קלף אביר הגביעים

אביר הגביעים
מסר

קלף אביר הגביעים – המפנטז (מחכה למושיע)

אנו מחכים שהפנטזיה תתגשם. יש סיכוי סביר שזה יקרה אבל דווקא אז אנו ניסוג ונימנע מהתהליך.
התיקון: צריך להיות מוכנים לכך שהפנטזיה תתגשם ולתת לה הזדמנות להתממש, אז גם ניווכח שאנו במקום הנכון.

קלף אביר הגביעים מראה כי אנו פאסיביים בנושא השאלה ומחכים ל'משהו שיקרה': לאביר על הסוס הלבן, למושיע – לזה שיסיר את כל המחסומים ויחולל את השינוי הגדול בחיינו.

במפתיע, הקלף אביר הגביעים בקריאת קלפי טארוט מסמן שאכן משהו כזה יקרה, והקשיים והבעיות שלנו בדרך להיפתר.

עם זאת בפועל לא נהיה מוכנים לכך וגם כשהזדמנות תגיע, לא רק שלא נזהה את הישועה אלא ניטה אפילו להתנגד לה! עלינו לשחרר מגננות, להאמין ולאפשר לתהליך שבסופו האביר יהפוך לאס הגביעים – לקרות.

לימודים והעצמה אישית

אביר הגביעים קשור בהגשמת חלום, בפער בין חלום למציאות וברצון לגשר עליו, במוטיבציה ושאפתנות ובזוגיות. ייתכן שהוא מרמז על מקצועות כמו טיפול זוגי, אימון אישי למציאת זוגיות, או בתחום הבמה והבידור. עם זאת, כל מקצוע שאנו חולמים לעסוק בו יכול לבוא בחשבון. ועלינו להבין מה עומד בינינו לבין מקצוע חלומותינו.

כשמדובר בהתפתחות אישית, אביר הגביעים מזמין אותנו להתקרב להגשמת חלומנו בכל דרך שנראית לנו נכונה ולמצוא מסלול סדור שבו האביר הפנימי שבנו יכול לפסוע. ייתכן שהחלומות שנראים לנו רחוקים למעשה כבר קרובים למימוש, ועלינו פשוט לחזק את האמונה שלנו באמצעות צעדים ממשיים בעולם האמיתי. די לחלום, הגיע הזמן להגשים ולהתגשם.

יש שאלה בנושא קלף אביר הגביעים או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

זוגיות
תומךההזדמנות אכן תקרה, זיקה ישירה לזוגיות ומערכות יחסים.
חוסםפאסיבי, לא מגיב נכון לסיטואציה, לא מגלה רגשות.
קריירה
תומךבעל מזל, אינטואיציה טובה.
חוסםחסר אמביציה, לא ממוקד במטרה, פאסיבי, עובד קשה מדי.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

זוגיות, התאהבויות

שוקלות להתקשר אליו, ויצא לכם קלף אביר הגביעים?.. כדאי לכם להקשיב לעצה של הקלף
(מתוך קורס הטארוט של שגיא מנדלבוים)

לקריאה על פירוש קלף אביר הגביעים בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף אביר הגביעים. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *