העוצמה

מה חדש באתר


קלף העוצמה
מסר

קלף עוצמה - השליטה שאנו מחפשים מתחילה מבפנים

חוקי היקום אומרים שהשליטה צריכה לבוא מפנים ממקום שליו ובטוח. אנו בדרך הנכונה ועלינו פשוט לבטוח בכוח הפנימי שמנחה את חיינו, גם אם לעיתים הוא נראה לא הגיוני או מנוגד לרצוננו.   

קלף העוצמה מראה שאולי אנחנו לא מרגישים כך, אבל אנו נמצאים במקום הנכון בחיינו. מצאנו את הדרך, וכל שנותר הוא להאמין ולדעת שאנו יכולים לפסוע בה. העוצמה טמונה בבטחון העצמי שלנו, ובטחון זה יכול "לחסל" הרבה תהיות, חששות וקולות פנימיים שמערערים אותנו.

הקלף מעיד על תהליך של השגת שליטה פנימית בחיינו והגברת הביטחון העצמי שלנו בכל תחום. במסגרת תהליך זה אנו מתמודדים עם כל ה"שדים" הרעים שלנו, עם כל הספקות והקולות השליליים שהטמענו בדרך. העצמה עצמית היא הדרך המהירה ביותר לפתור חסמים שנדמה כי מלווים אותנו גם שנים לעיתים, והחיבור לקול המעצים הוא מפתח רב עוצמה.

בקלף זה אין צורך בפעולה חיצונית. אם יש משהו שחוסם אותנו הוא נמצא בתוכנו פנימה ורק כאשר נחזיר לעצמנו את הביטחון ואת תחושת השליטה, כשנהיה מאוזנים מפנים – הדברים יסתדרו.

לימודים והעצמה אישית

קלף זה מעודד אותנו למצוא איזון בין החלק החייתי שבנו לבין העדינות והרוך של החלק הייצוגי שבנו. כשמדובר בלימודים, מחקר של נפש האדם ירתק אותנו, נרצה להבין את החלקים השונים בתוכנו, את דרך פעולתם, וכיצד לאזן בין כל האלמנטים מבלי להדחיק או להתכחש. טיפול בילדים או באוכלוסיות מיוחדות יקסום לנו במיוחד, וגם עבודה עם בעלי חיים.

כשמדובר בהעצמה אישית, נרצה למצוא מסגרת שבה נלמד להכיר את כל החלקים שבנו ולהתמודד עם כל הפנים של החוויה האנושית כדי לגדול באמת וליצור סינרגיה ושלמות פנימית.

נרצה ללמוד להתיידד עם עצמנו וגם עם אנשים שונים מאיתנו במרחב חיינו האישי והמקצועי.

זוגיות
תומך מיניות טובה, משיכה פיזית, שותפות, בטחון עצמי.
חוסם חסרי ביטחון, יש לנו נטייה לבדוק איפה הדברים עומדים במקום להיות רגועים וליהנות מן הקשר.
קריירה
תומך אנו נהנים מעבודתנו, חיוניות ושמחת חיים.
חוסם יש לנו נטייה לעשות דברים לבד, ביטחון עצמי ירוד שפוגע באנרגיה והיצירתיות שלנו.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

מיניות, שליטה, ביטחון עצמי

שאלתם שאלה ויצא לכם קלף העוצמה? .. כדאי לכם להקשיב לעצה של הקלף
(מתוך קורס הטארוט של שגיא מנדלבוים)