ערכה ספר וקורסים בהנחה

קלף שמונה חרבות

קלף שמונה חרבות – כבלים וחסימות

שמונה חרבות

אנו יכולים להגיע לתוצאה אך חסומים. במקום להקשיב לחלק בתוכנו שיודע את התשובה אנו נותנים לרגשות לשלוט. אם רק נרגיע את החרדה ונתמסר להיגיון בריא – נצליח.

גם כאן, כמו בכל קלפי השמונה, אנו מוכנים לעשות את המעבר מהשלב שבו אנו נמצאים לשלב שבא אחריו ולהשיג את המטרה שלנו, אך אנו נוטים להיכשל במעבר הזה בגלל שאנו לא פועלים בצורה שקולה ורציונאלית. אנו מסרבים לשמוע לקול ההיגיון הקר, נותנים משקל גדול מדי לחששות ופחדים, ובעצם חוסמים במו ידינו את הדרך שלנו להצלחה.

דברים רבים עשויים לכבול אותנו ולמנוע מאיתנו את ההתקדמות: אולי אנו כבולים לחוזה שהפרתו תעלה ביוקר, ייתכן שפשוט "לא נעים" לנו, אך אנו צריכים להתגבר על כך. כשנפסיק להקשיב לשיקולים מוטעים מבוססי רגש ונראה את המצב בכללותו, כשנפר את החוזה הדרקוני הממשי או הפסיכולוגי ו"נחתוך" – נוכל לצאת לחופשי ולהגיע אל המטרה שלנו.

לימודים והעצמה אישית
הקלף קשור להתבוננות נכונה במציאות, הפרדה לגורמים, יכולת ניתוח, שחרור רגשי והקלת סבל.  הקלף מתקשר לנושאים כמו ניתוחים וכירורגיה, ניתוח עסקי, אורתופדיה ופיזיותרפיה, הקלה על כאב ומיחושים, ליווי כלכלי, עסקי ונפשי לסוגיו, הבראת המשק, ביוטכנולוגיה ופיתוח מוצרים רפואיים ועוד. הקלף גם מעודד אותנו לצאת ממצב של מועקה או התלבטות הקשורה במצב לימודינו באמצעות נימוקים לוגיים והתנהלות פרגמטית, אלמנטים שירגיעו את החרדה שלנו ויגרמו לנו לראות שבעצם אנחנו במצב איתן וטוב.

כשמדובר בהתפתחות אישית, מטרתנו היא למצוא עוגנים מנטליים שיוציאו אותנו מ"לופים" חרדתיים או רגשיים. העוגנים הללו זמינים עבורנו אם רק נפקח עיניים ונצליח להתבונן בסיטואציות מבחוץ, ללא מעורבות רגשית גדולה כל כך. בוודאי יש סביבנו אנשים, חברים, מטפלים או שיטות שיכולים להחזיר לנו את הפרספקטיבה והאיזון.

 זוגיות
תומךיכולת לראות נכון את המצב.
חוסםחסימות רגשיות וקושי להתאהב, פחד לחשוף את עצמנו, קושי לפעול בצורה הגיונית ושקולה.
 קריירה
תומךכושר שיפוט נכון, שמירה על ערנות ודבקות במטרות המקוריות שלנו תוליך להצלחה.
חוסםקושי לבצע החלטות, חסימות ומניפולציות רגשיות מקשים על ביצוע הפעולה הנכונה.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

בגידות, סודות, אי ראיית המציאות, ייאוש ודיכאון

לקריאה על פירוש קלף שמונה חרבות בהרחבה – לחצו כאן!

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף שמונה חרבות”

  1. עמרי יעוז

    שלום רב, האם ניתן ללמוד / יש קורסים ב zoom?
    תודה רבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *