ערכה ספר וקורסים בהנחה

קלף השטן – במקום בו אין אור יש חושך

חוקי היקום קובעים שבמקום בו אין אור יהיה חושך, ללא אמת יחלחלו השקר, היצרים, ההזנחה, ההיסחפות ואיבוד השליטה. זהו אות אזהרה: כדי להצליח עלינו לציית לאמת הפנימית שלנו.

הופעת קלף השטן מהווה אות אזהרה. אנו מצויים בסכנת כניעה ליצרים, להתמכרות ולאינסטינקטים שחוטאים לאמת הפנימית שלנו. ומאפשרים לתשוקות או למניעים חיצוניים לשלוט בנושא השאלה. כתוצאה מכך אנו עלולים לאבד את השליטה על מעשינו ועל מהלך העניינים. לא רק שהסביבה שלנו אינה תומכת אלא שהיא אף עשויה לגרום להידרדרות ועלינו לשים לב ולהציב גבול.

קלף השטן עוסק בהזנחה ומראה כי אנו מזניחים את נושא הקריאה ואת הדברים החשובים לנו. הוא מהווה עדות לכך שיש משהו חשוב לנו שלא בא לידי ביטוי, אמת מסוימת שלא הוצאנו לאור. ככל  שנזניח ונזנח את הדברים החשובים לנו כך יופיעו פיתויים ושיעורים קשים יותר שיגבירו את נוכחות כוחות הכשל בסיטואציה.

עלינו לעצור את ההידרדרות, להקשיב לליבנו ולהוציא לפועל את המשימות והרעיונות שבהם אנו מאמינים כפי שמוסבר בקלף טארוט הכוהן הגדול.

לימודים והעצמה אישית
קלף השטן מחבר אותנו אל הקרקע וכן אל מיניות. אולי בהשראתו נשאף ללמוד עוד על מיניות האדם, סקסולוגיה, מגע מקרב, עיסוי לסוגיו, וגם קוסמטיקה, ספרות וכל תחום הנוגע לטיפוח הגוף. הקלף גם מקושר אל הטבע ולכן אולי נרצה ללמוד על מזון, קולינריה, בישול, חקלאות, מדעי הצמח, וטרינריה או ביולוגיה.

כשמדובר בהעצמה אישית, הקלף מדגיש את הצורך להתקרקע, להתחבר לגוף שלנו, לרקוד, לעשות ספורט ולנוע, אך מכיוון שיש לו זיקה להזנחה, הקלף דוחק בנו לטפח את ערוגות חיינו כדי להתחיל לפרוח באמת. אם הזנחנו את עצמנו רגשית, כלכלית או פיזית, עלינו למצוא מסגרת מתאימה שתחזיר אותנו "לכושר" בכל תחום.

 זוגיות
תומךמשיכה מינית.
חוסםשטחיות, פעולה ממקום יצרי, מערכת יחסית מבוססת מיניות, התמכרויות, שקרים, חוסר אמינות, פיתויים ובגידות.
 קריירה
תומךאין.
חוסםניצול, כניעה לפיתויים חומריים, קבלת עצות רעות, השפעות מגורמים מזיקים, התמכרות לעבודה, רומאן מזיג במקום העבודה.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

מיניות, יצרים, שקרים, בגידות ופיתויים, יועצים לא נכונים

לקריאה על פירוש קלף השטן בהרחבה – לחצו כאן!

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *