קלף אביר החרבות

מה חדש באתר


מסר

קלף אביר החרבות - השאנן

אנחנו לא רגילים להתאמץ. אנחנו מחכים שיעזרו לנו, שיגידו לנו מה לבצע ואיך, ולעתים הדברים ייעשו בשבילנו. למרות שאנו יודעים כיצד יש לפעול, בפועל אנו לא עושים דבר.
התיקון: אנו צריכים להתחיל להוציא לפועל בעצמנו את הרעיונות שלנו – ואז נשגשג.

קלף אביר החרבות מראה כי אנו מחכים למשהו או מישהו שיכנס לחיים שלנו וישנה אותם. אנו פסיביים כי אנו רגילים שדברים קורים לבד, אז איננו נוקטים פעולה וחושבים שהפתרון נמצא אי-שם בחוץ. למעשה יש לנו רעיונות טובים כמו גם יכולת להוציאם אל הפועל. כל שעלינו לעשות הוא פשוט לחשוב לתכנן ולבצע.

כאשר ננקוט גישה אקטיבית, "נהנדס" את הפתרון שלנו, ונוציא אותו לפועל מבלי "לחכות לגואל", אז אביר החרבות יהפוך לאס ונגלה שהפתרון הנכון היה בקרבנו מלכתחילה.

לימודים והעצמה אישית

האביר מתקשר לשינוי, לפריצת דרך, לתקשורת מהירה ולהתקדמות. נפגוש אותו כשאנחנו צריכים לבצע החלטה הגיונית ומהירה בנוגע ללימודינו, או כשאנחנו צריכים לתת "פוש" כדי לסיים את המשימות שעומדות לפנינו. הוא עשוי להתקשר למקצועות ריאליים כמו סטטיסטיקה, מתמטיקה, הנדסה או מחשבים, וכן למחקר או ל"קפיצה" לרמת הלימודים הבאה: פוסט דוקטורט, תואר שני או הגשת עבודה סמינריונית אחרונה בתואר.

כשמדובר בהתפתחות אישית, האביר שולח אותנו לחתוך את הפרעות חיינו כדי שנוכל להגיע להחלטות נכונות. ייתכן שאנו מצויים בעומס של טרדות, לחצים ומחשבות סוררות שלא נותנות לנו מנוח. התשובה כנראה בהישג יד ואנחנו צריכים לנכש כמה עשבים כדי לראות את המצב ממקום נקי. זה הזמן להקדיש את עצמנו למלאכה הזו.

זוגיות
תומך נוח לבריות, איש שיחה, לא משעמם.
חוסם מחכה לצד השני, לא מתאמץ מספיק.
קריירה
תומך מקבל מרות ויכול לתת תוצאות טובות – אם רק ירצה.
חוסם לא יוזם, עושה קיצורי דרך, מתבטל ללא פיקוח.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

התנצחויות, עקשנות.

שוקלות להתקשר אליו, ויצא לכם קלף אביר החרבות?.. כדאי לכם להקשיב לעצה של הקלף
(מתוך קורס הטארוט של שגיא מנדלבוים)