קלף נסיך החרבות

קלף נסיך החרבות – "העיתונאי"

נסיך החרבות
מסר

אנו מונעים על ידי תחושה בסיסית שאנו מפספסים משהו ועסוקים בחיפוש מתמיד אחר הדבר המרגש הבא. אנו ענייניים, שכלתניים, תקשורתיים ומסתגלים לסיטואציות במהירות.
התיקון: עלינו להבין דברים לעומקם וללמוד לגוון בתוך הקיים. 

נסיך החרבות מייצג הלך רוח של סקרנות אדירה לצד חשש מפספוס. יש לנו תחושה בסיסית שבמקום אחר יש משהו טוב יותר, חדש או מעניין יותר. אנו כל הזמן מחפשים גיוון ושינוי ונוטים לחפש אלטרנטיבות במקום להשקיע ולהתמקד. בפועל הגיוון והשינוי יכול להימצא בתוך מסגרת החיים הקיימת ועלינו רק לשים לב לכך.

הקלף מראה כי יש לנו יכולת תקשורת מצוינת וקסם אישי פשוט נוזל מאיתנו בטבעיות. אנחנו מחפשים חוויות אינטלקטואליות ללא הרף ומוצאים המון קסם בעולם. עם זאת, אם כל הזמן נחפש ריגושים חדשים באופן פרדוקסלי נישאר תקועים. "הרווק הנצחי" הוא דוגמא טובה לכך. עלינו ליזום ולחדש בתוך הזוגיות הקיימת ולא לחפש בן/בת זוג אחרת ברגע שמתעוררים קושי או אתגר.

לימודים והעצמה אישית
הנסיך קשור לתקשורת, ביטוי עצמי, ביטחון עצמי, זריזות ויכולת לספוג ולהפיץ רעיונות (לא פעם – מבריקים). מקצועות המקושרים אליו הם עיסוק במדיה חברתית לסוגיה, עיתונות, טלוויזיה ושידור, שיווק, פרסום ומכירות, דוברות ודיבייט. הנסיך בהחלט מעודד אותנו ללמוד דברים חדשים בכלל ובפרט לשכלל את מיומנויות המכירה שלנו, בין אם מדובר במכירת רעיון או בשיווק עצמי.

כשמדובר בהתפתחות אישית הנסיך מעודד אותנו לתקשר, להקסים, לשחרר את העניבה ולהראות את הצד המשעשע שבנו, להתחבר לנעריות שבנו, לקלילות ולזכור שהחלק ה"צעיר" שבנו לעולם נשאר בתוכנו. ייתכן שלצד החיבור לפן זה שבתוכנו, עלינו גם למצוא את הקרקע ולחפש את האיזון בין תנועה ומעברים לבין יציבות. עלינו להתמסר לתהליך שבו נלמד כיצד לשמור על האלמנטים הקבועים בחיינו ועדיין ליהנות מאספקטים של שינוי.

יש שאלה בנושא קלף נסיך החרבות או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךחברותי ויוצר קשר בקלות. יודע להקסים את הצד השני.
חוסםאנו מחפשים מערכות יחסים שטחיות, רוצים כל הזמן לגוון ולהחליף ולא נותנים אפשרות למשהו להתפתח.
 קריירה
תומךאנו יודעים למכור עצמנו היטב ולהקסים את הסביבה, לומדים מהר.
חוסםמשתעממים בקלות, לא משקיעים לאורך זמן.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

משתעממים בקלות, לא משקיעים לאורך זמן

שאלתם שאלה בנושא זוגיות ויצא לכם קלף נסיך החרבות?.. כדאי לכם להקשיב לעצה של הקלף
(מתוך קורס הטארוט של שגיא מנדלבוים)

לקריאה על פירוש קלף נסיך החרבות בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף נסיך החרבות. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף נסיך החרבות”

  1. מרסל לביא איתן

    אני מעוניין ללמוד את אטרו
    פלאפון 0524594768 נהריה יש כן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *