קלף מלך המטות

קלף מלך המטות – היזם

מסר

אנו נלהבים לבטא את עצמנו, אימפולסיביים ועושים כרצוננו ללא התחשבות בסביבה. נרגשים מהתחלות חדשות אך הופכים פאסיביים בתהליך קיים ומתמשך.
התיקון: אנו צריכים ללמוד להתנהל יותר כמו בקלף מלך החרבות: לחשוב יותר על אחרים ופחות על עצמנו.

קלף מלך המטות מייצג הלך רוח של התחלות חדשות, יוזמה, יצירת יש מאין ופעולה למען קידום מטרה. בתקופה שהוגדרה אנו אמורים לחוות פרץ אנרגיה, מרץ ורצון לכבוש ולהצליח תוך שאנו סוחפים אחרים ברעיונות ובמטרות שלנו.

יחד עם זאת, קלף טארוט מלך המטות מזהיר שעלינו לקחת בחשבון כי פרץ האנרגיה הפתאומי עלול לסנוור אותנו, והשעטה קדימה עלולה להפוך אותנו לאגוצנטריים כך שלא נוכל לראות דבר פרט למטרה. לכן עלינו לחשוב קצת יותר קדימה, להיות פחות אימפולסיביים ולחשוב גם על אחרים. אם נתעלה מעל תכונות אלו, נוכל להשיג את מה שאנו רוצים ומבלי לאבד את החברים בדרך.

כמו כן עלינו להיזהר מהתקופה שאחרי פרץ ההתלהבות הראשוני בה אנו נוטים להתעייף ולאבד עניין בקלות.

לימודים והעצמה אישית
המלך מתקשר למהירות, התחלות חדשות, פרצי התלהבות ויכולת הנהגה. ייתכן שאנחנו צריכים ללמוד כיצד לנהל את האנרגיה שלנו כשמדובר בלימודים. עלינו להבין איך לשמור על אנרגיה עקבית ולא לבזבז כוח רב מדי. ניהול עצמי אקדמי או לימודי הוא חשוב. המלך מתקשר לכל התחומים הקשורים בהובלה, ניהול, הקמת סטארטאפים ורעיונות עסקיים. והוא מבקש מאיתנו לבחון מהם התחומים שיניבו תוצרת לאורך זמן.

כשמדובר בהתפתחות אישית, המלך מבקש מאיתנו מחד למתן את חוסר האיזון בחיינו, ולמצוא את דרך האמצע בין דיכאון לחגיגה, בין קריסה לשעטה קדימה, בין התנפלות לוויתור. אולי אנחנו זקוקים להרגלי חיים מאוזנים יותר, רגועים. מאידך, המלך תמיד יבקש מאיתנו להתחבר לכוח, למנהיגות וליכולת שליטה. הדברים בידינו, יש לנו היכולת להניע את החיים, ועלינו לבחור הרגלי מחשבה והתנהלות שמשקפים זאת.

יש שאלה בנושא קלף מלך המטות או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךכריזמטי וסוחף.
חוסםאימפולסיבי, לא קשוב לצד השני, מתקרר במהירות.
 קריירה
תומךמעורר שאיפות ורצון ליזום ולעשות.
חוסםאימפולסיבי, לוקח סיכונים מיותרים.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

יזמות, התחלות חדשות, מיניות

לקריאה על פירוש קלף מלך המטות בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף מלך המטות. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף מלך המטות”

  1. אני בצומת בקריירה מתלבטת וגם מאוד לא ממוקדת בעבודה הנוכחית
    יש בי רצון לשבור ברגע אחד את הכלים מיד לעזוב ומאידך אין לי עדיין תוכנית מגובשת יציבה זה כולל גם התלבטות לגבי הכשרה מקצועית שתוביל לתחום שאני כל כך שואפת אליו ובעצם אולי זו טעות גדולה הכול מה דעתך?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *