חמישה מטבעות

הרס וכישלון בעקבות מעשה השואל 

לא

בגלל הרגשת איום אנו עומדים להגיב בצורה הרסנית ולשלם מחיר כבד –חשוב לפרש נכון את המציאות ולהגיב בהתאם. אם האירוע קרה עלינו לסלוח לעצמנו ולהמשיך הלאה.  

5 מטבעות, אחד הקלפים הקשים ביותר, יכול להראות כי אנו חווים אובדן אמיתי, ונתונים במשבר קשה. אולם לא פחות קשה היא הידיעה כי המקום העגום בו אנו נמצאים הינו תוצאה ישירה של מעשינו. אולם, חשוב להבין כי בנסיבות שהיו לא הרגשנו שהייתה לנו ברירה והיינו חייבים להגיב למצוקה נפשית בה היינו שרויים.  

בשלב הקודם, 4 מטבעות, לא היה איום ממשי אולם בכל זאת הרגשנו מאוימים והתחלנו להיסחף לתוך מערבולת. כיוון שלא טיפלנו נכון בבעיה ככל שעבר הזמן תחושת האיום והתגובות שלנו החריפו. מצב זה נמשך עד לנקודה בה עשינו את הפעולה אשר הובילה אותנו למקום בו אנו נמצאים היום.  

אם הקלף מתייחס לשאלת עתיד ניתן למנוע את הכאב והצער אם נטפל בבעיה שיש לנו היום -שמיוצגת על ידי 4 מטבעות.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה): הפסד כספי, הרס עצמי, רווקות

  זוגיות
תומך אין
חוסם בגידה, נטייה להרוס את הקשר, הרס עצמי, מייצג רווקות וקושי לצאת מן הרווקות.
  קריירה
תומך אין
חוסם הפסד כלכלי, כישלון בעקבות פעולה פזיזה, פעולה תחת לחץ, שיקולים והחלטות מוטעים.

רוצים לקרוא עוד על קלף טארוט חמישה מטבעות? לחצו כאן כדי לקרוא הסבר מעמיק.

To read about Five of Pentacles English »

3.6 (72.45%) 53 votes

תגובות פייסבוק

4 תגובות על “חמישה מטבעות

 1. שירי גירנוס

  תודה מכול הלב הערת את השדים הרעים שהמשיכו להאמין כי הרועה ינצח וכאן אתה מגלה גם בקלף הראשון שיצא לפני הנ"ל את הקלף לב עם שלוש חרבות שהוא האחד הקלפים האחרונים לפני המוות הקלף הזה הוא המשך או שילוב של שני קלפים בבחירה שלי לקלף יחידי הבעיה מדוברת ומתיחחסת לא לי אלה לאחד בגברים המסוכנים וההרסניים שפגש כאן אצלנו היקום הוא רוצה להיות לפני האלוהים וגם רוצה לפסוח עליו ולבטלו כאשר השאלה קשורה באופן ישיר לרוחניות שהאיש הזה רוצה להגיע ולהתעלם מהאלוהים אתה מבין לאן הוא הגיע ?? בדיוק ההפך האיש הצולע והאישה המכשפה קלף זה לצערי מראה ולא רק אומר את כול האמת כולה זה כול כך מפחיד .. גאי צריך לנשק אותך חמוד .. אתה גאון .. אנא כתוב לי תגובה לענייני תודה ממני שירי גירנוס

  הגב
 2. סופי

  היי שגיא, לא הבנתי כ״כ את התשובה בגלל הקלפים הצדדיים דווקה
  אשמח להבהרה, תודה

  הגב
  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   שכחתי לציין שהקלף שלפני הוא אביר המטבעות והקלף שאחרי הוא אס המטבעות, תודה

   הגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.