קלף אביר המטבעות

קלף אביר המטבעות – המהסס (לא בטוח)

מסר

למרות שאנו כבר מוכנים, אנו מהססים לעבור לשלב הבא ומחפשים אישור מהסביבה, אישור שלא יגיע, ולכן אנו לא נתקדם בנושא השאלה.
מהו התיקון: צריך להמשיך לפעול ולהתמיד בדרכנו למרות שאיננו בטוחים ואז נראה שדרכנו היא הנכונה.

קלף אביר המטבעות מראה כי אנו רוצים להיות בטוחים במעשינו. לכן אנו לא מתקדמים לשלב הבא אלא מחכים לקבל אישור או סימן מהסביבה לכך שאנו בכיוון הנכון. אבל… הסימן לא יגיע ואנו חייבים להתחיל לפעול בלעדיו.

כולנו מחכים לזמן הנכון ולאירוע הנכון. כולנו אומרים: "כשנקבל העלאה…" או "כשתסתיים השנה…" אבל, הגיע הזמן שנפסיק להתחמק ולחכות לנקודת הזמן המושלמת. אמנם כרגע איננו בטוחים שנכון לנו להתקדם בנושא השאלה, אבל הקלף קובע שההתקדמות היא כנראה חיונית לנו. כשנפעל, אביר המטבעות יהפוך לאס ונראה שצדקנו בצעדינו.

לימודים והעצמה אישית
האביר מעיד על רצון עצום לקדם את עצמנו חומרית ופרקטית, להכות שורש ולבסס את עצמנו בחיים ובעולם. הוא מעיד על כך שאנחנו מחפשים את המקצוע הנכון לנו, כזה שיעניק לנו קרקע להמשך הדרך, או שהוא משקף הלך רוח של שמירה על יציבות ועל הרגלי למידה נכונים לאורך זמן. הוא רומז לנו ללכת לאט בשביל הלימודי/אקדמי של חיינו ולבחון אילו רכיבים יבססו את מקומנו בחברה ובחיינו.

כשמדובר בהתפתחות אישית, נראה שמשהו בולם אותנו מהתקדמות. אולי אנחנו מחושבים מדי, רוצים ללכת בתלם ומתקשים לבצע קפיצת אמונה. אולי אנחנו מחפשים את המסלול הכי בטוח לפסוע בו כדי להתפתח "נכון". עם זאת, כדאי שפשוט נתחיל בתהליך שלנו, ננסה ונטעם מהאפשרויות, כדי שנבין מתוך המסע עצמו – מה נכון לנו ולאן הדרך מובילה. אין דרך "נכונה" להתפתח רוחנית, יש פשוט דרך משלנו.

יש שאלה בנושא קלף אביר המטבעות או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךלא מוותר בקלות, נשאר ונותן הזדמנות.
חוסםמחכה לאישור, מהסס, לא יוזם.
 קריירה
תומךעובד טוב, בעל מוסר עבודה אבל נותן רק את המינימום ההכרחי.
חוסםחסר מוטיבציה, לא מקדם דברים.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

מסחר, אומנות (בעל מלאכה)

שוקלות להתקשר אליו, ויצא לכם קלף אביר המטבעות? כדאי לכם להקשיב לעצה של הקלף
(מתוך קורס הטארוט של שגיא מנדלבוים)

לקריאה על פירוש קלף אביר המטבעות בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף אביר המטבעות. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף אביר המטבעות”

  1. גיא רפאל בר זכור

    ב"ה שמע שגיא אתה שליח אמיתי ,
    תענוג גדול לקרוא את המאמרים שלך , תודה רבה ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *