קלף עשרה מטבעות

קלף עשרה מטבעות – חלקת האלוהים הקטנה

עשרה מטבעות

הגענו אל המנוחה והנחלה. כעת עלינו ליהנות מהמצב אך גם להמשיך לפתח את נושא השאלה בצורה טבעית ובקצב הנכון וליהנות מהמצב לאורך זמן.  

עשרה מטבעות הוא קלף של שפע, הצלחה, עושר ואושר. הוא קלף של שמחה ונחת והוא מייצג שלמות בכל תחום: משפחה, עבודה, התפתחות אישית ועוד.

בעיקרון עשרה מטבעות דומה בפירושו לתשעה מטבעות, העוסק בשלמות, אלא שהוא מהווה אפילוג ומראה לנו מה קורה לאחר שהשלמות הושגה. לדוגמא בתשעה מטבעות השגנו זוגיות מושלמת המובילה לחתונה ואילו בעשרה מטבעות נמצא עצמנו לאחר כמה שנים של אושר בזוגיות שממשיכה להתפתח ולפרוח ולקן משפחתי הכולל ילדים (ואולי גם כלב).

לימודים והעצמה אישית
הקלף מחבר אותנו אל הצלחה כלכלית רב דורית או מתמשכת. מקצועות כמו השקעות, יזמות, ייעוץ פנסיוני, משכנתאות, נדל"ן, ניהול חוזים, הקמת עסק וכל תחום שקשור בעסק הפרטי שלנו, מתקשרים בחוזקה לנושא זה.

בנוגע להעצמה אישית הקלף מפציר בנו להתבונן בחיינו כבממלכה שעלינו לבנות ולטפח, המיזם הכי גדול וחשוב של חיינו.

עלינו לבחור מסלול התפתחות הוליסטי שיכול לעזור לנו לבנות ולחזק את יסודות חיינו בכל המישורים ואולי גם לאפשר לנו ליצור תשתית להקמת משפחה או עסק חדש. החוזק והחוסן הפסיכולוגי משפיע על החוסן הרגשי ולהיפך, וזה הנושא המצוי במוקד עיסוקנו בזו העת.

 זוגיות
תומך

מיסוד הקשר, התקדמות  למשפחה, ילדים ונכדים, הגשמה של משאלות.

חוסם___
 קריירה
תומךהצלחה ושגשוג, הגשמת שאיפות, סיפוק ורווח.
חוסם___

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

יציבות, משפחה, שיבה טובה, שפע, בית, שלום

לקריאה על פירוש קלף עשרה מטבעות בהרחבה – לחצו כאן!

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף עשרה מטבעות”

  1. התשובות שלך מחזקות אותי כל פעם מחדש. תודה רבה לך
    נמבר1

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *