קלף צדק – לחתוך את מה שמפריע להתקדם בחיים

מסר

חוקי היקום דורשים שלא ניתן לחומר להפריע להתפתחות האישית שלנו, שנהיה מאוזנים ולא נתגונן. עלינו לחתוך את ההפרעות מחיינו אך לוודא שבדקנו את כל החלופות, וזוהי לא דרך קלה.

קלף הצדק קורא לנו לטפל מיידית במה שמפריע לנו להתפתח בחיים. ההתפתחות האישית שלנו מעוכבת ועלינו לעשות משהו בנידון, ולעשות זאת עכשיו! אם לא נפעל מהר הדברים יתפתחו מאליהם, ללא שליטה, ובדרך כלל ייקחו אותנו למקומות לא נעימים.

כשהקלף מופיע בקריאת טארוט עלינו לבחון את נושא השאלה ולראות האם אנו מרגישים שלווים, מאוזנים, כנים ובשליטה בסיטואציה, או שאנו מתעקשים, מתגוננים, נכנסים לפינות ומאבקים מיותרים, מסתירים משהו. וחשוב מכל: האם אנו מבטאים את עצמו בתוך התהליך?

אם לא, הגיע הזמן לשינוי: עלינו להתרחק מעט מהנושא כדי לקבל פרספקטיבה אובייקטיבית ואחריה נפעל לתיקון המצב ממקום מאוזן המבטא את הצרכים הפנימיים שלנו. למשל, נדבר עם הבוס בעבודה לגבי מה שמפריע לנו וננסה לפתור את המצב. אם בכל זאת לא נצליח למצוא פתרון, הקלף קורא לנו לחתוך את המיותר והמעיק מחיינו, במקרה זה את מקום העבודה שלנו, ולמצוא עבודה מתאימה יותר. אחרי שנפתור את הבעיה נשתחרר ונוכל להתמקד בדברים הנכונים שיביאו לשינוי המיוחל בחיינו.

לימודים והעצמה אישית
הצדק מעודדת (דמות האישה מככבת בקלף) אותנו למצוא את המרכז שלנו מתוך מחשבה על מוסר, צדק ומטרה ברורה. לכן בהשראתה ניטה לתחום המשפט, הערכת שווי, ביקורת פנים, חקיקה, עיתונות ואף הוראה. בזכותה נעודד את יכולותינו הרטוריות ואת כישורי האבחנה שלנו, נימשך לאותנטיות ול"דבר הנכון", ונחפש מסגרות רוחניות שיחברו אותנו לאמת שבנו, לפשטות ולהתעלות רוחנית שמושתת על ערך ההגינות והיושר.

ייתכן שנחפש מסדרת שתכשיר אותנו לייעוץ והכוונה, ונשאף לעזור לאנשים סביבנו למצוא את דרך הישר האישית שלהם.

יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךאומץ לטפל במה שמפריע ולשאת בתוצאות אם יש.
חוסםצובר כעסים ומתחים ולא אומר את אשר על ליבו, נטייה לחתוך ולא לנסות ולטפל בבעיות.
 קריירה
תומךיכולת להתנתק מהרגש שמאפשרת להתרכז בעבודה, ולקבל החלטות נכונות -גם אם אינן קלות.
חוסםנטייה להתחשבן עם חברים לעבודה, צבירת רגשות שליליים, בעיות תקשורת.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

בתי משפט, גירושים ופיטורין, עשיית צדק

לקריאה על פירוש קלף צדק בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף הצדק. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

2 thoughts on “קלף הצדק”

 1. עדי ליבוביץ

  היי שגיא אשמח לשמוע פרטים על קורס טארוט אני מתל אביב
  אורך הקורס
  עלות
  והיכן מתקיים.
  תודה

 2. מירלה לב לוקץ

  בעקבות הקורונה יצרה אצלי מהפך במסגרת העבודה מספר חודשים מועט לפני הקורונה מצאתי את משרת חלומותי במשרד.המהפך התחיל ויצאנו לחלת ואני לא חזרתי מפאת צימצומים..מאז ניסיתי עבודות ללא הצלחה במיוחד במסגרת משרד.היום 3 חודשים חזרתי לעבוד עם קשישים כמדריכה.המחלקה קשה דמנציה וסעודית.אין לי ברירות אני מרוצה מסידור השעות מהמשכורת ומקבת המקום למיגורי אני הכי לא מרוצה מהמצב של המומיות שסביבי….האם תוכל להגיד לי מה לעשות? בבקשה.שנה טובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *