מסר שבועי בקבוצת הוואטסאפ

קלף מיזוג – צריך רק להאמין

מסר עם נטייה לכן

חוקי היקום אומרים שאמונה היא מקור השפע. עלינו להתגבר על הספקות, להאמין ביכולותינו ולפעול. רק כך נחולל שינוי, נמזג בין תחומים שונים, נגשר על פערים ונברא משהו חדש ומקורי. 

קלף המיזוג מסמל שפע והצלחה ומראה כי למרות הספקנות הטבעית שלנו, יש לנו כוח לעשות שינוי: למזג בין תחומים שאינם קשורים, לגשר על פערים שנראים בלתי ניתנים לגישור, לחבר ניגודים, לברוא משהו חדש ורענן וליצור הצלחה בכל תחום.

קלף המיזוג הוא קלף של אמונה, ובמקרה זה אמונה אכן יכולה ליצור מציאות. המודעות להזדמנויות חדשות פותחת צוהר לנתיב חדש, ואפשרויות שלא היו זמינות קודם לכן – נגלות בפנינו.

בקריאת טארוט הקלף מזכיר שכדי להצליח, חיוני שנגייס גישה חיובית ונזכור שהכישורים הדרושים כבר בידינו ולכן ההגשמה "אינה בשמיים". ההחלטה לפעול מתוך ביטחון ביעד ובבסיס האיתן שלנו היא המפתח. אמונה היא הרכיב הסודי שהופך את ההצלחה לסוג של נס.

לימודים והעצמה אישית
מתקשר לאיזון, ואינטגרציה ולכן הוא מעודד שילוב בין תחומי דעת שונים, ולעיתים אפילו בלתי צפויים.

מבחינת תחומי לימוד הוא מקושר בהחלט ללימודים בין תחומיים: כל מקצוע אשר משלב שני תחומים גם יחד: ביו-טכנולוגיה, הנדסת תעשייה וניהול, קרימינולוגיה, פסיכולוגיה משפטית או רפואית, לימודי גוף נפש, ועוד. הוא גם מעודד אותנו לרכוש כמה מקצועות: ללמוד משפטים גם אנחנו כבר עוסקים בהוראה, לרכוש כלים מהומאופתיה גם אם אנחנו בתחום הרפואה הקונבנציונאלית, וכן להרחיב את סל הכלים במקצוע קיים: לעבור הכשרה ללמידה טכנולוגית כדי לשכלל את ההוראה (אם אנו מורים), לעבור השתלמויות שונות, להתרחב לתחומים נוספים בתוך המסגרת המקצועית ועוד.

כשמדובר במסגרת של התפתחות אישית, המיזוג מעודד אותנו למצוא באלאנס ושלוות נפש בחיינו, לנהל נכון את רגשותינו, ללמוד תקשורת מקרבת, לפתח מודעות גבוהה יותר ביחסים בין אישיים, לאזן בין הקולות הפנימיים בתוכנו, לנהל כעס או חרדה ועוד.

יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

  זוגיות
תומךהתגברות על מכשולים, אהבה, אמונה בצד השני, קידום של מערכת היחסים לשלב הבא, מיניות טובה.
חוסםחוסר אמונה בפוטנציאל של קשר קיים או עתידי, חשש מפערים לא ניתנים לגישור.
 קריירה
תומךקידום, נכונות לפעול למען המטרה, התגברות על קשיים ומציאת פתרונות לבעיות, השגת מטרות.
חוסםיציאה מאיזון, חוסר ביטחון עצמי, תחושה שהמשימה קשה מדי והמטרה אינה מושגת.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

חתונה, שותפות, בעיות שנפתרות מאליהן

לקריאה על פירוש קלף מיזוג בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף מיזוג. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *