קלף מלכת החרבות

מסר

קלף מלכת החרבות - האידאליסטית

אנו מונעים על ידי צדק, אידיאלים, חשיבה על העתיד וצורך לשפר את הקיים בחברה.  פעמים רבות אנו מקריבים את הסביבה הקרובה לטובת אידיאלים.
תיקון: אנו צריכים ללמוד להתנהל יותר כמו בקלף מלכת המטות: לחשוב יותר על הסביבה הקרובה אלינו וללמוד ליהנות יותר. 

מלכת החרבות מייצגת הלך רוח של מדיטציה, התנתקות מהפרעות ומהסביבה הקרובה, ריכוז ומיקוד מושלם במטרה. כך נוכל למשל לתפקד היטב בעבודה ולהשקיע את כל-כולנו בפרויקט חשוב. הקלף גם מראה כי אנו בעלי אידיאלים נעלים ופועלים כדי לתקן את העולם, עם זאת אסור לנו לשכוח אלמנטים כמו זוגיות ומשפחה, חברים ותחביבים אותם אנו נוטים להקריב למען האידיאלים שלנו.

הקלף מראה שאנו מסוגלים להקדים את זמננו בזכות עין חדה וחזון יוצא דופן, אולם לא תמיד נוערך כראוי. בסופו של דבר אכן נזכה בכבוד והסביבה תראה כי אנו צודקים. אולם אסור לשכוח גם להיות קצת פחות רציניים ומעט פחות שכלתניים, ללמוד איך לחיות את החיים וליהנות מהם בהווה.

לימודים והעצמה אישית

מלכת החרבות מקושרת לנחישות, ריכוז, יכולת ניתוח התמדה ועשייה חברתית. בהשראתה נבחר אולי במקצועות כמו גיוס ופיתוח משאבים, הדרכה וחינוך, ניהול וריכוז צוותים, אינטרנט וטכנולוגיה, פיתוח קהילות, איכות הסביבה וניהול עמותות, עבודה סוציאלית ועוד.

ייתכן גם שזה הזמן לעשות מאמץ ממוקד ולסיים ללא הפרעות את הקורס או המשימה הלימודית שלפנינו כדי להשלים את המחויבויות הלימודיות שלנו ללא הפרעה.

כשמדובר בהתפתחות אישית המלכה מציעה לנו להיכנס למצב מנטלי מדיטטיבי. בהשפעתה אולי נחליט על סופ"ש של ויפאסנה או על כל פעילות שמשקיטה את העולם שסביבנו ומעניקה לנו את היכולת להתמקד במשימה הרוחנית שלנו, בהתקדמות האישית או במצבנו הנפשי. יכול להיות שבתקופה זו עלינו לקבוע גבולות ברורים יותר לסביבה כדי למצוא שקט נפשי ולקדם מטרות רוחניות.

זוגיות
תומך ___
חוסם לא מקדישים זמן לזוגיות ולא שמים לב לדברים החשובים. נטייה להקריב את הבית לטובת הקריירה.
קריירה
תומך אנו מכווננים ונותנים את כול כולנו לטובת הקריירה, אנו חושבים נכון ובעלי רעיונות טובים.
חוסם אנו בעלי רעיונות טובים אך אחרים לא מכירים בכך ולכן אנו עשויים להיכנס לעימות עם הסביבה.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

אידיאלים, צדק, צדק חברתי, חידושים וטכנולוגיה, רפואה

מיני קורס טארוט במתנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *