קלף המרכבה

מה חדש באתר


מסר

קלף המרכבה - לא לוותר על החלום!

חוקי היקום אוסרים עלינו לוותר כעת על החלום שלנו כי אחרת נוותר לתמיד. עלינו להתעקש על המטרה ולהילחם עבורה בכל האמצעים שעומדים לרשותנו.  

קלף המרכבה קורא לנו לא לוותר: לא לוותר על החלום, על האמונה ומימושה, על המשאלה, על המטרה או החזון. הקלף נותן לנו לגיטימציה להיות אסרטיביים, עקשנים, תקיפים ולעשות הכול כדי להגשים את החלום שלנו, יהיה אשר יהיה.

זהו קלף של החלטות קשות ושל פעולות אמיצות ונחרצות שאנו פשוט צריכים לעשות. העובדה שקיבלנו אותו בקריאה מראה כי אסור לנו לוותר לעצמנו, לא הפעם! חשוב להבין כי אם נוותר הפעם, משהו בתוכנו פנימה ימות. הפעם זה צריך להיות אחרת. אם נפעל מהר ובאסרטיביות, אם נהיה ישירים ותקיפים, מובטחת לנו הצלחה.

לימודים והעצמה אישית

קלף זה מעודד אותנו ללמוד תחומים שמפתחים את עמוד השדרה שלנו, את העוצמה הפנימית ואת הקול שלנו. מועדונים של "דיבייט", עבודה ממשית על פיתוח קול, עיתונאות, עיסוק בהבעה עצמית בלתי מסויגת, אומנות שמשחררת את "האני האמיתי" שלנו, ועוד.

כשמדובר בהתפתחות אישית נבחר בתחומים שבהם אנחנו מוציאים החוצה, מבטאים את עצמנו, מתנסים במגוון איכויות, אומנויות במה, תיאטרון פלייבק, משחק מול מצלמה, מקהלת או לימוד של כלי נגינה. בנוסף כל תחום שבו אנחנו מעודדים גם אחרים להיות "הם עצמם" ולהביע את עצמם בחופשיות בעולם – יקסום לנו.

זוגיות
תומך יודע לא לוותר ולהילחם על הזוגיות שהוא רוצה, מחזר נמרץ ואסרטיבי.
חוסם ריבים, דיכוי אפשרי, ויתור של צד אחד.
קריירה
תומך אסרטיבי ויודע להתעקש ולהיות תקיף כשצריך.
חוסם קושי להחליט, נוטה לוותר מהר מדי, בעל פתיל קצר.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

ריבים, קשיים, מלחמות

שאלתם שאלה ויצא לכם קלף המרכבה? חושבים לוותר?.. כדאי לכם להקשיב לעצה של הקלף
(מתוך קורס הטארוט של שגיא מנדלבוים)