קלף מלך המטות

מה חדש באתר


מסר

קלף מלך המטות - היזם

אנו נלהבים לבטא את עצמנו, אימפולסיביים ועושים כרצוננו ללא התחשבות בסביבה. נרגשים מהתחלות חדשות אך הופכים פאסיביים בתהליך קיים ומתמשך.
תיקון: אנו צריכים ללמוד להתנהל יותר כמו בקלף מלך החרבות: לחשוב יותר על אחרים ופחות על עצמנו.

קלף מלך המטות מייצג הלך רוח של התחלות חדשות, יוזמה, יצירת יש מאין ופעולה למען קידום מטרה. בתקופה שהוגדרה אנו אמורים לחוות פרץ אנרגיה, מרץ ורצון לכבוש ולהצליח תוך שאנו סוחפים אחרים ברעיונות ובמטרות שלנו.

יחד עם זאת עלינו לקחת בחשבון כי פרץ האנרגיה הפתאומי עלול לסנוור אותנו והשעטה קדימה עלולה להפוך אותנו לאגוצנטריים כך שלא נוכל לראות דבר פרט למטרה. לכן עלינו לחשוב קצת יותר קדימה, להיות פחות אימפולסיביים ולחשוב גם על אחרים. אם נתעלה מעל תכונות אלו, נוכל להשיג את מה שאנו רוצים ומבלי לאבד את החברים בדרך.

כמו כן עלינו להיזהר מהתקופה שאחרי פרץ ההתלהבות הראשוני בה אנו נוטים להתעייף ולאבד עניין בקלות.

לימודים והעצמה אישית

המלך מתקשר למהירות, התחלות חדשות, פרצי התלהבות ויכולת הנהגה. ייתכן שאנחנו צריכים ללמוד כיצד לנהל את האנרגיה שלנו כשמדובר בלימודים. עלינו להבין איך לשמור על אנרגיה עקבית ולא לבזבז כוח רב מדי. ניהול עצמי אקדמי או לימודי הוא חשוב. המלך מתקשר לכל התחומים הקשורים בהובלה, ניהול, הקמת סטארטאפים ורעיונות עסקיים. והוא מבקש מאיתנו לבחון מהם התחומים שיניבו תוצרת לאורך זמן.

כשמדובר בהתפתחות אישית, המלך מבקש מאיתנו מחד למתן את חוסר האיזון בחיינו, ולמצוא את דרך האמצע בין דיכאון לחגיגה, בין קריסה לשעטה קדימה, בין התנפלות לוויתור. אולי אנחנו זקוקים להרגלי חיים מאוזנים יותר, רגועים. מאידך, המלך תמיד יבקש מאיתנו להתחבר לכוח, למנהיגות וליכולת שליטה. הדברים בידינו, יש לנו היכולת להניע את החיים, ועלינו לבחור הרגלי מחשבה והתנהלות שמשקפים זאת.

זוגיות
תומך כאריזמטי וסוחף.
חוסם אימפולסיבי, לא קשוב לצד השני, מתקרר במהירות.
קריירה
תומך מעורר שאיפות ורצון ליזום ולעשות.
חוסם אימפולסיבי, לוקח סיכונים מיותרים.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

יזמות, התחלות חדשות, מיניות