קלף תשעה מטות

קלף תשעה מטות – להחזיק מעמד לקראת המכשול האחרון

תשעה מטות
מסר

עלינו להחזיק מעמד – מאמץ אחרון יביא לתוצאה הרצויה. כמו כן חשוב שנישאר ממוקדים ולא נתפזר.

אנו צריכים להחזיק מעמד עוד קצת. אמנם יהיו עוד כמה מכשולים בדרך אולם לבסוף, לאחר מאמץ אחרון, הדברים יסתדרו לפי רצוננו.

בעיקרון, על אף שהדמות בקלף מצויה במגננה, זהו קלף חיובי אך הוא גם מראה כי אנו צריכים להפסיק לחפש אתגרים, הרפתקאות ומטרות בלתי מושגות. אנו צריכים לאתר קרקע יציבה ולפעול כדי לממש את הצרכים האמיתיים שלנו. כשמדובר בתקשורת עם הסביבה, עלינו לדבוק בעיקר ולהגיב באופן קונקרטי נטול מגננות. כשאנו נעשה זאת הכול יתחיל להסתדר.

איזה סוד את צריכה לדעת עליו?

לא פעם אנחנו רוצים "לפצח" את הסוד ללבו של האדם שמולנו, איך עושים את זה? מתחברים לצד "הצל" של האדם – הצד הסמוי מהעין. הקלף מלך המטבעות יראה לנו איך:

תשעה מטות הוא קלף של החזקת מעמד, מאמץ אחד אחרון וצורך "לדחוף". אז מה זה אומר עליו? אם צד "הצל" של האדם שמולנו הוא 9 מטות? איך נבין אותו טוב יותר?

יכול להיות שהאדם שמולנו מרגיש שהכול בחיים מגיע במאמץ רב ועם המון התמודדות, ולכן ייתכן שנכון לגרום לו קצת להתאמץ לפגוש אותנו. אולי תחושת המאמץ תיתן לו הרגשה שהמפגש אתנו חשוב, ייחודי, ושאם הוא יתאמץ מספיק המפגש יהיה הרבה יותר משמעותי בעיניו.

אינסטגרם יש עוד… ואת ההמשך (עוד טיפים חשובים), אני מזמין אותך לגלות כאן בפוסט האינסטה שלי »

למקרה ואנחנו עדיין לא חברים, אני מזמין אותך להצטרף כבר עכשיו לעמוד, ולקבל טיפים, מסרים והרבה תוכן מעניין: https://www.instagram.com/sagie_tarot_and_dreams/

לימודים והעצמה אישית
תשעה מטות מחבר אותנו לעוצמה, סבלנות, התמדה, שמירה והגנה. מקצועות הקשורים בצבא, בביטחון, בהגנה ובאבטחת מידע קשורים לקלף זה, גם ספורט אתגרי, עיתונאות שטח וכל עבודה בתנאים מאתגרים. אך גם כל תחום שדורש עבודה, ניסיונות חוזרים, השקעה, מוטיבציה גבוהה ויכולת לעמוד באתגרים עומד על הפרק. כשמדובר בהתפתחות אישית הקלף מזכיר לנו לתת "עוד מאמץ אחד ודי". הוא מגיע אלינו כשהתייאשנו כבר מניסיונות לשפר את המצב או לראות את האור בקצה המנהרה, אבל הוא מזכיר לנו שדווקא עכשיו אולי הזמן הנכון לקחת את הצעד האחרון שאנחנו זקוקים לו, למצוא את הפתרונות הנכונים עבורנו ולהגיע לפריצת דרך ממשית.

 זוגיות
תומךעמידה מוצלחת באתגרים, התגברות על מכשולים.
חוסםפגיעה רגשית, חוסר תקשורת, תחושה שאנו מ"חוץ לתמונה", עודף חשדנות.
 קריירה
תומךעמידות בפני קשיים, יכולת לקבל ביקורת, יציבות כלכלית.
חוסםהתפשרויות, עודף זהירות, נטייה להישאר בתפקיד או סיטואציה שלא עובדים עבורנו.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

צורך לשרוד, חוסר מעורבות בנעשה, כישלון ברגע האחרון, תחושת כישלון שמעכבת אותנו

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *