ערכה ספר ושני קורסים דיגיטליים במחיר 129 ש"ח כולל משלוח

קלף מלך המטבעות

קלף מלך המטבעות – המנכ"ל

מלך המטבעות
מסר

אנו שואפים לעצמאות ולהגשמה חומרית. אנו מרוכזים במטרה, בקריירה ובהישגיות אך הדבר עלול לבוא על חשבון הסביבה הקרובה ומערכות יחסים.
התיקון: אנו צריכים ללמוד להתנהל יותר כמו הקלף מלך הגביעים: לחשוב יותר על משפחה וזוגיות. 

קלף מלך המטבעות מייצג הלך רוח של חופש כלכלי ואישי ושאיפה להצלחה. בתקופה שהוגדרה אנו צריכים להיסגר על המטרות שלנו, להשקיע את כל מה שיש לנו בנושא השאלה ולהתחיל לקצור פירות.

אולם המטרה אינה מקדשת את האמצעים  ועלינו להיזהר מהנטייה להקריב תחומים אחרים ובמיוחד את נושא הזוגיות וכן להיזהר מהנטייה להתאים את עצמנו לחברה ולעשות מה שמצפים מאיתנו במקום לפעול מהלב.

עלינו לשאוף לאיזון, להשקיע בביזנס שלנו ולטפח אסרטיביות בריאה וביטחון עצמי לצד שמירה על חיי המשפחה והחברה.

לימודים והעצמה אישית
המלך קשור לשגשוג כלכלי, עסקים רחבי היקף, ניהול וקור רוח. מקצועות שקשורים במנהל עסקים, יזמות, בניין, פרויקטים בין לאומיים, בנקאות ופיתוח מכל סוג מתקשרים לנושא זה, כמו גם תחומים הקשורים בעבודה כפרילאנס או בניהול ארגונים, שכן עצמאות היא אחת התכונות החשובות כשמדובר במלך זה.

באשר להתפתחות אישית, המלך מזכיר לנו שהעצמה כלכלית מביאה לעוצמה אישית, להחלטות חדשות, לשינוי דרכי החשיבה שלנו ולהשתכללות בכל תחום. לפעמים הדרך הפרקטית והכלכלית היא גם הדרך להארה. אנו לומדים המון על טיבו של העולם, ואולי הטיפול, הקורס או המסלול שאנו בוחרים על מנת לשפר את עצמנו גם יביאו עימם לקוחות חדשים או הזדמנות פיננסית.

 זוגיות
תומך___
חוסםאנו מעדיפים לקדם נושאים אחרים כמו קריירה שהיא גם הבריחה שלנו מזוגיות.
 קריירה
תומךיזמות עסקית מוצלחת, גיוס עובדים מוצלח, התחלות עסקיות חדשות, נכונות לקחת סיכונים מחושבים, השגת יעדים.
חוסםמנכל מצויין, מנהל משובח, אנו מאד ממוקדים במטרה ויכולים להשיגה.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

ניהול, קריירה, עסקים, עצמאות, כסף, אבא

לקריאה על פירוש קלף מלך המטבעות בהרחבה – לחצו כאן!

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 26 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *