ערכה ספר וקורסים בהנחה

קלף העולם – סיום ושלמות

מסר עם נטייה לכן

חוקי היקום קובעים שכל סוף הוא התחלה של פרק חדש. אמנם השגנו מבוקשנו בתחום השאלה אך עלינו להמשיך קדימה לשלב הבא, ולא לקפוא במקום גם אם אנו חוששים. כשנצא אל מעבר למוכר נגלה דברים מופלאים.

קלף העולם מייצג סגירת מעגלים, סיום תהליכים, הצלחות ושלמות. עברנו שלב חשוב בהתבגרות. סיגלנו לעצמנו זווית ראיה רחבה ופרופורציות מול אירועי חיים, אנו עצמאים וחופשיים מתלות ברעיון, מסגרת, או אדם מסוים. אנחנו מסוגלים לעשות החלטות מושכלות וזה נפלא.

אך באותה נשימה עוסק קלף העולם גם בשאלה "מה הלאה"? ללא קשר להישגים שלנו אסור לנו לשכוח כי מחר הוא עוד יום של התפתחות וגדילה. אם ננוח על זרי הדפנה נחסם ונתחיל בעצם ללכת אחורה, ולכן עלינו להבין מה השלב הבא במסע ההתפתחות האישי שלנו. איזה פחדים או הרים עלינו לכבוש עכשיו?

בקריאת קלפי טארוט המסר של הקלף הוא שעלינו להבין כי שלמות לא כרוכה בהשגת המטרה, שלמות אמיתית היא דרך חיים: עבודה יום-יומית ואין סופית של שיפור עצמי והתפתחות. שלמות אמיתית קיימת בתוכנו ואנו יוצאים מתוכה החוצה, לא רודפים אחריה.

לימודים והעצמה אישית
קשור מאוד בהצבת גבולות כדרך לגילוי עצמי, אישור עצמי וחשיפת היכולות האישיות תוך יישומן בעולם סביבנו מחד. בנוסף מכיוון שהקלף עוסק ב"עולם" ייתכן והוא ישלח אותנו לבחון את העולם סביבנו. תחומי הלימוד המתאימים לקלף זה הם חקר ארצות רחוקות (או קרובות) ושפות אחרות, הבנה של תהליכים גלובליים, כלכלה, תעשייה, חקר דתות וכל נושא שלו השפעה כלל עולמית. כשמדובר בהתפתחות אישית אנחנו נבחר להתמקד בשלמות הפנימית שלנו, ביכולת להשלים עם מצבים שתמו ונשלמו, ולחתום תהליכים. נחפש מסגרת שתסייע לנו לעמוד על שתי רגלנו, להציב גבולות נכונים ולבסס את מעמדנו כאנשים עצמאיים וחופשיים.

יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךשותפות נפלאה, הרמוניה, זוגיות יציבה, חתונה.
חוסםנטייה לפרפקציוניזם, חוסר מוכנות להתפשר, העמדת חתונה כמטרה.
 קריירה
תומךהצלחה, השגת מטרות, קידום, ראיה ריאלית ומפוכחת.
חוסםירידה מופרזת לפרטים, חומריות יתר.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

סגירת מעגל, שלמות, נסיעות ועסקים בינלאומיים, פרפקציוניזם, חתונה, לסביות, יציאה מהארון, בעיות במיניות

לקריאה על פירוש קלף העולם בהרחבה, לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף העולם. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף העולם”

  1. ניסיתי כמה פעמים וזה פותח בול,המסרים תומכים ומכוונים.תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *