ערכה ספר וקורסים בהנחה

קלף הירח – צריך לדבר על זה

הקלף רומז שאנו נושאים מטען רגשי שמנהל את חיינו בלי ידיעתנו. כדי לחזור לשליטה עלינו לערוך מסע אל תוך התת-מודע, לגעת בזיכרונות ולפתור את הקושי, אולי עם עזרה מקצועית.

קלף הירח מראה כי אנו חווים תקופה לא קלה של אי בהירות וחוסר יציבות בחיינו. אנו מבולבלים, מרגישים מצוקה וחוסר אונים ומחפשים פתרון. חשוב להבין כי המפתח לבעיה שלנו טמון בחשיפה של מטען רגשי מן העבר אשר מנהל את חיינו בצורה אוטומטית – ללא המודעות או הבחירה שלנו.

בקריאת טארוט  קלף הירח מייעץ שתקופה זו לא תעבור מאליה ואנו חייבים לטפל בקושי בצורה אקטיבית וגם אם המצב נראה קשה מנשוא הוא פתיר. אנו צריכים לפזר את הערפל האופף את הסוגיה ולזכור כי בדרך כלל מקור הבעיה הוא רגשי ואנו נוטים להוציא דברים מפרופורציה.

עלינו להבין כי אנו זקוקים לעזרה ולמצוא מסגרת בה נוכל לדבר, לפרוק את הרגשות שלנו ולעשות סדר פנימי. עבודה זו תוביל אותנו לכיוון הנכון ובסופו של דבר לפתרון הבעיה.

לימודים והעצמה אישית
הירח מתקשר לכל אשר נמצא מתחת לפני השטח, ברובד הסמוי, בתת המודע.

כשניגש לבחור מסלול לימודים נישען כנראה על האינטואיציה שלנו ואולי המידע אפילו ייחשף בפנינו בחלום הלילה. אנו נימשך מאוד למחקר אקדמי, רוחני או פסיכואנליטי ותמיד נשאף לחשוף את מה שעומד בבסיס הדברים, רחוק מן העין. תחומים כמו בילוש, מחקר ואף הנסתר יקסימו אותנו, וככל שהתחום מרובד ומורכב יותר, כך נתמסר למסתורין.

כשמדובר במסגרת של התפתחות והעצמה נרצה לחקור את היסודות המשפחתיים, את ההשפעות של הדורות הקודמים, את הסודות הטמונים אי שם בעברנו ובעברם של קרובינו. נתמקד גם בפיצוח הקשר עם דמות האם בחיינו. מיסטיקה, סימבוליזם, חלימה וצפנים יסקרנו אותנו יותר מכול.

יש שאלה בנושא קלף הירח או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךמוכנות לקשר זוגי יציב, זמן טוב לאהבה.
חוסםנטייה לרגשנות, חששות ופחדים, חוסר וודאות, קשיים ודיכאון, פחד לאבד, קשר לא בריא עם האם.
 קריירה
תומךאינטואיציה טובה.
חוסםפחד וחוסר וודאות, פחד מכישלון, פעולה ממקום לא מאוזן, חשש מפיטורין.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

אימא, השפעות שליליות של האם, פסיכולוגיה, דיכאון, מצוקה רגשית

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף הירח. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

4 thoughts on “קלף הירח”

 1. אני בדילמה נוראית בעיניין מקום עבודה שאני בו מס' חודשים לא אידאלי אבל משהי עזבה היות שקיבלתי שעות שלה הציעו לה משרה גמישה ולא רצתה יצא שעזבה מרצונה
  אבל חושבים שבגללי אבל פתאום יש הצעת עבודה חלומית שיתכן שאוכל לקבלהבמקום אידאלי שרציתי ולא מתפנה מקום כזה בקלות אני לא פונה כי אני במערבולת מצפונית.הקלף לא נתן לי תשובה ברורה ומתייחסת לנושא הבעייה הזו

 2. רונית צלאל

  שאלתי את הקלפים אם אדם מסוים דובר אמת , לא הצלחתי להבין מהקלף את התשובה.

 3. רונית בן רובי

  זה נראה כאילו הקריאה מתייחסת לאופן המקצועי שהעו"ד שלי מתנהל . אני תובעת את שכן שלי על חומה שבניתי לפני שבנה את ביתו. הוא משתמש בה ולא מוכן להשתתף בחצי מהעלות. לא כל כך ברורה לי הקריאה. זה נראה כאילו האחריות היא על מידת הכישורים של העו"ד שמייצג אותי.

 4. בוקר טוב
  אשמח איך לדעת להבין את הקריאה של תומך וחוסם …
  תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *