קלף מלך החרבות

מה חדש באתר


מסר

קלף מלך החרבות - הַמְּרַצֶּה (הפייסן, שוחר השלום)

אנו מונעים על ידי צורך ביצירת הרמוניה ומוכנים לספוג ולהקריב כדי למנוע קונפליקט. איננו מתמודדים עם הבעיה וכשאנו עוברים סף מסוים נחתוך בנוקשות את המפריע לנו מחיינו.
תיקון: אנו צריכים ללמוד להתנהל יותר כמו הקלף מלך המטות: לחשוב יותר על עצמנו, להיות אנו עצמנו ולבטא את עצמנו נכון. 

קלף מלך החרבות מייצג הלך רוח בו אנו  מונעים על ידי הצורך ליצור אווירה הרמונית סביבנו. אנו כל-כך רוצים שלא תהיינה מריבות ושאף אחד לא יכעס שאנו מוכנים להקריב את הדבר היקר לנו מכל – את עצמנו: את הדעות שלנו, את האמונות שלנו ואת מי שאנחנו.

אנו שותפים אידיאליים, במיוחד במערכות יחסים. אנו חברותיים, מרגישים נוח בסביבת אנשים אחרים, אשר מרגישים נוח במחיצתנו בדומה, ומתחברים אלינו בקלות. מצד שני כל כך חשובה לנו ההרמוניה, עד שאנו לא אומרים מה מפריע לנו. ואז, יום אחד אנו עלולים להתפרץ בקיצוניות ולהרוס את כל מה שבנינו.

עלינו ללמוד להיות אנו עצמנו ולבטא את עצמנו נכון.

לימודים והעצמה אישית

המלך עוסק בזוגיות, השכנת שלום, מציאת שלווה ופתרונות הוגנים. בהשראתו אולי נתעניין בגישור, משא ומתן, תקשורת מקרבת, ניהול בגישה הומאנית או טיפול זוגי.

כשמדובר בהתפתחות אישית עלינו לאזן בתקופה זו בין הצורך לרצות את בן הזוג או המשפחה לבין היכולת להשמיע את קולנו. מכיוון שמלך החרבות הוא השיעור שלנו, כנראה נרצה להתמקד בשיפור היכולת שלנו להיות אסרטיביים ולהציב גבולות. אולי אנו חוששים לאבד את היקרים לנו אם נציב גבול אבל למעשה מוטב שנלמד לעשות זאת כדי לייצר יחסים בריאים שניתן לשמר לאורך זמן. אם חשבנו ללכת לטיפול זוגי או לטפח מסלול של העצמה אישית – זה כנראה הזמן הנכון.

זוגיות
תומך מתעורר בנו הרצון לזוגיות יציבה, חתונה וילדים.
חוסם אנו נוטים לא לדבר על הקשיים שלנו ולחתוך מהר מדי בלי לתת הזדמנות
קריירה
תומך במקום עבודה יש נטייה לחבב אותנו ולפרגן לנו.
חוסם יש לנו נטייה להיות נחמד מדי ולא להגשים עצמנו.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

זוגיות, חתונה, עיצוב, אמנות ויופי