קלפים - הירח

מה חדש באתר


קלף הירח - צריך לדבר על זה

חוקי היקום אומרים שאנו נושאים מטען רגשי מהעבר שלעיתים מנהל את חיינו בלי ידיעתנו. כדי לחזור לשליטה עלינו לערוך מסע אל התת-מודע, אולי עם עזרה מקצועית, ולפתור את הבעיות.

קלף הירח מראה כי אנו חווים תקופה לא קלה של חוסר בהירות וחוסר יציבות בחיינו. אנו מבולבלים, מרגישים מצוקה וחוסר אונים ומחפשים פתרון. חשוב להבין כי המפתח לבעיה שלנו טמון בעובדה שאנו נושאים מטען רגשי מן העבר אשר מנהל את חיינו בצורה אוטומטית -ללא המודעות או הבחירה שלנו.

הקלף קורא לנו להבין כי התקופה הזו לא תעבור מאליה ואנו חייבים לטפל בבעיה שלנו בצורה אקטיבית מכיוון שהמצב הינו בלתי נסבל. אנו צריכים לפזר את הערפל האופף את העניין ולזכור כי בדרך כלל מקור הבעיה הוא רגשי ואנו נוטים להוציא דברים מפרופורציה. עלינו להבין כי אנו זקוקים לעזרה ולמצוא מסגרת בה נוכל לדבר, לפרוק את הרגשות שלנו ולעשות סדר פנימי. עבודה זו תוביל אותנו לכיוון הנכון ובסופו של דבר לפיתרון הבעיה.

לימודים והעצמה אישית

הירח מתקשר לכל אשר נמצא מתחת לפני השטח, ברובד הסמוי, בתת המודע.

כשניגש לבחור מסלול לימודים נישען כנראה על האינטואיציה שלנו ואולי המידע אפילו ייחשף בפנינו בחלום הלילה. אנו נימשך מאוד למחקר אקדמי, רוחני או פסיכואנליטי ותמיד נשאף לחשוף את מה שעומד בבסיס הדברים, רחוק מן העין. תחומים כמו בילוש, מחקר ואף הנסתר יקסימו אותנו, וככל שהתחום מרובד ומורכב יותר, כך נתמסר למסתורין.

כשמדובר במסגרת של התפתחות והעצמה נרצה לחקור את היסודות המשפחתיים, את ההשפעות של הדורות הקודמים, את הסודות הטמונים אי שם בעברנו ובעברם של קרובינו. נתמקד גם בפיצוח הקשר עם דמות האם בחיינו. מיסטיקה, סימבוליזם, חלימה וצפנים יסקרנו אותנו יותר מכול.

זוגיות
תומךמוכנות לקשר זוגי יציב, זמן טוב לאהבה.
חוסםנטייה לרגשנות, חששות ופחדים, חוסר וודאות, קשיים ודיכאון, פחד לאבד, קשר לא בריא עם האם.
קריירה
תומךאינטואיציה טובה.
חוסםפחד וחוסר וודאות, פחד מכישלון, פעולה ממקום לא מאוזן, חשש מפיטורין.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

אימא, השפעות שליליות של האם, פסיכולוגיה, דיכאון, מצוקה רגשית