קלף תשעה גביעים

קלף תשעה גביעים – משאלה שמתגשמת

תשעה גביעים

אחרי כניסה פנימה וגילוי עצמי, כמו גם זרימה נכונה עם האפשרויות שנתן לנו היקום, הגשמנו את החלום והשגנו אושר והצלחה אישית. עלינו פשוט ליהנות ממה שהשגנו.

תשעה גביעים הוא קלף נפלא העוסק בהגשמת חלומות, הצלחה, אושר, פריון ושפע.

עברנו תהליך ממושך של התבוננות פנימית, גילינו את האפשרויות שהעניק לנו היקום וניצלנו אותן במלואן. כעת אנו נהנים מהפירות ומסופקים מהתוצאות.

ההצלחה בה עוסק הקלף מגיעה בזכות האמונה, הזרימה ויכולת ההתחדשות שלנו. היינו סבלניים, לא התעקשנו להשיג מטרה מסוימת בנקודת זמן ספציפית, והבנו כי לפעמים נכון לתת ליקום להכתיב את הדרך והקצב של הדברים. עכשיו אנו בהחלט יכולים וצריכים לשמוח בתוצאות.

לימודים והעצמה אישית
קלף טארוט זה עוסק בסיפוק רגשי ופיזי, בצבירת הון, פרסים או עושר ובהון אנושי. כל מקצוע שבו אנו יכולים להתקדם או לצבור פרסים ותעודות מקושר לנושא זה: מנהל עסקים, ניהול משאבי אנוש וכוח אדם ובכלל ניהול מכל סוג מקושר לנושא זה. גם 'ניהול רגשי' לסוגיו מתקשר לנושא זה: פסיכולוגיה חיובית, הכוונה וכל נושא לימודים שקשור בהעצמת האושר.

גם לשלל מקצועות הפרילנס זיקה לקלף זה, שכן הוא מייצג עבודה עצמאית וקביעת תנאים אישית.

בנוגע להתפתחות אישית: הקלף מעודד אותנו לפתח עצמאות רגשית. זהו מושג שכולל בתוכו אלמנטים רבים: יכולת להרגיע את עצמנו, לנהל את סדר היום שלנו, להרגיש בטוחים בעצמנו ולהצליח בזכות עצמנו, להקשיב לקולנו הפנימי ולסמוך על שיקול הדעת שלנו, ולהינתק מהשפעות לא חיוניות של הסביבה (תוך שמירה על קשר עם האהובים עלינו).

עלינו לבחור שיטות ודרכים לתת לעצמנו את מלוא המקום בקשר עם אחרים ובעיקר בקשר שלנו עם עצמנו ולזכור שמערכת היחסים עם עצמנו היא מסע תמידי של השתפרות.

יש שאלה בנושא קלף תשעה גביעים או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךהצלחה זוגית, מימוש של קשר, הצלחה והנאה.
חוסם___
 קריירה
תומךשביעות רצון, התחברות לשפע, מזל טוב שמסייע להצלחה עסקית.
חוסם___

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

הצלחה בעסקים, זכיות והצלחות פתאומיות, גבר שעוזב את בית אימו לטובת אישה, משיכת זוגיות לחיים

לקריאה על פירוש קלף תשעה גביעים בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף תשעה גביעים. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף תשעה גביעים”

 1. כרמל גנים

  9 גביעים, קלף שיצא לי פעמים בשתי פתיחות שונות. קלף חזק ואליו קראתי מהאתר שלך שגיא מנדלביום.
  אני לומדת לבד על קלפי ריידר ואשמח ללמוד אצלך.
  כרמל גנים.

  נ.ב שגיא, אני מכירה אותך מאז שלימדת בחנות מיסטיקה בקומה השנייה בנחלת בנימין, בשנת 1996.
  לא למדתי אצלך והיום אני חושבת שקלף האביר המטות שיחק במשחק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *