קלף נסיך הגביעים

מה חדש באתר


מסר

קלף נסיך הגביעים - האמן

מתעורר בנו צורך ליצור כדי לבטא את העולם הפנימי הרגשי והמורכב שלנו. אנחנו מרחפים, פנטזיונרים במקצת, לא מצליחים ליישם את יצירתנו בחיי היום יום.
תיקון: אנו חייבים לבטא את העולם הפנימי על ידי יצירה. עלינו גם להכיר במגבלות שלנו בצד החומרי ולמצוא מישהו שמתנהל כמו בקלף נסיך המטבעות ויכול לטפל בכך עבורנו.

נסיך הגביעים מייצג הלך רוח בו אנו אופטימיים ומאמינים שהדברים יסתדרו לבד. אולם בפועל אנו צריכים להתפזר פחות, לתכנן טוב יותר ולשלוט בחיינו.

חשוב מכול – עלינו להסביר טוב יותר לסביבה מה אנו חושבים ומרגישים. עלינו לתקשר ולהביע את הרגשות שלנו כיוון שאם לא נסביר את עצמנו אף אחד לא יבין אותנו. הקלף קורא לנו למצוא את הגשר בין עולמנו הפנימי לחיצוני. אנו צריכים לעסוק באמנות, לבשל או לעסוק בכל תחום יצירתי שיעזור לנו לבטא את עצמנו ויחזיר את האיזון לחיינו.

לימודים והעצמה אישית

הנסיך קשור לתחומים כמו עידן חדש, מיסטיקה, אומנות ותקשורת ייחודית. מקצועות כמו קריאה בקלפים, אמנות פלסטית, מיצג ומיצב, תקשור, נומרולוגיה כמו גם קלינאות תקשורת, טיפול בקול ובתנועה – כל אלו מתאימים לנו מאוד בהשפעת הנסיך.

כשמדובר בהעצמה אישית ייתכן שאנו זקוקים להבעה יצירתית של קולנו הייחודי. אולי עלינו להיעזר בטיפול באומנות או בסדנאות מתחום העידן החדש שיעוררו את ההשראה שבנו ויוציאו אותנו מהמסלול השגרתי והמוכר. הנסיך שולח אותנו לחקור דרכים חדשות לתקשר עם עצמנו ועם אחרים.

זוגיות
תומך אנו מתאהבים בקלות, מלאים ברגש, מתקשרים היטב ברמה הפיזית -הלא מילולית.
חוסם אנו לא מביעים עצמנו ולא מדברים על הרגשות שלנו ומה חוסם אתנו.
קריירה
תומך מצטיינים כמטפלים, אומנים או מיסטיקנים (בלבד).
חוסם אנו מתפזרים מדי ומתקשים להתמודד עם מטלות, מטרות ולוחות זמנים.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

מיסטיקה, אמנות, רפואה אלטרנטיבית, מטפל/מטופל