קלף נסיך המטבעות

קלף נסיך המטבעות – הפקיד

מסר

אנו מונעים על ידי צורך בסדר ויציבות, חוששים מהפתעות ורוצים לדעת בדיוק היכן אנו עומדים.
התיקון: אנו צריכים ללמוד להתנהל יותר כמו בקלף נסיך הגביעים: להבין שהחיים לא צריכים להיות כל כך קבועים ומקובעים וניתן לאפשר זרימה ושינוי ואפילו ליהנות מזה.

קלף נסיך המטבעות מייצג הלך רוח של יציבות, סדר וארגון. בתקופה שהוגדרה אנו צריכים לפעול, לממש את המטרות שלנו, ולהיות ממוקדים ויעילים. עלינו לשים דגש על יצירת מסגרת נכונה או על התנהלות בריאה בתוך מסגרת, קביעת חוקים לעצמנו ולאחרים ולזכור שהאלוהי מצוי בפרטים הקטנים.

לצד זה הקלף מראה כי יש לנו נטייה לללכת לאיבוד בפרטים, לחשוש מאוד מטעות או אי סדר ולכן לא פעם אנו עצורים, מעוכבים, או נטולי עצמאות, ואנו נוטים לחכות לפקודות מבחוץ במקום לעשות כנכון בעינינו.

עלינו להתחיל ליזום, לראות את התמונה הגדולה, להבין את מה שעלינו לעשות ולא לחכות לאף אחד אלא פשוט לעשות!

לימודים והעצמה אישית
הנסיך עוסק בנושאים כמו סדר וארגון, מתודה ושיטתיות. תחומים כמו טכנולוגיה ומחשבים, בדיקת איכות, אדמיניסטרציה, ראיית חשבון, עריכת לשון והגהות, עריכת וידאו או סאונד עשויים לעמוד על הפרק כמו גם כל קורס שעוזר לנו להגביר את הדיוק בחיינו וליצור סדר. אולי זהו רמז שהגיע הזמן לעשות סדר בלימודים שלנו, לארגן את החומר טוב יותר ולשפר את מיומנויות הלמידה.

כשמדובר בהתפתחות אישית, הנסיך קורא לנו לעשות סדר פנימי, לסדר חשבונות ישנים, להוריד דברים מסדר היום, להתייחס אל הבעיות שלנו באופן שיטתי ומאורגן ולהתחיל לפתור קשיים באופן פרקטי וקונקרטי. אם אנחנו מרובעים או מקובעים מדי בתהליך הרוחני שלנו, אולי כדאי להיפתח לצורות חשיבה חדשות, ולבדוק מתי נכון לנו להניח את המחשבון בצד ולהתחבר לרוח.

יש שאלה בנושא קלף נסיך המטבעות או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךאנו נמצאים שם עבור הצד השני, נאמנים ותומכים.
חוסםאנו לא יוזמים מספיק, שמרניים, מחכים שהצד השני יעשה את הצעד.
 קריירה
תומךאנו בעלי מוסר עבודה מצוין, אוהבים לעבוד, צייתנים, דייקנים ומשקיעים.
חוסםקשה לנו לצאת מהמוסכמות ואנו לא יוזמים לבד אלא חייבים שינהלו אתנו.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

עבודה, סדר וארגון, בריאות ושמירה על כושר

לקריאה על פירוש קלף נסיך המטבעות בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף נסיך המטבעות. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *