קלף יום הדין

מה חדש באתר


מסר

קלף יום הדין - הגולם הופך לפרפר

חוקי היקום קובעים כי תהליכים צריכים זמן להבשיל ואי אפשר לזרזם. בהנחה שאנו פעילים בנושא השאלה, עלינו להיות סבלניים ולחכות לשינוי ועליית מדרגה בתחום המדובר מתוך מודעות לתהליך.

קלף יום הדין מראה כי אמנם עד כה היינו רדומים אבל כעת אנו עומדים בפני התעוררות, שינוי, עליית מדרגה, ואפילו לידה מחדש בתחום המדובר.

בהנחה שהיינו אקטיביים והמשכנו לקדם את המטרה, הקלף מבהיר כי אין אפשרות לקצר תהליכים. עלינו לתת לזמן לעשות את שלו. שינויים מתהווים מתוך בשלות פנימית ותובנות לגבי החיים. השינוי לו אנו מייחלים יתרחש מעצמו ואין דרך לזרז את התהליך. כשיגיע הזמן הנכון נוכל להשלים את התהליך ואחרי ההתעוררות נגיע למקום אותנטי ובריא, נבין מה נכון לנו ונגלה את עצמנו מחדש.

לימודים והעצמה אישית

בהשראתו נתעניין בנושאים הקשורים למשפט, צדק, מוסר והתמודדות עם שינוי מכל זוג. יום הדין קשור בליווי תהליכים וצמתי חיים – לידה, מוות, שינוי מקצועי, פרידה, שיקום אסירים, התגברות על מחלה, אימון פיזי או רגשי ועוד. יום הדין יגרום לנו לעסוק בעניינים שברומו של עולם, מתוך הבנה שכל תהליך הינו שורה של צעדים, וגם צעד אחד יכול להיות בעל משמעות יוצאת דופן, או לחילופין הוא יגרום לנו לראות את האור ולמצוא רוחניות גדולה גם בתחומים יומיומיים וברורים מאליהם.

כשמדובר בהתפתחות אישית נחפש מסגרות שיעזרו לנו להגיע לתובנות רוחניות עמוקות, כאלו שילוו אותנו בתהליכים של לידה מחדש, או פשוט מסגרות שיתמכו בצעדים הקטנים שאנחנו נוקטים. נחפש קבוצת תמיכה, או מדריך רוחני שינחה אותנו, נבקש להתמסר לכוח גדול מאיתנו שיעניק לנו את העוצמה לשנות.

זוגיות
תומך התאהבות, התחלות חדשות, הבנה שאנו בכיוון הנכון והמתנה סבלנית לשלב הבא.
חוסם חוסר בשלות, חוסר סבלנות, קושי להתפכח ולראות את המצב כמו שהוא.
קריירה
תומך שינוי גישה, התחדשות, הבנה שאנו בכיוון הנכון והמתנה סבלנית לשלב הבא.
חוסם נטייה לחכות למה שלא יגיע, פחד משינויים, חוסר רצון לראות את האמת.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

הארה, התעוררות, אמת שמתגלה, שינוי, שינוי תפיסה, לידה מחדש, הפתעות