קלף עוצמה – השליטה שאנו מחפשים מתחילה מבפנים

קלף העוצמה
מסר

חוקי היקום אומרים שהשליטה צריכה לבוא מפנים ממקום שליו ובטוח. אנו בדרך הנכונה ועלינו פשוט לבטוח בכוח הפנימי שמנחה את חיינו, גם אם לעיתים הוא נראה לא הגיוני או מנוגד לרצוננו.

קלף העוצמה מראה שאולי אנחנו לא מרגישים כך, אבל אנו נמצאים במקום הנכון בחיינו. מצאנו את הדרך, וכל שנותר הוא להאמין ולדעת שאנו יכולים לפסוע בה. העוצמה טמונה בבטחון העצמי שלנו, ובטחון זה יכול "לחסל" הרבה תהיות, חששות וקולות פנימיים שמערערים אותנו.

הקלף מעיד על תהליך של השגת שליטה פנימית בחיינו והגברת הביטחון העצמי שלנו בכל תחום. במסגרת תהליך זה אנו מתמודדים עם כל ה"שדים" הרעים שלנו, עם כל הספקות והקולות השליליים שהטמענו בדרך. העצמה עצמית היא הדרך המהירה ביותר לפתור חסמים שנדמה כי מלווים אותנו גם שנים לעיתים, והחיבור לקול המעצים הוא מפתח רב עוצמה.

בקלף זה אין צורך בפעולה חיצונית. אם יש משהו שחוסם אותנו הוא נמצא בתוכנו פנימה ורק כאשר נחזיר לעצמנו את הביטחון ואת תחושת השליטה, כשנהיה מאוזנים מפנים – הדברים יסתדרו.

לימודים והעצמה אישית
קלף זה מעודד אותנו למצוא איזון בין החלק החייתי שבנו לבין העדינות והרוך של החלק הייצוגי שבנו. כשמדובר בלימודים, מחקר של נפש האדם ירתק אותנו, נרצה להבין את החלקים השונים בתוכנו, את דרך פעולתם, וכיצד לאזן בין כל האלמנטים מבלי להדחיק או להתכחש. טיפול בילדים או באוכלוסיות מיוחדות יקסום לנו במיוחד, וגם עבודה עם בעלי חיים.

כשמדובר בהעצמה אישית, נרצה למצוא מסגרת שבה נלמד להכיר את כל החלקים שבנו ולהתמודד עם כל הפנים של החוויה האנושית כדי לגדול באמת וליצור סינרגיה ושלמות פנימית.

נרצה ללמוד להתיידד עם עצמנו וגם עם אנשים שונים מאיתנו במרחב חיינו האישי והמקצועי.

יש שאלה בנושא קלף העוצמה או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךמיניות טובה, משיכה פיזית, שותפות, בטחון עצמי.
חוסםחסרי ביטחון, יש לנו נטייה לבדוק איפה הדברים עומדים במקום להיות רגועים וליהנות מן הקשר.
 קריירה
תומךאנו נהנים מעבודתנו, חיוניות ושמחת חיים.
חוסםיש לנו נטייה לעשות דברים לבד, ביטחון עצמי ירוד שפוגע באנרגיה והיצירתיות שלנו.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

מיניות, שליטה, ביטחון עצמי

שאלתם שאלה ויצא לכם קלף העוצמה? .. כדאי לכם להקשיב לעצה של הקלף
(מתוך קורס הטארוט של שגיא מנדלבוים)

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף העוצמה. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

4 thoughts on “קלף העוצמה”

  1. קלף העוצמה יצא לי כקלף סיכום לשאלה ששאלתי: האם בהליך הגירושין שלי אצא כאשר ידי על העליונה?

    מכיוון שזה מסר לא כל-כך הבנתי האם כן או לא, האינטואיציה אומרת לי שכן.

    אשמח לחידוד

  2. חייבת להביע את עומק המחשבה והרגש שאני חווה כשאני מקשיבה למה שנאמר… לפעמים אני אומרת לעצמי המסר שאתה מעביר דרך הקלפים הוא בכלל מסר לחיים נכונים! הקלפים זה האמצעי להעברת המסר איך לחיות נכון.. תודה מעומק הלב על חוכמה שלך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *