ערכה ספר וקורסים בהנחה

קלף הכוכב – לפתוח את תיבת פנדורה

מסר עם נטייה לכן

חוקי היקום קובעים כי יש מקום בחיינו לכנות, תמימות ואהבה, המצב הראשוני שבו התחלנו את חיינו, אך הדרך חזרה לשם אינה קלה ועלינו לחשוף כאבים ישנים על מנת לשוב לאותו מצב בראשיתי מופלא ונכסף.

קלף הכוכב מרמז שנושא השאלה אמור להיות מקור לאושר ולשלווה, מושא תקוותנו. בתור ילדים התחלנו את חיינו במצב מושלם, אבל אט-אט "התקלקלנו" וחדרו אל חיינו פחדים, דאגות וקושי. ייתכן שנושא השאלה קשור לתהליך השיבה אל "הבית", אל המנוחה והנחלה.

הדרך למקום האידיאלי בחיינו אינה קלה ובכדי להגיע אליו אנו קודם צריכים לטפל בכל מה שמפריע וחוסם אותנו. עלינו לפתוח את תיבת פנדורה האישית שלנו, להוציא את הלכלוך, להתעמת ללא חשש עם פחדים, בעיות, זיכרונות כואבים ולדבר על מה שמפריע לנו. כדי לפתור את הבעיה אנו צריכים לפעול מנקודה של כנות ושל שקיפות, של חשיפה ושל תום.

הכוכב הוא קלף של תקווה, אופטימיות, אהבה, אושר והצלחה, אך בעיקר זהו קלף של תמימות, כנות וטוהר. הקלף מראה כי אסור לנו להסתיר דברים מעצמנו ומאחרים – הכול צריך להיות פשוט ונקי בחיינו.

לימודים והעצמה אישית
הוא הקלף האופטימלי בכל הקשור לפסיכואנליזה, מודעות עצמית, התפתחות רגשית וגילוי התת מודע במגוון דרכים. הוא גם מתקשר לילדים, לילדות ולעבר.

אולי נרצה ללמוד תחומים נוסטלגיים, כאלה שיש בה נופך "של פעם": ניקוד, הערכת שווי, מוזיאולוגיה, נפחות, בישול מאכלים מבית סבתא, ועוד ועוד.

ייתכן שנימשך לעבודה עם ילדים: חינוך, הדרכה, יצירה, הוראה וגננות.

כשמדובר בהעצמה אישית, נימשך אולי לשיטות ישנות של קריאה בקפה, טארוט, רפואה אינדיאנית, הילינג קבלי (או מכל סוג שהוא) ושיטות קדומות נוספות. הדבר הוודאי הוא שאנו נחפש שיטה שנוגעת במרכז הרגש, מציפה ומשחררת מטענים קדומים שקיימים בנו. לכן לא פעם נבקש לעצמנו מסגרת תומכת יציבה כדי לעבד את כל המידע שצף ועולה בנו.

יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךכנות, פתיחות, אהבה אמיתית, אמון, נכונות לפתח מערכת יחסים עמוקה וכנה.
חוסםנאיביות, קושי להתנהג בהתאם לחוקי החיזור.
 קריירה
תומךנכונות לתת ולעזור, חשיבה קדימה, כנות, עובד/מעסיק הראוי לאמון.
חוסםנטייה לאופטימיות מוגזמת, נטייה לתת אמון בקלות ולהתאכזב.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

התאהבות וחיזור, תמימות, כנות, סוד שמסתירים

לקריאה על פירוש קלף הכוכב בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף הכוכב. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *