קלפים - העוצמה

מה חדש באתר


קלף העוצמה
מסר

קלף עוצמה - השליטה שאנו מחפשים מתחילה מבפנים

חוקי היקום אומרים שהשליטה צריכה לבוא מפנים ממקום שליו ובטוח. אנו בדרך הנכונה ועלינו פשוט לבטוח בכוח הפנימי שמנחה את חיינו, גם אם לעיתים אינו הגיוני או מנוגד לרצוננו. 

קלף העוצמה מראה שלמרות ויתכן ואנו מרגישים אחרת, אנו נמצאים במקום הנכון בחיינו. הוא מלמד אותנו כי מצאנו את הדרך וכל שנותר לנו הוא להחזיר לעצמו את האמונה והידיעה כי אנו יכולים להצליח. חשוב להבין שאם אנו מרגישים מאוימים ולא בשליטה אז לא הצלחנו להתחבר לעצמנו, לבעיה שלנו, למניעים שלנו.

הקלף מסביר כי אנו נמצאים בתהליך בו אנו לומדים להשיג שליטה פנימית על חיינו ומגבירים את הביטחון העצמי שלנו. במסגרת תהליך זה אנו מתמודדים עם כל ה”שדים” הרעים שבנו. בדרך הזו נוכל ליצור מציאות חדשה בה אנו הם הקובעים את מהלך חיינו.

בקלף זה אין צורך בפעולה חיצונית. אם יש משהו שחוסם אותנו הוא נמצא בתוכנו פנימה ורק כאשר נחזיר לעצמנו את הביטחון העצמי ואת תחושת השליטה, כשנהיה מאוזנים מפנים –  הדברים יסתדרו.

לימודים והעצמה אישית

קלף זה מעודד אותנו למצוא איזון בין החלק החייתי שבנו לבין העדינות והרוך של החלק הייצוגי שבנו. כשמדובר בלימודים, מחקר של נפש האדם ירתק אותנו, נרצה להבין את החלקים השונים בתוכנו, את דרך פעולתם, וכיצד לאזן בין כל האלמנטים מבלי להדחיק או להתכחש. טיפול בילדים או באוכלוסיות מיוחדות יקסום לנו במיוחד, וגם עבודה עם בעלי חיים.

כשמדובר בהעצמה אישית, נרצה למצוא מסגרת שבה נלמד להכיר את כל החלקים שבנו ולהתמודד עם כל הפנים של החוויה האנושית כדי לגדול באמת וליצור סינרגיה ושלמות פנימית.

נרצה ללמוד להתיידד עם עצמנו וגם עם אנשים שונים מאיתנו במרחב חיינו האישי והמקצועי.

זוגיות
תומךמיניות טובה, משיכה פיזית, שותפות, בטחון עצמי.
חוסםחסרי ביטחון, יש לנו נטייה לבדוק איפה הדברים עומדים במקום להיות רגועים וליהנות מן הקשר.
קריירה
תומךאנו נהנים מעבודתנו, חיוניות ושמחת חיים.
חוסםיש לנו נטייה לעשות דברים לבד, ביטחון עצמי ירוד שפוגע באנרגיה והיצירתיות שלנו.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

מיניות, שליטה, ביטחון עצמי

שאלתם שאלה ויצא לכם קלף העוצמה? .. כדאי לכם להקשיב לעצה של הקלף
(מתוך קורס הטארוט של שגיא מנדלבוים)