ערכה ספר וקורסים בהנחה

קלף אביר החרבות

קלף אביר החרבות
מסר

קלף אביר החרבות – השאנן

אנחנו לא רגילים להתאמץ. אנחנו מחכים שיעזרו לנו, שיגידו לנו מה לבצע ואיך, ולעתים הדברים ייעשו בשבילנו. למרות שאנו יודעים כיצד יש לפעול, בפועל אנו לא עושים דבר.
התיקון: אנו צריכים להתחיל להוציא לפועל בעצמנו את הרעיונות שלנו – ואז נשגשג.

קלף אביר החרבות מראה כי אנו מחכים למשהו או מישהו שיכנס לחיים שלנו וישנה אותם. אנו פסיביים כי אנו רגילים שדברים קורים לבד, אז איננו נוקטים פעולה וחושבים שהפתרון נמצא אי-שם בחוץ. למעשה יש לנו רעיונות טובים כמו גם יכולת להוציאם אל הפועל. כל שעלינו לעשות הוא פשוט לחשוב לתכנן ולבצע.

כאשר ננקוט גישה אקטיבית, "נהנדס" את הפתרון שלנו, ונוציא אותו לפועל מבלי "לחכות לגואל", אז אביר החרבות יהפוך לאס ונגלה שהפתרון הנכון היה בקרבנו מלכתחילה.

לימודים והעצמה אישית

האביר מתקשר לשינוי, לפריצת דרך, לתקשורת מהירה ולהתקדמות. נפגוש אותו כשאנחנו צריכים לבצע החלטה הגיונית ומהירה בנוגע ללימודינו, או כשאנחנו צריכים לתת "פוש" כדי לסיים את המשימות שעומדות לפנינו. הוא עשוי להתקשר למקצועות ריאליים כמו סטטיסטיקה, מתמטיקה, הנדסה או מחשבים, וכן למחקר או ל"קפיצה" לרמת הלימודים הבאה: פוסט דוקטורט, תואר שני או הגשת עבודה סמינריונית אחרונה בתואר.

כשמדובר בהתפתחות אישית, האביר שולח אותנו לחתוך את הפרעות חיינו כדי שנוכל להגיע להחלטות נכונות. ייתכן שאנו מצויים בעומס של טרדות, לחצים ומחשבות סוררות שלא נותנות לנו מנוח. התשובה כנראה בהישג יד ואנחנו צריכים לנכש כמה עשבים כדי לראות את המצב ממקום נקי. זה הזמן להקדיש את עצמנו למלאכה הזו.

זוגיות
תומךנוח לבריות, איש שיחה, לא משעמם.
חוסםמחכה לצד השני, לא מתאמץ מספיק.
קריירה
תומךמקבל מרות ויכול לתת תוצאות טובות – אם רק ירצה.
חוסםלא יוזם, עושה קיצורי דרך, מתבטל ללא פיקוח.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

התנצחויות, עקשנות.

לקריאה על פירוש קלף אביר החרבות בהרחבה, לחצו כאן!

שוקלות להתקשר אליו, ויצא לכם קלף אביר החרבות? כדאי לכם להקשיב לעצה של הקלף
(מתוך קורס הטארוט של שגיא מנדלבוים)

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

2 thoughts on “קלף אביר החרבות”

  1. הפירוש לדעתי הופכי למסר של הקלף, הפרשנות שלך מייצגת את הפתרון שזה בעצם הפירוש של הקלף עצמו, אבל אביר החרבות למעשה מייצג אדם שמסתער שמחליט לפעול למען מטרה מסוימת. המסר מראה על מעשיות ואפקטיביות על החלטיות ואפילו פזיזות. לכן המסר הוא להירגע קצת וגם להינות מהדרך עצמה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *