נסיך המטבעות

מה חדש באתר


מסר

קלף נסיך המטבעות - הפקיד

אנו מונעים על ידי צורך בסדר ויציבות, חוששים מהפתעות ורוצים לדעת בדיוק היכן אנו עומדים.
תיקון: אנו צריכים ללמוד להתנהל יותר כמו בקלף נסיך הגביעים: להבין שהחיים לא צריכים להיות כל כך קבועים ומקובעים וניתן לאפשר זרימה ושינוי ואפילו ליהנות מזה.

קלף נסיך המטבעות מייצג הלך רוח של יציבות, סדר וארגון. בתקופה שהוגדרה אנו צריכים לפעול, לממש את המטרות שלנו, ולהיות ממוקדים ויעילים. עלינו לשים דגש על יצירת מסגרת נכונה או על התנהלות בריאה בתוך מסגרת, קביעת חוקים לעצמנו ולאחרים ולזכור שהאלוהי מצוי בפרטים הקטנים.

לצד זה הקלף מראה כי יש לנו נטייה לללכת לאיבוד בפרטים, לחשוש מאוד מטעות או אי סדר ולכן לא פעם אנו עצורים, מעוכבים, או נטולי עצמאות, ואנו נוטים לחכות לפקודות מבחוץ במקום לעשות כנכון בעינינו.

עלינו להתחיל ליזום, לראות את התמונה הגדולה, להבין את מה שעלינו לעשות ולא לחכות לאף אחד אלא פשוט לעשות!

לימודים והעצמה אישית

הנסיך עוסק בנושאים כמו סדר וארגון, מתודה ושיטתיות. תחומים כמו טכנולוגיה ומחשבים, בדיקת איכות, אדמיניסטרציה, ראיית חשבון, עריכת לשון והגהות, עריכת וידאו או סאונד עשויים לעמוד על הפרק כמו גם כל קורס שעוזר לנו להגביר את הדיוק בחיינו וליצור סדר. אולי זהו רמז שהגיע הזמן לעשות סדר בלימודים שלנו, לארגן את החומר טוב יותר ולשפר את מיומנויות הלמידה.

כשמדובר בהתפתחות אישית, הנסיך קורא לנו לעשות סדר פנימי, לסדר חשבונות ישנים, להוריד דברים מסדר היום, להתייחס אל הבעיות שלנו באופן שיטתי ומאורגן ולהתחיל לפתור קשיים באופן פרקטי וקונקרטי. אם אנחנו מרובעים או מקובעים מדי בתהליך הרוחני שלנו, אולי כדאי להיפתח לצורות חשיבה חדשות, ולבדוק מתי נכון לנו להניח את המחשבון בצד ולהתחבר לרוח.

זוגיות
תומך אנו נמצאים שם עבור הצד השני, נאמנים ותומכים.
חוסם אנו לא יוזמים מספיק, שמרניים, מחכים שהצד השני יעשה את הצעד.
קריירה
תומך אנו בעלי מוסר עבודה מצוין, אוהבים לעבוד, צייתנים, דייקנים ומשקיעים.
חוסם קשה לנו לצאת מהמוסכמות ואנו לא יוזמים לבד אלא חייבים שינהלו אתנו.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

עבודה, סדר וארגון, בריאות ושמירה על כושר