קלף שמונה מטות

קלף שמונה מטות – מהירות ופעולה נכונה

שמונה מטות

עלינו להגיב מהר וללא היסוס כדי לנצל הזדמנות שנוצרה – כך נבטיח הצלחה. 

עכשיו הזמן לפעול ולעשות! אין מקום לדיבורים, דיונים ושאלות, פשוט צריך לפעול! כשנפעל, כוחות היקום יירתמו לעזרתנו ופעולתנו תצליח.

זהו קלף של הצלחה, הפעולות שאנו עושים נכונות ואנו צריכים להמשיך בהן בנחישות, במהירות וללא היסוס. עלינו לזרום עם האנרגיה המציע היקום, עם ההצעה, האפשרות או השיחה, והבחירה לומר "כן" תביא אותנו למקום של הצלחה ושלמות.

שמונה מטות מהווה את שיא סדרת האש. אם נפעל נכון נממש את האנרגיה, נמיר אותה לחומר ונמשיך להצלחה של 9 ו-10 מטבעות. היסוס וחוסר פעולה יוביל אותנו ליציאה מאיזון בעקבות דעיכת האש של 9 ו-10 מטות.

לימודים והעצמה אישית
קלף זה מעודד אותנו להתחבר לאלמנטים של זריזות, תקשורת, אינפורמציה ותנועה. מקצועות הספורט הולמים קלף זה וכן מדיה חברתית, קידום אתרים, שיווק, דוברות, עיתונאות ותקשורת. אם אנחנו כלל באים ממקצוע אחר, יכול להיות שעלינו לרכוש את מיומנויות המכירה והפרסום כדי ללמוד כיצד "לצעוק את המוצר" שלנו בראש חוצות.

בנוגע להעצמה אישית, אנחנו רוצים ללמוד איך להרים את האנרגיה, להביא יותר "פאן" אל חיינו, להכניס יותר תנועה למרחב, לטפל בעצמנו באמצעות תנועה או ספורט, להעשיר את עולמנו באמצעות תקשורת נכונה יותר – תקשורת מקרבת למשל, ועוד.

עלינו לבחור שיטות ש"מרימות אותנו", שמביאות חיוך אל שפתינו.

יש שאלה בנושא קלף שמונה מטות או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךמוכנות לביסוס קשר כולל חתונה, תשוקה והתאהבות.
חוסםקנאה, ריבים מטופשים, עצירת התקדמות לאחר שהצלחנו.
 קריירה
תומךהזדמנויות שצריך לנצל, יצירתיות ורעיונות טובים שמקדמים את השואל, פעולה מהירה תוביל להצלחה.
חוסםנטייה להמתין ולפספס הזדמנויות, מחלוקות וריבים מסיטים את השואל מהמטרה, בעיות בתוך הארגון מעכבות את השואל.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

התאהבות ואהבה, מוכנות האישה לביסוס הקשר, תקשורת כתובה ואלקטרונית

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף שמונה מטות. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף שמונה מטות”

  1. לא תגובה, רק שאלה: האם אתה מתייחס לנושאי בריאות בקלפים שלך? משום שעד עכשיו לא מצאתי שום התייחסות לנושא הבריאות כאן או שאני טועה?
    תודה על כל תשובה
    בברכה שרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *