קלף שמונה מטות

מה חדש באתר


קלף שמונה מטות - מהירות ופעולה נכונה

עלינו להגיב מהר וללא היסוס כדי לנצל הזדמנות שנוצרה – כך נבטיח הצלחה.  

עכשיו הזמן לפעול ולעשות! אין מקום לדיבורים, דיונים ושאלות, פשוט צריך לפעול! כשנפעל, כוחות היקום יירתמו לעזרתנו ופעולתנו תצליח.

זהו קלף של הצלחה, הפעולות שאנו עושים נכונות ואנו צריכים להמשיך בהן בנחישות, במהירות וללא היסוס. עלינו לזרום עם האנרגיה המציע היקום, עם ההצעה, האפשרות או השיחה, והבחירה לומר "כן" תביא אותנו למקום של הצלחה ושלמות.

שמונה מטות מהווה את שיא סדרת האש. אם נפעל נכון נממש את האנרגיה, נמיר אותה לחומר ונמשיך להצלחה של 9 ו-10 מטבעות. היסוס וחוסר פעולה יוביל אותנו ליציאה מאיזון בעקבות דעיכת האש של 9 ו-10 מטות.

לימודים והעצמה אישית

קלף זה מעודד אותנו להתחבר לאלמנטים של זריזות, תקשורת, אינפורמציה ותנועה. מקצועות הספורט הולמים קלף זה וכן מדיה חברתית, קידום אתרים, שיווק, דוברות, עיתונאות ותקשורת. אם אנחנו כלל באים ממקצוע אחר, יכול להיות שעלינו לרכוש את מיומנויות המכירה והפרסום כדי ללמוד כיצד "לצעוק את המוצר" שלנו בראש חוצות.

בנוגע להעצמה אישית, אנחנו רוצים ללמוד איך להרים את האנרגיה, להביא יותר "פאן" אל חיינו, להכניס יותר תנועה למרחב, לטפל בעצמנו באמצעות תנועה או ספורט, להעשיר את עולמנו באמצעות תקשורת נכונה יותר – תקשורת מקרבת למשל, ועוד.

עלינו לבחור שיטות ש"מרימות אותנו", שמביאות חיוך אל שפתינו.

זוגיות
תומך מוכנות לביסוס קשר כולל חתונה, תשוקה והתאהבות.
חוסם קנאה, ריבים מטופשים, עצירת התקדמות לאחר שהצלחנו.
קריירה
תומך הזדמנויות שצריך לנצל, יצירתיות ורעיונות טובים שמקדמים את השואל, פעולה מהירה תוביל להצלחה.
חוסם נטייה להמתין ולפספס הזדמנויות, מחלוקות וריבים מסיטים את השואל מהמטרה, בעיות בתוך הארגון מעכבות את השואל.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

התאהבות ואהבה, מוכנות האישה לביסוס הקשר, תקשורת כתובה ואלקטרונית