קלף מלכת המטבעות

מה חדש באתר


מסר

קלף מלכת המטבעות - "בעלת המכולת"

אנו שואפים לפשטות, ביטחון ויציבות בכל התחומים, במיוחד החומרי. איננו לוקחים סיכונים ולא אוהבים שינויים, לכן אנו נצמדים לקיים.
תיקון: אנו צריכים ללמוד להתנהל יותר כמו בקלף מלכת הגביעים: לזרום, לקבל שינויים ולהקשיב לעצמנו. 

קלף מלכת המטבעות מייצגת הלך רוח של יציבות חומרית, הרגלים בריאים ובניית יסודות חזקים בכל תחום. בתקופה שהוגדרה עלינו להיות מעשיים, ליצור אורח חיים בריא ולא לחשוש מעבודה קשה.

יחד עם זאת הקלף עלול להעיד על נטייה להיות חומריים מדי. אולי אנו חוששים לאבד את מה שכבר בידינו ונוטים להתגונן ולהיות קמצנים – גם ברגשות שלנו.

אנו חייבים להקשיב לתחושות הבטן שלנו וללמוד לזרום. עלינו להיות ערים לפחד משינוי או מאובדן ולברך על שינויי הזמן שכן הם חלק בלתי נפרד מהחיים. עלינו ללמוד לקבלם ולנצל אותם להתקדמות.

לימודים והעצמה אישית

המלכה קשורה ליציבות וקרקע, אימהות וטיפוח, מידתיות וחיסכון, אמנות ויופי. ייתכן שבהשראתה נרצה ללמוד מוזיאולוגיה או מוזיקולוגיה, קורסים של עבודה בעץ, בחימר או בכל חומר אחר. גם מקצועות כמו ייעוץ פנסיוני, ייעוץ כלכלי ובנקאות עומדים על הפרק, וכן גינון וגננות, טיפוח הגוף והסביבה.

כשמדובר בהתפתחות אישית המלכה מעודדת אותנו להתחבר אל הקרקע, לגדל עציצים, לטפח חיית מחמד, ליהנות מהטבע ומהפשטות של היום יום, להעריך את הדברים הקטנים, ולהתחבר לשלווה, להזנה ולטיפוח הגוף והנפש. אולי עלינו לעסוק יותר בספורט ולחוות העצמה באמצעות פעילויות כמו גינון, נגרות או בישול. לפעמים תובנות די מדהימות מגיעות תוך כדי עבודה. בכל מקרה כדי למצוא מסלול התפתחות שמעמיק את היכולת שלנו להישאר בכאן ובעכשיו ומספק לנו רגיעה ממושכת.

זוגיות
תומך משקיעים בעצמנו, פיזיים ובעלי רצון לקדם זוגיות לשלב הבא, יוצרים אלינו כלפינו משיכה מינית.
חוסם אנו יודעים לעבוד קשה, מעשיים, מונעים על ידי תמריצים חומריים.
קריירה
תומך אנו יודעים לעבוד קשה, מעשיים, מונעים על ידי תמריצים חומריים.
חוסם נטייה לחסכנות יתר/קמצנות, קושי לקחת סיכונים, הצמדות ופחד משינויים.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

רכוש, ירושה, נהנתנות, אסתטיקה ואמנות