ערכה ספר וקורסים בהנחה

קלף נסיך הגביעים

קלף נסיך הגביעים – האמן

נסיך הגביעים
מסר

מתעורר בנו צורך ליצור כדי לבטא את העולם הפנימי הרגשי והמורכב שלנו. אנחנו מרחפים, פנטזיונרים במקצת, לא מצליחים ליישם את יצירתנו בחיי היום יום.
התיקון: אנו חייבים לבטא את העולם הפנימי על ידי יצירה. עלינו גם להכיר במגבלות שלנו בצד החומרי ולמצוא מישהו שמתנהל כמו בקלף נסיך המטבעות ויכול לטפל בכך עבורנו.

נסיך הגביעים מייצג הלך רוח בו אנו אופטימיים ומאמינים שהדברים יסתדרו לבד. אולם בפועל אנו צריכים להתפזר פחות, לתכנן טוב יותר ולשלוט בחיינו.

חשוב מכול – עלינו להסביר טוב יותר לסביבה מה אנו חושבים ומרגישים. עלינו לתקשר ולהביע את הרגשות שלנו כיוון שאם לא נסביר את עצמנו אף אחד לא יבין אותנו. הקלף קורא לנו למצוא את הגשר בין עולמנו הפנימי לחיצוני. אנו צריכים לעסוק באמנות, לבשל או לעסוק בכל תחום יצירתי שיעזור לנו לבטא את עצמנו ויחזיר את האיזון לחיינו.

לימודים והעצמה אישית
הנסיך קשור לתחומים כמו עידן חדש, מיסטיקה, אומנות ותקשורת ייחודית. מקצועות כמו קריאה בקלפים, אמנות פלסטית, מיצג ומיצב, תקשור, נומרולוגיה כמו גם קלינאות תקשורת, טיפול בקול ובתנועה – כל אלו מתאימים לנו מאוד בהשפעת הנסיך.

כשמדובר בהעצמה אישית ייתכן שאנו זקוקים להבעה יצירתית של קולנו הייחודי. אולי עלינו להיעזר בטיפול באומנות או בסדנאות מתחום העידן החדש שיעוררו את ההשראה שבנו ויוציאו אותנו מהמסלול השגרתי והמוכר. הנסיך שולח אותנו לחקור דרכים חדשות לתקשר עם עצמנו ועם אחרים.

 זוגיות
תומךאנו מתאהבים בקלות, מלאים ברגש, מתקשרים היטב ברמה הפיזית -הלא מילולית.
חוסםאנו לא מביעים עצמנו ולא מדברים על הרגשות שלנו ומה חוסם אתנו.
 קריירה
תומךמצטיינים כמטפלים, אומנים או מיסטיקנים (בלבד).
חוסםאנו מתפזרים מדי ומתקשים להתמודד עם מטלות, מטרות ולוחות זמנים.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

מיסטיקה, אמנות, רפואה אלטרנטיבית, מטפל/מטופל

לקריאה על פירוש קלף נסיך הגביעים בהרחבה – לחצו כאן!

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף נסיך הגביעים”

  1. רציתי רק להשב את תשומת ליבך.שגיא לעובדה שכשאני רוצה לקרוא יותר על נסיך הגביעים אני מקבלת את נסיך התרבות. משהו נראה לי שגוי בתוכנה מקווה שניתן לתקן. בברכה שרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *