קלף מלכת החרבות

קלף מלכת החרבות – האידאליסטית

מלכת החרבות
מסר

אנו מונעים על ידי צדק, אידיאלים, חשיבה על העתיד וצורך לשפר את הקיים בחברה.  פעמים רבות אנו מקריבים את הסביבה הקרובה לטובת אידיאלים.
התיקון: אנו צריכים ללמוד להתנהל יותר כמו בקלף מלכת המטות: לחשוב יותר על הסביבה הקרובה אלינו וללמוד ליהנות יותר.

מלכת החרבות מייצגת הלך רוח של מדיטציה, התנתקות מהפרעות ומהסביבה הקרובה, ריכוז ומיקוד מושלם במטרה. כך נוכל למשל לתפקד היטב בעבודה ולהשקיע את כל-כולנו בפרויקט חשוב. הקלף גם מראה כי אנו בעלי אידיאלים נעלים ופועלים כדי לתקן את העולם, עם זאת אסור לנו לשכוח אלמנטים כמו זוגיות ומשפחה, חברים ותחביבים אותם אנו נוטים להקריב למען האידיאלים שלנו.

הקלף מראה שאנו מסוגלים להקדים את זמננו בזכות עין חדה וחזון יוצא דופן, אולם לא תמיד נוערך כראוי. בסופו של דבר אכן נזכה בכבוד והסביבה תראה כי אנו צודקים. אולם אסור לשכוח גם להיות קצת פחות רציניים ומעט פחות שכלתניים, ללמוד איך לחיות את החיים וליהנות מהם בהווה.

לימודים והעצמה אישית
מלכת החרבות מקושרת לנחישות, ריכוז, יכולת ניתוח התמדה ועשייה חברתית. בהשראתה נבחר אולי במקצועות כמו גיוס ופיתוח משאבים, הדרכה וחינוך, ניהול וריכוז צוותים, אינטרנט וטכנולוגיה, פיתוח קהילות, איכות הסביבה וניהול עמותות, עבודה סוציאלית ועוד.

ייתכן גם שזה הזמן לעשות מאמץ ממוקד ולסיים ללא הפרעות את הקורס או המשימה הלימודית שלפנינו כדי להשלים את המחויבויות הלימודיות שלנו ללא הפרעה.

כשמדובר בהתפתחות אישית המלכה מציעה לנו להיכנס למצב מנטלי מדיטטיבי. בהשפעתה אולי נחליט על סופ"ש של ויפאסנה או על כל פעילות שמשקיטה את העולם שסביבנו ומעניקה לנו את היכולת להתמקד במשימה הרוחנית שלנו, בהתקדמות האישית או במצבנו הנפשי. יכול להיות שבתקופה זו עלינו לקבוע גבולות ברורים יותר לסביבה כדי למצוא שקט נפשי ולקדם מטרות רוחניות.

יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומך___
חוסםלא מקדישים זמן לזוגיות ולא שמים לב לדברים החשובים. נטייה להקריב את הבית לטובת הקריירה.
 קריירה
תומךאנו מכווננים ונותנים את כול כולנו לטובת הקריירה, אנו חושבים נכון ובעלי רעיונות טובים.
חוסםאנו בעלי רעיונות טובים אך אחרים לא מכירים בכך ולכן אנו עשויים להיכנס לעימות עם הסביבה.

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף מלכת החרבות. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

אידיאלים, צדק, צדק חברתי, חידושים וטכנולוגיה, רפואה

לקריאה על פירוש קלף מלכת החרבות בהרחבה – לחצו כאן!

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף מלכת החרבות”

  1. הי שגיא
    אני עוקבת אחריך כבר שנים וזקוקה ליעוץ בהחלטה מסויימת אשמח אם תיצור איתי קשר
    תודה אורלי שקד 0536069001

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *