קלף הצדק

מה חדש באתר


מסר

קלף צדק - לחתוך את מה שמפריע להתקדם בחיים

חוקי היקום דורשים שלא ניתן לחומר להפריע להתפתחות האישית שלנו, שנהיה מאוזנים ולא נתגונן. עלינו לחתוך את ההפרעות מחיינו אך לוודא שבדקנו את כל החלופות, וזוהי לא דרך קלה. 

קלף הצדק קורא לנו לטפל מיידית במה שמפריע לנו להתפתח בחיים. ההתפתחות האישית שלנו מעוכבת ועלינו לעשות משהו בנידון, ולעשות זאת עכשיו! אם לא נפעל מהר הדברים יתפתחו מאליהם, ללא שליטה, ובדרך כלל ייקחו אותנו למקומות לא נעימים.

כשהקלף מופיע בקריאה עלינו לבחון את נושא השאלה ולראות האם אנו מרגישים שלווים, מאוזנים, כנים ובשליטה בסיטואציה, או שאנו מתעקשים, מתגוננים, נכנסים לפינות ומאבקים מיותרים, מסתירים משהו. וחשוב מכל: האם אנו מבטאים את עצמו בתוך התהליך?

אם לא, הגיע הזמן לשינוי: עלינו להתרחק מעט מהנושא כדי לקבל פרספקטיבה אובייקטיבית ואחריה נפעל לתיקון המצב ממקום מאוזן המבטא את הצרכים הפנימיים שלנו. למשל, נדבר עם הבוס בעבודה לגבי מה שמפריע לנו וננסה לפתור את המצב. אם בכל זאת לא נצליח למצוא פתרון, הקלף קורא לנו לחתוך את המיותר והמעיק מחיינו, במקרה זה את מקום העבודה שלנו, ולמצוא עבודה מתאימה יותר. אחרי שנפתור את הבעיה נשתחרר ונוכל להתמקד בדברים הנכונים שיביאו לשינוי המיוחל בחיינו.

לימודים והעצמה אישית

הצדק מעודדת (דמות האישה מככבת בקלף) אותנו למצוא את המרכז שלנו מתוך מחשבה על מוסר, צדק ומטרה ברורה. לכן בהשראתה ניטה לתחום המשפט, הערכת שווי, ביקורת פנים, חקיקה, עיתונות ואף הוראה. בזכותה נעודד את יכולותינו הרטוריות ואת כישורי האבחנה שלנו, נימשך לאותנטיות ול"דבר הנכון", ונחפש מסגרות רוחניות שיחברו אותנו לאמת שבנו, לפשטות ולהתעלות רוחנית שמושתת על ערך ההגינות והיושר.

ייתכן שנחפש מסדרת שתכשיר אותנו לייעוץ והכוונה, ונשאף לעזור לאנשים סביבנו למצוא את דרך הישר האישית שלהם.

זוגיות
תומך אומץ לטפל במה שמפריע ולשאת בתוצאות אם יש.
חוסם צובר כעסים ומתחים ולא אומר את אשר על ליבו, נטייה לחתוך ולא לנסות ולטפל בבעיות.
קריירה
תומך יכולת להתנתק מהרגש שמאפשרת להתרכז בעבודה, ולקבל החלטות נכונות -גם אם אינן קלות.
חוסם נטייה להתחשבן עם חברים לעבודה, צבירת רגשות שליליים, בעיות תקשורת.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

בתי משפט, גירושים ופיטורין, עשיית צדק