קלף אביר המטות

מה חדש באתר


אביר המטות
מסר

קלף אביר המטות - האדיש (לא מתלהב)

אנו מחכים להתרגש ממשהו, להידלק, זקוקים לניצוץ. אך שום דבר לא ידליק אותנו, ההתרגשות לא תבוא.
התיקון: צריך להתבגר ולהבין שהחיים אינם אוסף של ריגושים. הסיפוק שאנו מחפשים יגיע כשנחיה את החיים במלואם ולאורך זמן.

קלף אביר המטות מראה כי אנו כל הזמן מחכים למשהו או מישהו שיבואו וילהיבו אותנו, יציתו את דמיוננו ויסחפו אותנו.

אבל… זה לא יקרה. אנו צריכים להפסיק לחפש את האדם שיפיל אותנו מהכיסא בדייט אליו נצא, או את הרעיון היחיד והמיוחד שיצית בנו אש. בסוף האש תצוץ ואולי אפילו תפרוץ במלואה, אבל זה לא יקרה בפתאומיות ממקום של אימפולסיביות ותשוקה כי אם בהדרגה תוך התקדמות איטית והתמדה. נצליח לבנות צעד צעד משהו שיעורר בנו בסוף התרגשות אמיתית.

לכן תפקידנו ליזום! עלינו להתמיד ולא לפסול דברים מיידית אלא לתת הזדמנות שנייה. כאמור ההתלהבות תבוא בהדרגה, אז נידלק ואביר המטות יהפוך לאס.

לימודים והעצמה אישית

אביר המטות קשור ביישום אלמנט האש, בהמתנה לממשו, ברצון להוציא את האש אל הפועל, ובהתכווננות לכך. הופעתו מרמזת על כך שאנחנו מחפשים את המקצוע שבאמת ילהיב אותנו, ולכן עלינו להקשיב לעצמנו ובעיקר לילד או לילדה הפנימיים שבנו, ולבדוק איזה מקצוע גורם לאותם ילדים פנימיים לצעוק "יש!" מה גורם לדופק שלנו לפעום מהר יותר. יכול להיות שנרצה בשלב זה ללמוד ריקוד, ארגון מסיבות, ללמוד סקסולוגיה או להתעניין בכל מקצוע כיפי יצירתי וקליל. עלינו להבין מה חוסם אותנו מלקחת צעד קדימה.

כשמדובר בהתפתחות אישית, הקלף מעודד אותנו להבין מה חוסם את האש שבנו, מדוע אנחנו לא משחררים את היצירתיות ואת החופש הטמונים בנו. ההתפתחות שלנו תלויה ביכולת לתת לה ביטוי: לשיר, לרקוד, לדבר על מה שחוסם אותנו עם אנשי מקצוע, להוציא לפועל חלומות ישנים ולנוע.

זוגיות
תומך אנו מלאים בכריזמה, קל להתאהב בנו.
חוסם פוסלים מהר מדי, לא מתמידים, לא מתלהבים.
קריירה
תומך יזמות עסקית מוצלחת, גיוס עובדים מוצלח, התחלות עסקיות חדשות, נכונות לקחת סיכונים מחושבים, השגת יעדים.
חוסם מתרשלים, שטחיים, לא מתמידים, נוטים לקחת סיכונים מיותרים.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

סכנות, אימפולסיביות