ערכה ספר וקורסים בהנחה

קלף מלך הגביעים

קלף מלך הגביעים – המקופח

מלך הגביעים
מסר

אנו מונעים על ידי צורך ביציבות רגשית. אנו מצויים בתחושה שלא אוהבים אותנו ולכן עוטפים עצמנו במוכר והבטוח ומתקשים לתפקד בתחומים אחרים.
התיקון: אנו צריכים ללמוד להתנהל יותר כמו הקלף מלך המטבעות: לחשוב יותר על קריירה והגשמה אישית. 

קלף מלך הגביעים מייצג הלך רוח בו של פעולה מתוך צורך ביציבות רגשית. אנו עושים כל שביכולתנו כדי להשיג יציבות בכל הקשור לבית, משפחה וזוגיות.

עם זאת עלינו לקחת בחשבון כי לעיתים הצורך באהבה נובע מחסך רגשי, ומביא איתו לא פעם היצמדות לאנשים מסוימים או להרגלים לא בריאים וקושי לשחרר מטעני ילדות.

לכן בקריאת טארוט כשעולה קלף זה הוא מזהיר שעלינו לבדוק היטב את המקום ממנו אנו פועלים. לשאול את עצמנו האם אנו פועלים מתוך פחד לאבד או מתוך מקום הרוצה שיאהבו אותנו? אם כן הגיע הזמן לשחרר ולעבור הלאה לשלב הבא שבו נחשוב יותר על המטרות, על העתיד ועל ההגשמה האישית שלנו.

לימודים והעצמה אישית
למלך אנרגיה של משפחתיות, הוא מתקשר למזון, לבית, לחום ולטיפוח הסביבה הקרובה. עבודה עם בעלי חיים, וטרינריה, קולינריה, מסעדנות, פסיכולוגיה, עיצוב פנים ועיצוב הבית, כל אלו תחומים שמקושרים אליו, ואולי מעוררים כעת את סקרנותנו.

כשמדובר בהתפתחות אישית אנחנו מתבקשים כעת לבצע בדק בית רגשי, להגביר את האינטימיות בחיינו ולהתחבר חזרה אל הבית, המשכן שלנו שזקוק לטיפוח ולאהבה. אולי אנחנו מתבקשים לשפר את היכולת להרגיש בנוח עם עצמנו במרחב האינטימי שלנו. לצד זה אחד האתגרים של המלך הוא הקושי לצאת מאזור הנוחות, ולכן אולי נרצה לוודא שאנחנו מאזנים בין הבית לסביבה, בין היכולת להתכנס ולצאת החוצה.

יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךמתעורר בנו הרצון לקשר, אינטימיות, וקרבה עם הצד השני.
חוסםאנו נעלבים בקלות, מפחדים לאבד את הצד השני, חונקים בקשר.
 קריירה
תומךאין
חוסםיש לנו נטייה להיות עצלנים, ללא אמביציה, לא לתכנן, לפעול לאט.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

אימא, משפחה, בית, גבר שקשה לו להתנתק מאימו

לקריאה על פירוש קלף מלך הגביעים בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף מלך הגביעים. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *