעבר ולא להסתגל לשינויים.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

נטייה לפנטז במקום לעשות, הזדמנויות שמתפספסות, גבר שקשה לו להתנתק מאימו