קלף שבעה מטבעות

קלף שבעה מטבעות – אכזבה מהקיים ונכונות לסכן הכול כדי להגיע לאמת

מסר

חווינו אכזבה אך השלמנו שיעור חשוב. למרות המצב אנו מוכנים להסתכן כדי למצוא את האמת שלנו. עלינו להבין היכן אותה אמת טמונה ולא לעשות צעדים פזיזים.

אנו חווים אי שביעות רצון או אכזבה מהקיים ומתמודדים עם תחושת ריקנות פנימית או צורך בשינוי. למרות זאת ניתן לומר כי איננו סובלים לחינם, השיעור שעברנו מכין אותנו לדבר האמיתי וכעת אנו יודעים מה נכון לנו ומוכנים לקחת סיכונים כדי להגיע לאמת.

אם אנו מצויים אחרי תקופת משבר, התקופה הקשה הזו הייתה חיונית בשביל להכין אותנו לבאות. אנו כעת מנוסים וחכמים יותר. וכך, כשתיפתח בפנינו הזדמנות או אפשרות חדשה, עלינו לבחור בחדש והשונה – אשר יביא לתוצאות המיוחלות.

אך אם לא עברנו משבר ייתכן שהאכזבה איננה אמיתית או שלא הצלחנו לאתר את הסיבה האמיתית לקיומה. במקרה זה עלינו להתגבר על הצורך לבצע שינויים חדים, ולבדוק לעומק מה באמת עומד בבסיס התסכול, מה באמת חייב להשתנות, כדי שלא נקריב נכסים יקרי ערך כמו עבודה, חברים, או פרויקטים שחשובים לנו.

לימודים והעצמה אישית
קלף זה מזכיר לנו לחדד את יכולת הבחינה והערכת המציאות שלנו, לדבוק בעיקר ולהתקדם לפי הצורך מתוך הסתמכות על מדדים אמפיריים. מקצועות מתאימים הם לדוגמא: הערכת סיכונים, אומדן וקביעת שווי, שמאות, יזמות, יצירת תכניות עסקיות, ייעוץ דיפלומטי, יחסי ציבור וייעוץ טקטי וכן הלאה.

כשמדובר בהתפתחות אישית שבעה מטבעות עוזר לנו להתקרקע ולקבל הכרעות מציאותיות. הוא ממקד אותנו בגרעין האמת, וגורם לנו לשאול את עצמנו – האם אנחנו מתמקדים בשינויים הנכונים? או שמא עסוקים בהשלכות, האם אנו מתמקדים בבעיה הנכונה, או מחפשים בעיות במקום שבו הכול תקין? התהליך חושף בפנינו אילו נושאים בחיינו דורשים טיפול ובד בבד "מבקש" מאיתנו לשמור על תהליכים תקינים ועל המקומות בהם "הכול בסדר". תהליכים שקשורים בהתמודדות עם שינוי ובמודעות עצמית יהיו נכונים עבורנו.

יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךנכונות לקחת סיכונים בשביל לקדם זוגיות, נכונות להיכנס לקשר חדש אחרי תקופה ארוכה.
חוסםתחושה שמשהו בזוגיות איננו תקין, דבר שיכול להוביל לצעד מוטעה, נטייה לסיים קשר למרות שהדברים תקינים.
 קריירה
תומךלאחר תקופה קשה נכונות לקחת סיכונים בשביל להתקדם.
חוסםתחושה שמשהו חסר לנו שיכולה להוביל לצעד מוטעה וכישלון, נטייה לפעולות קיצוניות שיפגעו בנו.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

התפטרות מעבודה, סיום קשר, נכונות להתאהב מחדש, מוכנות לקחת סיכונים, אכזבה, בלבול

לקריאה על פירוש קלף שבעה מטבעות בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף שבעה מטבעות. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *