קלף נסיך המטות

קלף נסיך המטות – הסטודנט הנצחי

מסר

אנו מונעים על ידי חיפוש אתגרים, ריגושים וחוויות חדשות. שואפים ללמוד את העולם ולהרחיב אופקים מעבר לגבולות העולם החומרי, זקוקים לחופש ומרחב.
מהו התיקון: עלינו ללמוד למצוא את הריגושים והחופש בתוך החיים היום-יומיים. 

נסיך המטות מייצג הלך רוח של חופש, מרחבים, התנסויות ולימודים. בתקופה שהוגדרה אנו צריכים לתת ביטוי לחלק הסקרן שבנו שמחפש חוויות חדשות, מסעות והרחבת אופקים. אנחנו שואפים לחוות את העולם באופן פיזי ומעשי וללמוד מתוך התנסות.

עם זאת קלף טארוט זה מראה כי עלינו להיזהר מהנטייה המוגזמת שלנו לחפש חוויות חדשות וחופש ובכל מחיר. אנו כה חוששים להיות כבולים שאנו עלולים לוותר על זוגיות, על קידום או על כל דבר אשר יכול לכבול אותנו.

עלינו להיות מודעים ולהבין כי הצורך לחדש ללא הרף עלול באופן אירוני דווקא לגרום לנו להיתקע ולא להתקדם לעומק בשום תחום. לכן כדאי שאת החדש והשונה ניצור במסגרת הקיים, למשל, ביכולתנו להתרענן ולבחור פעילויות מסעירות יחד עם בן/בת הזוג במקום לחפש להחליפם ב"מודל אחר".

לימודים והעצמה אישית
הנסיך מתקשר למסעות, טיולים, יציאה מן השגרה ולמידה מתוך התנסות. סדנאות מעשיות מתאימות לנו בזמן זה, לימודי הוראת דרך, תרבויות, לימוד שפות, תרגום ועריכת כתוביות, קורסים מעשיים בקולנוע וצילום, יחסים בינלאומיים וכל קורס שמוציא אותנו אל המרחב הפתוח.
כשמדובר בהתפתחות אישית, הנסיך קורא לנו לצאת להרפתקה, לחקור יבשות חדשות, לא רק "שם בחוץ" אלא גם בתוכנו, וכמו קולמבוס, לגלות את האמריקה שבתוכנו, את האפשרויות, החוויות, ההרפתקה. אם המסע שלנו עם עצמנו תקוע, אולי אנחנו זקוקים לשינוי של מרחב. אם אנחנו עסוקים בפעילות מנטלית גדושה מדי, אולי זה הזמן לצאת לטבע. יהא המסע שלנו אשר יהא – עלינו לצאת אליו.

יש שאלה בנושא קלף נסיך המטות או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךמערכות יחסים מתחילות בקלות, אוהבים להתנסות בדברים חדשים.
חוסםאנו רואים במערכת יחסים קבועה מגבלה לחופש ולא מוכנים להתחייב, נראים מתנשאים.
 קריירה
תומךאנו משכילים, באים מרקע לימודי עשיר ויכולים להרשים מעסיקים פוטנציאלים אם רק נרצה –אך לרוב לא נרצה.
חוסםאנו מפחדים מהתחייבויות שתעיק על החופש שלנו, קשה לנו לעבור מהתיאוריה לחלק היישומי.

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף נסיך המטות. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

לימודים גבוהים, חופש, חו"ל, הימורים ומזל

שאלתם שאלה בנושא זוגיות ויצא לכם קלף נסיך המטות?.. כדאי לכם להקשיב לעצה של הקלף
(מתוך קורס הטארוט של שגיא מנדלבוים)

לקריאה על המסכה של מזל קשת (נסיך המטות) לחצו כאן »

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *