ערכה ספר וקורסים בהנחה

קלף אביר המטות

קלף אביר המטות – האדיש (לא מתלהב)

אביר המטות
מסר

אנו מחכים להתרגש ממשהו, להידלק, זקוקים לניצוץ. אך שום דבר לא ידליק אותנו, ההתרגשות לא תבוא.
התיקון: צריך להתבגר ולהבין שהחיים אינם אוסף של ריגושים. הסיפוק שאנו מחפשים יגיע כשנחיה את החיים במלואם ולאורך זמן.

קלף אביר המטות מראה כי אנו כל הזמן מחכים למשהו או מישהו שיבואו וילהיבו אותנו, יציתו את דמיוננו ויסחפו אותנו.

אבל… זה לא יקרה. אנו צריכים להפסיק לחפש את האדם שיפיל אותנו מהכיסא בדייט אליו נצא, או את הרעיון היחיד והמיוחד שיצית בנו אש. בסוף האש תצוץ ואולי אפילו תפרוץ במלואה, אבל זה לא יקרה בפתאומיות ממקום של אימפולסיביות ותשוקה כי אם בהדרגה תוך התקדמות איטית והתמדה. נצליח לבנות צעד צעד משהו שיעורר בנו בסוף התרגשות אמיתית.

לכן תפקידנו ליזום! עלינו להתמיד ולא לפסול דברים מיידית אלא לתת הזדמנות שנייה. כאמור ההתלהבות תבוא בהדרגה, אז נידלק ואביר המטות יהפוך לאס.

לימודים והעצמה אישית
אביר המטות קשור ביישום אלמנט האש, בהמתנה לממשו, ברצון להוציא את האש אל הפועל, ובהתכווננות לכך. הופעתו מרמזת על כך שאנחנו מחפשים את המקצוע שבאמת ילהיב אותנו, ולכן עלינו להקשיב לעצמנו ובעיקר לילד או לילדה הפנימיים שבנו, ולבדוק איזה מקצוע גורם לאותם ילדים פנימיים לצעוק "יש!" מה גורם לדופק שלנו לפעום מהר יותר. יכול להיות שנרצה בשלב זה ללמוד ריקוד, ארגון מסיבות, ללמוד סקסולוגיה או להתעניין בכל מקצוע כיפי יצירתי וקליל. עלינו להבין מה חוסם אותנו מלקחת צעד קדימה.

כשמדובר בהתפתחות אישית, הקלף מעודד אותנו להבין מה חוסם את האש שבנו, מדוע אנחנו לא משחררים את היצירתיות ואת החופש הטמונים בנו. ההתפתחות שלנו תלויה ביכולת לתת לה ביטוי: לשיר, לרקוד, לדבר על מה שחוסם אותנו עם אנשי מקצוע, להוציא לפועל חלומות ישנים ולנוע.

יש שאלה בנושא קלף אביר המטות או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךאנו מלאים בכריזמה, קל להתאהב בנו.
חוסםפוסלים מהר מדי, לא מתמידים, לא מתלהבים.
 קריירה
תומךיזמות עסקית מוצלחת, גיוס עובדים מוצלח, התחלות עסקיות חדשות, נכונות לקחת סיכונים מחושבים, השגת יעדים.
חוסםמתרשלים, שטחיים, לא מתמידים, נוטים לקחת סיכונים מיותרים.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

סכנות, אימפולסיביות

שוקלות להתקשר אליו, ויצא לכם קלף אביר ההמטות? כדאי לכם להקשיב לעצה של הקלף
(מתוך קורס הטארוט של שגיא מנדלבוים)

לקריאה על פירוש קלף אביר המטות בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף אביר המטות. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

2 thoughts on “קלף אביר המטות”

  1. היי
    שאלתי אם האקס ירצה לחזור אליי בחודש הקרוב. זה יצא מדויק מהצד שלו כי הוא נפרד ממני כי הוא הרגיש שהוא לא מרגיש את הניצוץ כמו שהיה בהתחלה, בדיוק התחלנו להיות רציניים. אבל עדיין לא הבנתי אם יפול לו האסימון שעברנו את המדורה מהתאהבות לאהבה ושהוא צריך להתמיד וירצה לחזור, או לא. תודה לעונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *