קלף שבע חרבות

מה חדש באתר


קלף שבע חרבות - תכנון ואסטרטגיה

אנו במיטבנו. החשיבה שלנו נכונה והרעיונות טובים. עלינו להגדיר יעדים, לבנות תוכנית ולבצע אותה.

לאחר החופשה שלקחנו בקלף שישה חרבות, בקלף הנוכחי, שבעה חרבות, אחד הקלפים החזקים של יסוד החרבות, אנו פועלים בנחישות ונעים במהירות קדימה. אנו נמצאים במיטבנו: מעשיים, אקטיביים, הגיוניים, יודעים מהי מטרתנו ופועלים בקור רוח. אנו יודעים לתכנן היטב גם לטווח הקצר וגם לאורך זמן. למרות שיש בקלף דגש על תכנון אנחנו לא נשארים ברמה התיאורטית אלא מתחילים להפוך בהצלחה תוכניות למציאות. עוד לא השגנו את מטרתנו אבל אנחנו בדרך.

הדרך לניצחון בקלף זה היא דרך התכנון. אנו צריכים לסמוך על עצמנו ועל היכולת שלנו לפתור בעיות בעזרת מחשבה קרה ויכולת ביצוע. עלינו לזכור שהחלק החשוב בתכנית הנכונות לבנות אסטרטגיית פעולה שתהפוך את התכנית למציאות שלב אחר שלב.עורמה ותחכום הם כלי עוצמתי ותמיד באפשרותנו למצוא טקטיקות כשרות, חוקיות וטובות כדי להתמודד עם מצב סבוך לכאורה.

לימודים והעצמה אישית

הקלף קשור לאסטרטגיה, תכנון, התבוננות בתמונה הגדולה כמו גם בפרטים הקטנים, חשיבה מחוץ לקופסא והכנה לבאות. אדריכלות, תכנון בתים ועיצוב פנים מתקשרים לנושא זה, כמו גם ייעוץ ותכנון אסטרטגי, משפט, ניהול חוזים, בניית אתרים, יצירת תכנית שיווקית, ניהול קמפיינים ועוד. הקלף גם מעודד אותו להחליט על מסלול לימודי מתוך ראייה רחבה, התחשבות בכל הפרטים הקטנים הכרוכים בבחירה כמו גם התבוננות בחזון שלנו לעתיד.

כשמדובר בהתפתחות אישית, הקלף מעודד אותנו לתכנן את עתידנו בקפידה והתייחס לתוכנית חיינו כמו אל תכנית עסקית. להבין היכן אנו רוצים להיות עוד חמש שנים, ואפילו עוד שבוע, ולרעות את שדה חיינו בהרבה אהבה ותשומת לב לפרטים. עלינו להציב בתקופה זאת מטרות הגיוניות ופשוט לצאת ולממש אותן.

זוגיות
תומך זמן טוב להתקדם לשלב הבא, תכנון נכון של המהלכים הבאים יוביל להצלחה.
חוסם עלינו להיזהר מתכנון וניתוח יתר שיכולים לבוא על חשבון יכולתנו לזרום בקשר ולהביע רגשות.
קריירה
תומך שימוש בהגיון יביא הצלחה, יש לנו את היכולת לתכנן וראות נכון את הדברים כמו גם לבצע את התוכניות שלנו.
חוסם יש לנו נטייה ל"עגל פינות" ולקצר תהליכים דבר שיכול לפגוע בנו.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

נטייה לפעול לבד, תוכנית שלא תיכשל, בעיות עם האם, תסביך אלקטרה (ילדה שמאוהבת באביה), קשר מיוחד בין שני אחים