ערכה ספר וקורסים בהנחה

קלף תשע חרבות

קלף תשע חרבות – דאגה על רקע מוצדק

תשע חרבות
לא

אנו מודאגים, ובצדק. נכנסנו אל תהליך לא נכון ואם נמשיך – ניכשל. אם טרם התחלנו אל לנו להתקדם. קשה לנו להתנתק מהרעיון כי "התאהבנו" בו ובחלום המיוחל, אך מוטב שנתעורר.

תשע חרבות הוא ללא ספק אחד הקלפים הקשים בחפיסת הטארוט. אנו מודאגים עד כדי חוסר שינה בלילות, ואנו צודקים! יש לנו את כל הסיבות להיות מודאגים כיוון שכל מה שאנו חוששים ממנו עלול להתגשם – ואף גרוע מכך.

בקלף טארוט זה המצב כל כך מורכב ועגום עד שעדיף כפי הנראה לוותר באופן מלא, ולא להתקדם עם נושא השאלה כלל. אם נתפתה להמשיך בכיוון שבו אנו הולכים זה רק יוביל אותנו להפסד וצער. במילים אחרות, את הקלף תשעה חרבות לא ניתן לתקן – חייבים לנטוש או להיכשל.

אם טרם התחלנו את התהליך המדובר, העצה הברורה  של הקלף היא לא להכניס ראש בריא למיטה חולה. ייתכן שזה יצור קושי בטווח המיידי אבל יעשה לנו רק טוב בטווח הרחוק. חשוב להבין שאנו מחוברים רגשית לתהליך ולכן יהיה לנו קשה מאד לצאת ממנו או להפסיק אותו. עלינו לזהות את הפער בין הפנטזיה למציאות. "לחתוך" בהקדם ולהימלט.

לימודים והעצמה אישית
הקלף מתקשר לנושאים כמו רפואה וחולי, מנוחה והחלמה, קושי והתגברות, כוח המחשבה, ריכוז וצמיחה מתוך התבגרות. תחומים כמו הוראה מתקנת והדרכת אוכלוסיה מיוחדת, אבחון וטיפול, התמקצעות בבעיות קשב ותקשורת, קלינאות תקשורת, מדעי המוח, רפואה וכירורגיה, מחקר ואבחון שינה, שיקום פיזי לסוגיו, פילאטיס ופלדנקרייז ועוד.

הקלף יכול להתקשר גם לסיטואציות שבהן ברור לנו שאנו במקצוע הלא נכון, וכדאי לנו לבחון מחדש את האופק הלימודי שלנו.

כשמדובר בהתפתחות אישית, ייתכן שנבחר בתהליך מלא ומקיף. יכול להיות שנרצה להיעזר בכמה שיטות, בכמה אנשי מקצוע או בכמה תהליכים. ייתכן שאנו שרויים במצב רגשי לא פשוט או מתקשים למצוא מוצא בסיטואציה קשה. הדבר החשוב ביותר, הוא להרים את הראש ולהתחיל לזהות את המרכיבים החיוביים בחיינו, ולצד זה, להתחיל לצאת צעד אחר צעד מה"מאורה" שאנו מתחבאים בה – אל האור. כדאי לדבר על המתרחש בלבנו, לאוורר את חדרנו הנפשי והפיזי כאחד, להזמין אנשים נוספים אל התהליך שלנו, ולהפסיק להסתגר. ברגע שנעשה זאת השיפור בוא יבוא.

 זוגיות
תומךאין
חוסםכניסה למערכות זוגיות לא נכונות, שברון לב, קושי לצאת מזוגיות כושלת.
 קריירה
תומךאין
חוסםכישלון, חוסר יכולת לפעול נכון, שיקול דעת מוטעה, צרות, קשיים, קושי לחתוך שצריך.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

כישלון, חוסר יכולת לפעול נכון, שיקול דעת מוטעה, צרות, קשיים, קושי לחתוך שצריך

לקריאה על פירוש קלף תשע חרבות בהרחבה – לחצו כאן!

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף תשע חרבות”

 1. היי יצא לי לשאלה- האם נכון לי להכנס לתכנית אימון של כושר ותזונה מסוימת?
  תשובה- 3 גביעים
  בצדדים- 9 חרבות בצד ימין
  צד שמאל- הירח
  איך להבין מה רוצים ממני? מצד אחד שמחה וחגיגה מצד שני כישלון של 9 החרבות?
  תודהה רבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *