ערכה ספר וקורסים בהנחה

קלף מלכת המטבעות

קלף מלכת המטבעות – "בעלת המכולת"

מלכת המטבעות
מסר

אנו שואפים לפשטות, ביטחון ויציבות בכל התחומים, במיוחד החומרי. איננו לוקחים סיכונים ולא אוהבים שינויים, לכן אנו נצמדים לקיים.
התיקון: אנו צריכים ללמוד להתנהל יותר כמו בקלף מלכת הגביעים: לזרום, לקבל שינויים ולהקשיב לעצמנו.

קלף מלכת המטבעות מייצגת הלך רוח של יציבות חומרית, הרגלים בריאים ובניית יסודות חזקים בכל תחום. בתקופה שהוגדרה עלינו להיות מעשיים, ליצור אורח חיים בריא ולא לחשוש מעבודה קשה.

יחד עם זאת הקלף עלול להעיד על נטייה להיות חומריים מדי. אולי אנו חוששים לאבד את מה שכבר בידינו ונוטים להתגונן ולהיות קמצנים – גם ברגשות שלנו.

אנו חייבים להקשיב לתחושות הבטן שלנו וללמוד לזרום. עלינו להיות ערים לפחד משינוי או מאובדן ולברך על שינויי הזמן שכן הם חלק בלתי נפרד מהחיים. עלינו ללמוד לקבלם ולנצל אותם להתקדמות.

לימודים והעצמה אישית
המלכה קשורה ליציבות וקרקע, אימהות וטיפוח, מידתיות וחיסכון, אמנות ויופי. ייתכן שבהשראתה נרצה ללמוד מוזיאולוגיה או מוזיקולוגיה, קורסים של עבודה בעץ, בחימר או בכל חומר אחר. גם מקצועות כמו ייעוץ פנסיוני, ייעוץ כלכלי ובנקאות עומדים על הפרק, וכן גינון וגננות, טיפוח הגוף והסביבה.

כשמדובר בהתפתחות אישית המלכה מעודדת אותנו להתחבר אל הקרקע, לגדל עציצים, לטפח חיית מחמד, ליהנות מהטבע ומהפשטות של היום יום, להעריך את הדברים הקטנים, ולהתחבר לשלווה, להזנה ולטיפוח הגוף והנפש. אולי עלינו לעסוק יותר בספורט ולחוות העצמה באמצעות פעילויות כמו גינון, נגרות או בישול. לפעמים תובנות די מדהימות מגיעות תוך כדי עבודה. בכל מקרה כדי למצוא מסלול התפתחות שמעמיק את היכולת שלנו להישאר בכאן ובעכשיו ומספק לנו רגיעה ממושכת.

יש שאלה בנושא קלף מלכת המטבעות או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךמשקיעים בעצמנו, פיזיים ובעלי רצון לקדם זוגיות לשלב הבא, יוצרים אלינו כלפינו משיכה מינית.
חוסםאנו יודעים לעבוד קשה, מעשיים, מונעים על ידי תמריצים חומריים.
 קריירה
תומךאנו יודעים לעבוד קשה, מעשיים, מונעים על ידי תמריצים חומריים.
חוסםנטייה לחסכנות יתר/קמצנות, קושי לקחת סיכונים, הצמדות ופחד משינויים.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

רכוש, ירושה, נהנתנות, אסתטיקה ואמנות

לקריאה על פירוש קלף מלכת המטבעות בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף מלכת המטבעות. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף מלכת המטבעות”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *