ערכה ספר וקורסים בהנחה

קלף מלך החרבות

קלף מלך החרבות – הַמְּרַצֶּה (הפייסן, שוחר השלום)

מסר

אנו מונעים על ידי צורך ביצירת הרמוניה ומוכנים לספוג ולהקריב כדי למנוע קונפליקט. איננו מתמודדים עם הבעיה וכשאנו עוברים סף מסוים נחתוך בנוקשות את המפריע לנו מחיינו.
תיקון: אנו צריכים ללמוד להתנהל יותר כמו הקלף מלך המטות: לחשוב יותר על עצמנו, להיות אנו עצמנו ולבטא את עצמנו נכון. 

קלף מלך החרבות מייצג הלך רוח בו אנו  מונעים על ידי הצורך ליצור אווירה הרמונית סביבנו. אנו כל כך רוצים שלא תהיינה מריבות ושאף אחד לא יכעס שאנו מוכנים להקריב את הדבר היקר לנו מכל – את עצמנו: את הדעות שלנו, את האמונות שלנו ואת מי שאנחנו.

אנו שותפים אידאליים, במיוחד במערכות יחסים. אנו חברותיים, מרגישים נוח בסביבת אנשים אחרים, אשר מרגישים נוח במחיצתנו בדומה, ומתחברים אלינו בקלות.

מצד שני כל כך חשובה לנו ההרמוניה, עד שאנו לא אומרים מה מפריע לנו. ואז, יום אחד אנו עלולים להתפרץ בקיצוניות ולהרוס את כל מה שבנינו.

קלף טארוט זה מעודד אותנו ללמוד להיות אנו עצמנו ולבטא את עצמנו נכון.

לימודים והעצמה אישית
המלך עוסק בזוגיות, השכנת שלום, מציאת שלווה ופתרונות הוגנים. בהשראתו אולי נתעניין בגישור, משא ומתן, תקשורת מקרבת, ניהול בגישה הומאנית או טיפול זוגי.

כשמדובר בהתפתחות אישית עלינו לאזן בתקופה זו בין הצורך לרצות את בן הזוג או המשפחה לבין היכולת להשמיע את קולנו. מכיוון שמלך החרבות הוא השיעור שלנו, כנראה נרצה להתמקד בשיפור היכולת שלנו להיות אסרטיביים ולהציב גבולות. אולי אנו חוששים לאבד את היקרים לנו אם נציב גבול אבל למעשה מוטב שנלמד לעשות זאת כדי לייצר יחסים בריאים שניתן לשמר לאורך זמן. אם חשבנו ללכת לטיפול זוגי או לטפח מסלול של העצמה אישית – זה כנראה הזמן הנכון.

יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךמתעורר בנו הרצון לזוגיות יציבה, חתונה וילדים.
חוסםאנו נוטים לא לדבר על הקשיים שלנו ולחתוך מהר מדי בלי לתת הזדמנות
 קריירה
תומךבמקום עבודה יש נטייה לחבב אותנו ולפרגן לנו.
חוסםיש לנו נטייה להיות נחמד מדי ולא להגשים עצמנו.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

זוגיות, חתונה, עיצוב, אמנות ויופי

לקריאה על פירוש קלף מלך החרבות בהרחבה, לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף מלך החרבות. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

5 thoughts on “קלף מלך החרבות”

 1. שאלתי האם לשכב עם מישהו מסויים, וזה הקלף שיצא לי, מחשבות?

 2. על מה היא תענה אם לא שאלת כלום?
  את צריכה לשאול שאלה של כן או לא, ולבקש תשובה.

 3. יפעת ריוב

  כנראה לא הבנת איך הקלפים עובדים
  ממליצה לך לעשות קורס
  אצל שגיא.

 4. כל התוכנה הזו שווה כלום עם שום דבר. רציתי לנסות בלי לשאול כלום, היא לא עונה בכלל. אז כתבתי רק מילה אחת כדי לראות איך היא תגיב אז על המילה "שאלה" היא שלחה 3 קלפים. זה רק מראה שהתוכנה הזו היא עבודה בעיניים ובין מה שרוצים באמת לדעת ומה שהתוכנה מספרת הקשר מיקרי בהחלט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *