קלף שבעה מטות

קלף שבעה מטות – להתמקד בעיקר ולא בתפל

מסר

אנו נוטים להתמקד בדברים פחותי חשיבות – עלינו לקבוע סדר עדיפויות ולהתמקד במטרה העיקרית.

הקלף שבעה מטות מראה נטייה לעסוק בטפל ולא בדברים שחשובים לנו באמת. כעת אנו מבינים שהדבר איננו מקדם אותנו. עלינו להפסיק ללכת סחור סחור, להפסיק לרדוף אחרי אתגרים ופשוט לעשות את הדבר הנכון – להתמקד בעיקר!

פעמים רבות אנו לא מצליחים להגיע למטרה כי אנו מבזבזים אנרגיה ומאמצים בסיפוק צרכים אחרים. לדוגמא: אם המטרה היא קידום אנו צריכים להתעלות מעל האגו שלנו בתקשורת מול הבוס, למשל, לחשוב לפני שאנו מדברים, ולפעול לביסוס מערכת יחסים טובה שתוביל לקידום הנכסף.

קלף טארוט שבעה מטות קורא לנו להתבונן היטב בבעיה שלפנינו: אם לאורך זמן אנו נתקלים באותן בעיות ומקבלים שוב ושוב את אותם שיעורים עלינו ללמוד מטעויות העבר ולהתמקד במטרה עצמה. רק כך, כשהמטרה נמצאת כל הזמן במודעות שלנו נוכל להבחין בין טפל לעיקר ולרכז את מאמצינו בתחום הנכון.

לימודים והעצמה אישית
קלף זה מעודד אותנו להתחבר אל התחומים החשובים, הבסיסיים והעיקריים של חיינו. הרשימה ארוכה וכמעט כל תחום עשוי להיות רלוונטי אך השאלה החשובה שהקלף מעלה היא: מהם האלמנטים הכי משמעותיים עבורי בלמידה? הקלף מזכיר לנו שם אנחנו שואפים לקבל תואר אקדמי, עלינו לספוג גם את הטרדות הקטנות – המשימות המבחנים ולוחות הזמנים, שכן הלמידה "שווה את זה". אם הדבר החשוב ביותר הוא חדוות הלמידה עצמה, עלינו לוותר על תארים ותעודות ולהתמקד בהנאה המזוקקת. בכל שלב בחיינו, אלמנט אחר הוא המשמעותי.

אם הנושא הוא התפתחות אישית, עלינו לבדוק מה הכי חשוב לנו כרגע לקדם. מהן מטרות העל שלנו. לפי מסקנה זו נוכל להחליט מהי השיטה הנכונה ביותר, מהי הגישה הרצויה לנו, איזה מטפל או קבוצת עבודה הכי נכונה, וכן הלאה. אם נבין מה באמת חשוב כרגע, נבחר את מקור העזרה הנכון עבורנו בקלות יותר.

יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךזמן טוב להתגבר על קשיים ושיעורים, התמקדות במטרה תביא לתוצאות המקוות.
חוסםבלבול וחוסר מיקוד, קשיים ומכשולים, זוגיות שהופכת ליריבות, עמידה עיקשת על עקרונות.
 קריירה
תומך

שימוש נכון במשאבים והתמקדות יביא אותנו למטרה.

חוסםחוסר יכולת לראות את התמונה הכוללת, הליכה לאיבוד בפרטים, חוסר דיוק, יריבות שבאה במקום שיתוף פעולה.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

טעויות, חוסר ריכוז, בלבול, הליכה לאיבוד בפרטים, בעיות קשב וריכוז

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף שבעה מטות. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *