ערכה ספר ושני קורסים דיגיטליים במחיר 129 ש"ח כולל משלוח

קלף הירח

קלף הירח – צריך לדבר על זה

הקלף רומז שאנו נושאים מטען רגשי שמנהל את חיינו בלי ידיעתנו. כדי לחזור לשליטה עלינו לערוך מסע אל תוך התת-מודע, לגעת בזיכרונות ולפתור את הקושי, אולי עם עזרה מקצועית.

קלף הירח מראה כי אנו חווים תקופה לא קלה של אי בהירות וחוסר יציבות בחיינו. אנו מבולבלים, מרגישים מצוקה וחוסר אונים ומחפשים פתרון. חשוב להבין כי המפתח לבעיה שלנו טמון בחשיפה של מטען רגשי מן העבר אשר מנהל את חיינו בצורה אוטומטית – ללא המודעות או הבחירה שלנו.

בקריאת טארוט  קלף הירח מייעץ שתקופה זו לא תעבור מאליה ואנו חייבים לטפל בקושי בצורה אקטיבית וגם אם המצב נראה קשה מנשוא הוא פתיר. אנו צריכים לפזר את הערפל האופף את הסוגיה ולזכור כי בדרך כלל מקור הבעיה הוא רגשי ואנו נוטים להוציא דברים מפרופורציה.

עלינו להבין כי אנו זקוקים לעזרה ולמצוא מסגרת בה נוכל לדבר, לפרוק את הרגשות שלנו ולעשות סדר פנימי. עבודה זו תוביל אותנו לכיוון הנכון ובסופו של דבר לפתרון הבעיה.

לימודים והעצמה אישית
הירח מתקשר לכל אשר נמצא מתחת לפני השטח, ברובד הסמוי, בתת המודע.

כשניגש לבחור מסלול לימודים נישען כנראה על האינטואיציה שלנו ואולי המידע אפילו ייחשף בפנינו בחלום הלילה. אנו נימשך מאוד למחקר אקדמי, רוחני או פסיכואנליטי ותמיד נשאף לחשוף את מה שעומד בבסיס הדברים, רחוק מן העין. תחומים כמו בילוש, מחקר ואף הנסתר יקסימו אותנו, וככל שהתחום מרובד ומורכב יותר, כך נתמסר למסתורין.

כשמדובר במסגרת של התפתחות והעצמה נרצה לחקור את היסודות המשפחתיים, את ההשפעות של הדורות הקודמים, את הסודות הטמונים אי שם בעברנו ובעברם של קרובינו. נתמקד גם בפיצוח הקשר עם דמות האם בחיינו. מיסטיקה, סימבוליזם, חלימה וצפנים יסקרנו אותנו יותר מכול.

 זוגיות
תומךמוכנות לקשר זוגי יציב, זמן טוב לאהבה.
חוסםנטייה לרגשנות, חששות ופחדים, חוסר וודאות, קשיים ודיכאון, פחד לאבד, קשר לא בריא עם האם.
 קריירה
תומךאינטואיציה טובה.
חוסםפחד וחוסר וודאות, פחד מכישלון, פעולה ממקום לא מאוזן, חשש מפיטורין.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

אימא, השפעות שליליות של האם, פסיכולוגיה, דיכאון, מצוקה רגשית

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 26 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף הירח”

  1. בוקר טוב
    אשמח איך לדעת להבין את הקריאה של תומך וחוסם …
    תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *