קלף מלך הגביעים

מה חדש באתר


מסר

קלף מלך הגביעים - המקופח

אנו מונעים על ידי צורך ביציבות רגשית. אנו מצויים בתחושה שלא אוהבים אותנו ולכן עוטפים עצמנו במוכר והבטוח ומתקשים לתפקד בתחומים אחרים.
תיקון: אנו צריכים ללמוד להתנהל יותר כמו הקלף מלך המטבעות: לחשוב יותר על קריירה והגשמה אישית. 

קלף מלך הגביעים מייצג הלך רוח בו של פעולה מתוך צורך ביציבות רגשית. אנו עושים כל שביכולתנו כדי להשיג יציבות בכל הקשור לבית, משפחה וזוגיות.

עם זאת עלינו לקחת בחשבון כי לעיתים הצורך באהבה נובע מחסך רגשי, ומביא איתו לא פעם היצמדות לאנשים מסוימים או להרגלים לא בריאים וקושי לשחרר מטעני ילדות.

עלינו לבדוק היטב את המקום ממנו אנו פועלים ולשאול את עצמנו האם אנו פועלים מתוך פחד לאבד ומתוך מקום הרוצה שיאהבו אותנו? אם כן הגיע הזמן לשחרר ולעבור הלאה לשלב הבא שבו נחשוב יותר על המטרות, על העתיד ועל ההגשמה האישית שלנו.

לימודים והעצמה אישית

למלך אנרגיה של משפחתיות, הוא מתקשר למזון, לבית, לחום ולטיפוח הסביבה הקרובה. עבודה עם בעלי חיים, וטרינריה, קולינריה, מסעדנות, פסיכולוגיה, עיצוב פנים ועיצוב הבית, כל אלו תחומים שמקושרים אליו, ואולי מעוררים כעת את סקרנותנו.

כשמדובר בהתפתחות אישית אנחנו מתבקשים כעת לבצע בדק בית רגשי, להגביר את האינטימיות בחיינו ולהתחבר חזרה אל הבית, המשכן שלנו שזקוק לטיפוח ולאהבה. אולי אנחנו מתבקשים לשפר את היכולת להרגיש בנוח עם עצמנו במרחב האינטימי שלנו. לצד זה אחד האתגרים של המלך הוא הקושי לצאת מאזור הנוחות, ולכן אולי נרצה לוודא שאנחנו מאזנים בין הבית לסביבה, בין היכולת להתכנס ולצאת החוצה.

זוגיות
תומך מתעורר בנו הרצון לקשר, אינטימיות, וקרבה עם הצד השני.
חוסם אנו נעלבים בקלות, מפחדים לאבד את הצד השני, חונקים בקשר.
קריירה
תומך אין
חוסם יש לנו נטייה להיות עצלנים, ללא אמביציה, לא לתכנן, לפעול לאט.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

אימא, משפחה, בית, גבר שקשה לו להתנתק מאימו