ערכה ספר ושני קורסים דיגיטליים במחיר 129 ש"ח כולל משלוח

קלף המרכבה

קלף המרכבה – לא לוותר על החלום!

מסר

חוקי היקום אוסרים עלינו לוותר כעת על החלום שלנו כי אחרת נוותר לתמיד. עלינו להתעקש על המטרה ולהילחם עבורה בכל האמצעים שעומדים לרשותנו.

קלף המרכבה קורא לנו לא לוותר: לא לוותר על החלום, על האמונה ומימושה, על המשאלה, על המטרה או החזון. הקלף נותן לנו לגיטימציה להיות אסרטיביים, עקשנים, תקיפים ולעשות הכול כדי להגשים את החלום שלנו, יהיה אשר יהיה.

קלף המרכבה הוא קלף של החלטות קשות ושל פעולות אמיצות ונחרצות שאנו פשוט צריכים לעשות. העובדה שקיבלנו אותו בקריאת טארוט מראה כי אסור לנו לוותר לעצמנו, לא הפעם! חשוב להבין כי אם נוותר הפעם, משהו בתוכנו פנימה ימות. הפעם זה צריך להיות אחרת. אם נפעל מהר ובאסרטיביות, אם נהיה ישירים ותקיפים, מובטחת לנו הצלחה.

לימודים והעצמה אישית
קלף זה מעודד אותנו ללמוד תחומים שמפתחים את עמוד השדרה שלנו, את העוצמה הפנימית ואת הקול שלנו. מועדונים של "דיבייט", עבודה ממשית על פיתוח קול, עיתונאות, עיסוק בהבעה עצמית בלתי מסויגת, אומנות שמשחררת את "האני האמיתי" שלנו, ועוד.

כשמדובר בהתפתחות אישית נבחר בתחומים שבהם אנחנו מוציאים החוצה, מבטאים את עצמנו, מתנסים במגוון איכויות, אומנויות במה, תיאטרון פלייבק, משחק מול מצלמה, מקהלת או לימוד של כלי נגינה. בנוסף כל תחום שבו אנחנו מעודדים גם אחרים להיות "הם עצמם" ולהביע את עצמם בחופשיות בעולם – יקסום לנו.

 זוגיות
תומךיודע לא לוותר ולהילחם על הזוגיות שהוא רוצה, מחזר נמרץ ואסרטיבי.
חוסםריבים, דיכוי אפשרי, ויתור של צד אחד.
 קריירה
תומךאסרטיבי ויודע להתעקש ולהיות תקיף כשצריך.
חוסםקושי להחליט, נוטה לוותר מהר מדי, בעל פתיל קצר.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

ריבים, קשיים, מלחמות

שאלתם שאלה ויצא לכם קלף המרכבה? חושבים לוותר?.. כדאי לכם להקשיב לעצה של הקלף
(מתוך קורס הטארוט של שגיא מנדלבוים)

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 26 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *